Göbek Eriten Rejim İbrahim Saraçoğlu Ahmet Maranki Göbek Eritme

0

Göbek bölgesindeki yağlanma hanım, adam herkeste görülen bir sorundur. Karın bölgesinde meydana gelen bu yağlar yalnızca görüntü açısından hoş durmakla kalmaz, sıhhat için de çeşitli tehlikeler arz eder. Meydana getirilen araştırmalarda göbeği olan kişilerin kalp hastalıklarına, şeker hastalığına, nüzul, kalp krizi benzer biçimde ölüme kadar gidebilen sorunlarla daha oldukça karşılaşmış olduğu tespit edilmiştir.

Siz de göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulmak dümdüz bir karna haiz olmak istiyorsanız bu makalemizde geçen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafınca tv ekranlarından bildirilen aşağıdaki tarifleri uygulayabilirsiniz.

Sadece dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan şu husus vardır. Göbek bölgesi yağları inatçı yağ moleküllerinden oluştuğundan bu yağların erimesi süre ister. Bundan dolayı göbek eritme kürlerini uygulamaya sabırla devam etmelidir. Prof. Dr. Saraçoğlunun bildirdiği bu kürleri uygulayanlar oldukça memnun kaldıklarını, göbekten kurtulduklarını dile getiriyorlar.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Göbek Eriten, Zayıflatan Yoğurt Kürü Tarifi

Malzemeler

 1. Yarım tane limonun suyu
 2. 1 çay kaşığı pul biber
 3. 3 yiyecek kaşığı yarım yağlı yoğurt

Hazırlanışı;

Yoğurt kürü için lüzumlu olan malzemeleri uygun büyüklükte bir kase içinde karıştırın. Malzemelerin hepsi karıştıktan sonrasında lüzumlu olduğunda tüketebilirsiniz. Yoğurt kürünü göbek eritmek için uyguyabilirsiniz. Bu kürü geceleri yatmadan 3 saat ilkin tüketebilirsiniz. Kürü tükettikten sonrasında daha iyi tesir almak için kesinlikle başka bir besin almayın. Yatana kadar minik yudumlar ile 4-5 bardak mütevazı su tüketebilirsiniz, sadece başka bir içecek de tüketmeyin. Bu kürü minimum 2 hafta uygulamanız gerekir. Haftanın bir tek 2 günü uygulanan yoğurt kürü ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Yağı Eriten Naturel Kür

Malzemeler

 1. 4 tane taze lahana yaprağı,
 2. Ortalama 25 dal taze maydanoz,
 3. 1 tane limon
 4. 2 su bardağı su

Göbek Eritme Kürü Hazırlanışı:

2 su bardağı suyu kaynatıyoruz. Su kaynayınca içine lahana yapraklarımız atıyoruz. Minimum 3 dakika lahanayla kaynatıp hemen sonra maydanozları da ekliyoruz. Maydanozu da ilave ettikten sonra ortalama 3 dakika daha kaynatıyoruz. Karışım kaynadıktan sonrasında soğumaya bırakıyoruz. Soğuyunca karışımı süzüyoruz. İçerisine limon sıkıyoruz. Bu karışım günde 2 ya da 3 kez içilmelidir. Aç yada tok karına içebilirsiniz. Bu kür hergün taze olarak yapılıp içilmelidir, çokça yapmış olup buzdolabında saklanmamalıdır. Kürümüzün içine tatlandırıcı kesinlikle katılmamalıdır. Bu kürü bir tek 3 hafta uygulayınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Göbek Eritme İçin Tavsiyeler

Zahide ile Yetiş Hayata programına katılan Prof. İbrahim Saraçoğlu göbek eritmek isteyenlere şu önerilerde bulunmuş oldu;

Sabah kalktığınızda aç karnına maydonoz ve limon yenilmesini eğer maydanoz eğer olmazsa limon suyu içilmesi durumunda fazla kilolarınızdan zaman içinde kurtulacak ve göbek bölgesindeki yağlar eriyecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göbek yağlarını yakmak için organik domates suyu içilmesini tavsiye etti; Bunun haricinde öğleden ilkin yada öğleden sonrasında aç yada tok karnına organik domates suyu içilmesi durumunda 1 ay içinde ciddi şekilde göbek bölgeniz eriyecek, ince bir bele haiz olacaksınız. Sadece burada dikkat edilmesi gereke en mühim noktalardan bir tanesi de domates suyunun içinde herhangi bir kimyasalın bulunmaması icap ettiğini saf ve organik domates ile yapılmış olmasıdır. Yazın domatesleri doğrayıp dipfrize koyup, kışın blenderdan geçirerek içilmesini tavsiye ediyorum. Yazın ise taze taze her gün domates suyu sıkarak içebilirsiniz. Sabah kalkınca maydanoz- limon kürü, öğleden sonrasında ise 1 bardak organik domates suyu kürü içilmesi gerekiyor. Pişirilmiş olan domates suyu da içinde katkı maddesi olmadığı sürece içilebilir. Sadece serada yetişen domates kullanmayın. Göbek bölgesindeki yağdan bu kürle kurtulabilirsiniz. Domates kürü kalbin çevresindeki yağlanmadan kurtulmak içinde birebirdir. Bu sebeple her sebzenin vücutta yöneldiği bir organ vardı.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Göbek Eritme Kürü Tarifi

Malzemeler

 1. 1 yiyecek kaşığı limon suyu
 2. 1 yiyecek kaşığı susam yağı
 3. 1 yiyecek kaşığı biberiye yağı
 4. 1 yiyecek kaşığı okaliptüs yağı

Hazırlanışı: Yukarıdaki yağların her birinden bir kaşık alıp kapta karıştırın. Bu yağ karışımını göbek bölgenize dairesel hareketler ile iyice yedirerek sürün. Bu işlemi 1 ay süresince uygulayın. 1 ay sonrasında göbek bölgenizin üstünde biriken yağların erimeye başladığını görmüş olacaksınız. Göbek bölgesini yağları eritmek için streç film de kullanabilirsiniz. Yağ karışımını göbek bölgesi üstüne sürüp üstüne de streç film kaplarsanız, göbek yağlarınız etkili bir halde erir. Yağı sürdükten sonrasında oldukça uzun saatler süresince streç film ile kapalı kalmaması gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.