Farmasi Çay Ağacı Kremi Kullananların Pozitif Ve Negatif Yorumları

0

Çay ağacı yağı ve çay ağacı kremi, Melaleuca olarak da malum çay ağacının yapraklarından elde edilir. Çay ağacından elde edilmiş çay ağacı yağı ve çay ağacı kreminin birçok faydası bulunur. Çay ağacı yağı ile ağacı kremi naturel antiseptik ve antimikrobiyal özelliğe sahiptirler. Bu özellikleri yardımıyla çay ağacı yağı ve çay ağacı kremi; akne, sivilce, kepek, saç derisi kuruluğu, diş eti enfeksiyonu, tırnak mantarı ve deri enfeskiyonları şeklinde birçok problemi tedavi etmektedir.

Farmasi Çay Ağacı Kullananların Yorumları Nedir?

Farmasi çay ağacı yağı sivilcelerimi geçirmede oldukça etkili oldu. Bir tek sivilcelerimi geçirmedi, cilt renk tonumu eşitleri ve açık olan gözeneklerimin kapanmasını sağlamış oldu. Evvel aynaya baktığımda belirgin bir halde görülen gözeneklerimi, şimdi aynaya baktığımda görmüyorum.

Farmasi çay ağacı yağını ilkin sivilcelerim için kullandım ve pozitif yönde netice aldım. Bir parça pamuğun üstüne birkaç damla çay ağacı yağı damlatıp sivilcelerimin üstüne sürdüm ve birkaç gün içinde sivilcelerim kurudu. Sonrasında çay ağacı yağını, tırnak batmasını iyileştirmesi için kullandım. Tırnak batması için, gene bir parça pamuğa birkaç damla çay ağacı yağı damlatıp, tırnak batması olan kısımın üstünde birkaç dakika beklettim. Çay ağacı yağını tırnak batması olan bölgeye sürdükten sonrasında tırnak batmasının verdiği ağrı ve acı azaldı.

Farmasiden çay ağacı yağı sipariş ettim. Çay ağacı yağına sivilcelerimi geçirmesi ümidiyle başladım. Lakin çay ağacı yağı sivilcelerimi kurutmak yerine daha oldukca sivilcelenmeme yol açtı. Sonrasında kim bilir ben cildime fazla uyguluyorumdur, o yüzden sivilce yapmıştır dedim. Sadece tanıdığım 3 ayrı şahıs sivilceleri için çay ağacı yağı kullandı. Üçüne de sivilcelenme yapmış oldu. Biz maalesef farmasinin çay ağacı yağından pozitif yönde netice alamadık.

Saç derimde kabuklanmalar vardı. Daha sonrasında çay ağacı yağının saç derisi kuruluğuna iyi geldiğini duymuştum ve bir deneyeyim dedim. Kullandığım şampuanımın içine 3-4 damla kadar çay ağacı damlattım. Banyoya girdiğimde bu şampuanla saçımı yıkmaya başladım. Banyodan çıktığımda saç derim o denli yumuşak oldu ki. Bir de saçımın oldukca rahatladığını hissettim. Çay ağacı yağı bir tek saç derimdeki kabuklanmayı gidermedi, hem de kepek problemimi de giderdi.

Farmasinin antiseptik özelliğe haiz olan çay ağacı kremini aldım. Mutfakta koluma yağ sıçramıştı , derhal çay ağacı yağı sürdüm. Çay ağacı yağı, yanığın verdiği acıyı hem hafifletti hem de yanık izi kalmamasını sağlamış oldu.  Bunun haricinde kanama olmayan yaralarımın üstüne de çay ağacı yağı sürüyorum. Ve yaraların oldukca kısa sürede kapanmasını sağlıyor.

Farmasini çay ağacı yağından satın aldım. İlk uygulamamda çay ağacı yağının sivilcelerimi hafifçe kurutur şeklinde bulunduğunu gördüm. Fakat ne yazık ki ertesi günü bırakın mevcud sivilcelerimin kurumasını, yeni sivilcelerin çıktığını gördüm. Bu yüzden farmasiden aldığım çay ağacı yağını kullanmayı bıraktım.

Dostum tavsiyesiyle farmasiden çay ağacı kremi satın aldım. 1 haftadır tertipli olarak sivilcelerimin üstüne kullanıyorum. 1 hafta şeklinde oldukca kısa bir süre içinde bu kadar pozitif yönde netice vereceğini düşünememiştim. Yüzümde mevcud tüm sivilcelerim kurudu. Ve hatta sivilce lekerimin rengi açılmaya başladı. İyi ki çay ağacı kremini almışım, oldukca memnunum her insana de tavsiye ederim.

Kızımın egzama problemi vardı. Ben de farmasiden çay ağacı kremi satın aldım. Uuzn süredir tertipli olarak kullanıyoruz, kızımın egzamasına oldukca iyi geldi. Ek olarak ben de dudaklarım çatladığı süre minik bir miktar dudaklarıma sürüyorum, dudağımı oldukca güzel nemlendiriyor ve çatlak problemini gideriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.