Gano Sabunu Kullananlar Memnun Mu Şikayetleri Var Mı

0

Gano sabunu, bilhassa son dönemlerde daha popüler hale gelmiştir. Gano sabunu, keçi sütü ile zenginleştirilmiş proteinler yardımıyla cilde rutubet kazandırır, cildi derinlemesine temizler. Gno sabunu, sivilce, akne, sedef ve egzama benzer biçimde iltihabi cilt problemlerinin giderilmesine destek sunar.

Gano markasının saydam keçi sütü sabunu ise salyangöz aslı, aloe vera ve papatya bitkisinden elde edilmiştir. Gano saydam keçi sütü sabunu; cilde muhteşem bakım yaparak cildin pürüzsüz olmasını sağlar. Cilt bakımına fazlaca iyi gelen gano saydam keçi sütü sabunu bununla birlikte saça bakım yaparak, saçların sıhhatli görünmesini sağlar.

Gano Saydam Keçi Sütü Sabunu Kullananların Pozitif Ve Negatif Yorumları

Gano sabununu nerede ise her gece tertipli olarak cildime uyguluyorum. İş yerindeki dostum, cildin son zamanlarda parlıyor bir şey mi kullanıyorsun diye sordu. Hemen hemen 1 haftadır gano sabunu kullanıyorum ve bir haftada cildime pozitif tesir gösterdi.

Gano sabunu ortalama 15 gündür kullanıyorum. Her gece yatmadan ilkin cildime uyguluyorum. Sadece 15 günün sonunda bir tesir göremedim. Aksine cildimi daha da kurttu, cildim pul pul dökülmeye başladı.

Gano sabunu kullanmaya başladıktan 15 gün sonrasında tesirini görmeye başladım. Her gün tertipli olarak kullandım. Gano sabunun kullanma talimatına internetten baltım. İnternette sabunu cildinizde otuz dakika beklemeye alın yazıyordu. Otuz dakika beklettiğimde cildimin bir süre sonrasında kupkuru olup pul pul dökülmeye başladığını gördüm. Sonrasında gano sabunla yüzümü yıkayıp bekletilmeden yıkamaya başladım. Bu şekilde halletmeye başladığımdan beri, cildimde kuruluk olmadı. Aksine siyah noktalarımda baya bir azalma oldu, cildim pürüzsüz oldu.

Gano saydam keçi sütü sabununun cildime iyi geldiğini düşünüyorum. Gano saydam keçi sütü sabun cildimi soyarak, cilt lekelerimi geçirdi.

Gano saydam keçi sütü sabununu, cildim içim kullanıyorum. Bu sabunu kullanan dostlarım duyarlı cildi olanlarda ilk kullanımda kızarıklık yapıyor dedi. Saydam keçi sütü sabunu ilk kullandığımda cildimde kızarıklık yapmış oldu. Daha sonraları sabunu cildimde bekletilmeden yıkmaya başladım ve artık cildimde hiçbir şekilde kızarma ve yanma olmuyor.

Gano saydam sabunu saç bakımım için kullanmaya başladım. Uzun bir süredir tertipli olarak saçlarım için kullanıyorum. Saçlarımı kökten beslediği için saçlarım çoğaldı. Eskisi benzer biçimde zayıf durmuyor, tersine saçlarım daha gür gözüküyor.

Gano sabunu cildimdeki egzamaya çaresiz oldu. Gano sabundan fazlaca memnun kaldım, egzama olan bölgelerimi bir süre sabunlu bırakıp arkasından su ile duruladım. Oldukça hafifçe yanma hissettim fakat fazlaca şükür egzamalarımda kurtuldum.

Ben aşırı sorunlu bir cilde haiz değilim. Ortalama 25 gündür gano sabunu cildim için kullanıyorum. Cildimdeki siyah noktaları gözle görülür bir halde azalttı. Söylediğim benzer biçimde fazlaca fazla sorunlu bir cilde haiz olmadığım için bendeki tesiri siyah noktalarımı geçirmek oldu. Bunun haricinde cildimi nemlendirdiği için cildim eskisinden daha da canlı gözüküyor.

Gno saydam keçi sütü sabununu uzun bir müddettir kullanıyorum. Şu ana kadar cildim için kullandığım hiçbir ürün bana bu kadar iyi gelmemişti. Cildimdeki makyaj kalıntılarını fazlaca güzel bir halde temizliyor. Cildimi derinlemesine temizlediği için cildim daha canlı ve nemli gözüküyor. Hem de cildim hem yumuşacık hem de tertemiz oldu.

Ben karma bir cilde sahibim. Gano sabununu 2-3 gündür kullaıyorum. Cildimi fazlaca fazla kuruttu, bir de gano sabunu cildime uyguladıktan sonrasında cildim yanmaya başladı. Bundan dolayı gano sabunu kullanmayı bıraktım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.