Expiğment Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Expiğment Krem Ne İçin  Kullanılır, Kullananların Yorumları Nasıldır?

Expigment krem cilt üstünde oluşan kahverengi lekeler, çil, güneş lekeleri, sivilce(akne) izleri ve siyah cilt lekeleri şeklinde problemlere iyi gelen bir krem olup, eczanelerden temin edilebilir. Expigment krem cilt yüzeyinde kullanılan bir ilaç olup, kuvvetli bir etkiye haizdir. Son zamanlarda cilt problemlerinin tedavisinde sıkça başvurulan bir çözüm olup kullanımı oldukça yaygındır.

Expigment Krem Kullananların Yorumları

Expiğment kremi kullanmaya, geçtiğimiz yıl tatilden döndükten sonrasında dermatologumun önerisi üstüne başlamıştım. Her gece ince bir katman şeklinde uyguluyordum, sabaha kadar cildimde bekliyordu. Ertesi gün yıkıyordum ve gün içinde sık sık Solenta Pigmenta güneş kremimi sürüyordum. Başlangıçta kendimdeki inanılmaz değişime fazlaca şaşırdım, adeta kendimi tanımakta zorlandım diyebilirim. Bebek şeklinde pürüzsüz, yumuşacık ve bembeyaz bir cilde haiz olmuştum.

Expiğment %2 kremi bacaklarımdaki batık izleri için bir süredir kullanıyorum ve 1 tüp dün bitti. Bacağımdaki izleri mühim derecede azalttı, bu sorunuma hakikaten iyi geldi. Bir de bu krem gizli saklı bir kabiliyetini daha gösterdi; şu şekilde ki, ayak bileğimde üç yaşından bu yana bir yanık izi vardı ve bu krem, onu neredeyse tamamıyla ortadan kaldırdı. Bunu iyi mi başardığını doğrusu aklım almıyor. Ben yalnızca gece uyumadan ilkin kullandım ve tertipli olarak her gece buna devam ettim. Üç haftada tüp bitti. Bir de şunu belirtmek isterim, kokusu hakikaten fazlaca çok kötü.

Expiğment kremi, yüzümdeki lekeler için kullandım ve bu müthiş ürün, 1 hafta şeklinde kısa bir sürede lekelerden yaratı bırakmadı. Başlangıçta, kremi uyguladığınız yerlerde birazcık kızarıklık oluşuyor, âdeta domates şeklinde kıpkırmızı dolaşıyorsunuz. Arkasından deriniz soyulmaya başlıyor, yavaş yavaş kızarıklık ve soyulma tamamen kayboluyor. Güneş koruyucu kremle beraber kullanmak gerektiği kanısındayım.

Expiğment %4 ürününü, güneşten dolayı cildimde oluşan lekelenmeleri gidermek amacıyla tertipli olarak kullandım. Asla cildime zarar vermedi; soyulma, kızarma, kir açma, yanma şeklinde yan tesirleri asla olmadı. Cildimi iyice nemlendirdi, hepsi bu.

Bu kremi koltuk altı kararması sebebiyle kullanıyorum ve hakikaten yararlı bulunduğunu söyleyebilirim. Bir eczacı arkadaşımın tavsiyesiyle şu şekilde uygulamaya başladım: Gece uyumadan ilkin bu kremi ince bir katman şeklinde sürüyorum ve kremin yan etkilerini engellemek için gün içinde de bepanthen kullanıyorum. Yaptığım bu uygulama yardımıyla, yedi gün içinde koltuk altımda ciddi seviyede bir açılma oldu.

Expiğment kremi, güneş sebebiyle yüzümde oluşan lekelenmeler için kullanıyorum. Sadece yüzümde koyu lekelere yol açıyor ve ne süre kullansam, muhakkak kızarıklık oluşuyor. Sanırım bu kreme alerjim var.

Expiğment krem, lekeler üstünde inanılmaz etkiye haiz. Yalnız 3 kere kullansanız bile, derhal yüzünüzdeki lekelerin renginin açıldığını görebilirsiniz. Sadece maalesef soyulma ve kızarıklığa yol açıyor. Pancar şeklinde bir suratla dolaşmayı kabul ediyorsanız yada ben fondöten sürerek gizleyebilirim diye düşünüyorsanız, hakikaten müthiş etkili bu kremi derhal kontrol etmelisiniz.

Expiğment kremi  tabip önerisiyle kullanmaya başladım ve hemen hemen 12 gün oldu. Sivilce lekelerim için sürüyorum ve doktorum bana bilhassa lekelerimin üstüne sürmem gerektiği yönünde bir şey söylemedi, bu yüzden ben geceleri kullanırken tüm cilt bölgesine yayarak uyguluyorum. Kararmış cildimde ve lekelerin renginde gözle görülür açılma oldu. Bununla birlikte gün içinde de 50 unsur güneş kremi kullanıyorum. Ek olarak benim cildimde soyulmaya yol açmadı ve büyük seviyede nemlendirdi. Etrafımdaki insanoğlu da bendeki bu değişimin bilincinde ve fazlaca pozitif yönde şeyler söylüyorlar.

Ben Expigment kremi 2004 senesinde kullandım ve hakikaten fazlaca iyi geldi. Çillerimi geçirdi ve kararmış cildimin rengini bayağı açtı. Bu krem yardımıyla cildim bebek şeklinde oldu.

Ben de güneş lekeleri için ortalama 20 gündür Expigment kullanıyorum. Cildimdeki izler gözle görülür derecede hafifledi. İlk günlerde kremi cildime sürdüğüm süre birazcık kızarıyordu sadece herhangi bir hastalık vermedi. Soyulma ve benzeri problemler de olmadı. Bu da gösteriyor ki, yan tesirleri her insanda değişik olabiliyor. Doktor denetiminde kullanılırsa herhangi bir sorun yaşanacağını düşünmüyorum.

Ben de Expigment %4 kullanmaya başlayanlardanım. Sadece ilk etapta, cildimin düzgüsel bir yerine sürüp tecrübe etme yaptım. Negatif bir etkiyle karşılaşmadım. Şu an lekelerim için kullanıyorum, başlayalı hemen hemen iki gün oldu ve o nedenle şu an hiçbir farklılık görmedim. Fakat kararma, kızarıklık şeklinde sorunlarla karşılaşmadım. Kullanan kişiler daha ilk günden itibaren âdeta domates şeklinde kızardıklarını ifade etmişler. Her neyse ki ben öyleki bir şey yaşamadım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.