Garnier Hyaluronik Ve Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullananların Yorumları

0

Aloe vera bitkisi; yüzyıllardır cilt bakımında kullanılan ve cilt sağlığına birçok yarar elde eden görkemli bir bitkidir. Aloe vera jel ihtiva ettiği yararlı içerikler yardımıyla cildi görkemli nemlendirerek cilde ferahlık, tazelik sağlar. Cilt için muhteşem bir temizleyici olan aloe vera jel, cildi ölü hücrelerden arındırır ve cildin yenilenmesine destek verir. Bilhassa ağda, epilasyon sonrasında cilde sürüldüğünde cildin rahatlamasını sağlar.

Aloe vera jel antioksidan özelliği yardımıyla sivilceleri iyileştirir ve tertipli kullanımda sivilce lekelerini, sivilce izlerini tedavi eder. Aloe vera jelin mühim yararlarından biri de yanık tedavisinde etkili olmasıdır. Yanığı kısa sürede iyileştirir bununla birlikte yanık esnasında veya yanık sonrasında ciltte oluşan sızıyı, ağrıyı dindirici özelliği vardır.

Cildine Aloe Vera Jel Kullananların Yorumları Nedir?

  • Kollarıma ağda yaptıktan sonrasında kollarımda kızarma ve kabarmalar oluyordu. Kolumdaki kabartılar bir iki gün içinde iltihaplı sivilcelere dönüyordu. Ağda sonrası tahrişi önlemek adına aloe vera jel kullanmaya başladım. İyi ki de kullanmaya başlamışım. Ağdadan derhal sonrasında cildime aloe vera jel uyguluyorum hem cildimin kabarıp sivilceye dönüşmemesini hem de cildimin oldukça rahatlamasını sağlıyor.
  • Beyaz ve duyarlı tende biriyim. Bir yere çarptığımda cildimde derhal yaralanma, morarma ve kızarma oluşur. Bununla beraber cildimde bilhassa yanak bölgemde sivilceler mevcut. Tandığım vasıtasıyla aloe vera jel aldım ve cildimde yaralanmalar oluşunca cildimin üstüne bir miktar eloe vera jel uyguladım. Aloe vera jel, hem yaranın süratli iyileşmesini hem de iz kalmamasını sağlamış oldu. Şimdilerde ise yakalarımda bulunan sivilcelerin üstüne her gün aloe vera jel sürüyorum. Sivilcelerime aloe vera jelini yeni sürmeye başlamama karşın, oldukça büyük tesiri oldu. Sivilcelerim kurudu, sivilce lekelerinin rengi açıldı. Aloe vera jelden oldukça memnun kaldığım için kullanmaya devam ediyorum.
  • Garnier Hyaluronik aloe vera jel cildime asla iyi gelmedi. Oldukça duyarlı bir cilde haiz değilim. Sadece Garnier Hyaluronik aloe vera jeli cildime sürdükten sonrasında cildim yanmaya başladı. Bununla beraber bu aloe vera jel ile cildimi nemlendirdikten sonrasında cildimde bıraktığı hissi sevmedim. Şu sebeple ben cildimi nemlendiren bir ürünün cildimi yumuşacık yapmasını severim. Sadece garnier hyaluronik aloe vera jel,  cildimde gerilmiş bir his bıraktı bundan dolayı ben memnun kalmadım.
  • Aloe vera jel küçük kazalar sonucu hafifçe yaralanmalara oldukça iyi geliyor. Geçen günlerde elime sıcak su dökülmüştü, yanığın verdiği acıyı dindirmesi için aloe vera jel sürdüm. Hem kısa sürede sızıyı geçirdi hem de cildimde yanık izi kalmamasını sağlamış oldu.
  • Garnier Hyaluronik aloe vera jel cilt için görkemli bir jel. Ilk olarak cildimin derinlemesine temizlenmesini sağlamış oldu. Bununla beraber nemlendiriciliği oldukça güçlü. Cildimi nemlendirdikten sonrasında, cilidimde yağlı bir görünüm bırakmadığı benzer biçimde cildimi yapış yapış yapmadı. Bir de hem sırtımdaki hem de yüzümdeki sivilcelerin kısa zamanda kurumasını sağlamış oldu.
  • Dostum tavsiyesiyle sivilcelerim için aloe vera jel kullanmaya başladım. Dostum aloe vera jelin sivilcelerini geçirdiğini söylemişti. Ben aloe vera jeli daha yüzüme sürer sürmez cildimi yakmaya başladı. Yakma ile beraber cildimde kaşıntı başlayınca, lavaboya gidip derhal yüzümü yıkadım. Maalesef arkadaşıma iyi gelen aloe vera jel bana iyi gelmedi.
  • Bee Beauty Aloe Vera Jel aırı sevdiğim ce memnun kalığım bir ürün. Beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı diyebilirim. Ilk olarak muhteşem bir nemlendirici. Bee Beauty Aloe Vera Jel’den bir miktar alıp yüzüme sürdüm, jel katı kıvamlı olduğundan cidim jeli derhal emmez diye düşündüm. Sadece, jeli sürdükten birkaç dakika sonrasında cildim jeli derhal emdi. Cildim jeli emdikten birkaç sat sonrasında ise cildime dokunduğumda cildimin yumuşacık bulunduğunu hissettim. Bununla beraber Bee Beauty Aloe Vera Jel cildimde müthiş bir ferahlık bıraktı.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.