Evde Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Memnun Mu Görüşleri Iyi mi

0

Günümüz çağlarında birçok hanım, istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvurur. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi, lazer epilasyon aletleridir. Lazer epilasyon cihazları son teknoloji ile geliştirilmiş aletler olup, vücudun neredeyse her bölgesine uygulanılabilmektedir. Lazer epilasyon cihazları bir tek klinik ortamlarda değil evde kolaylıkla kullanılmaktadır. Evde lazer epilasyon aleti kullanarak istenmeyen tüylerden 6-8 seansta kurtulmak mümkündür.

Evde Lazer Epilasyon Aleti Kullananların Yorumları Nedir?

  • Vücudumdaki tüylerden kurtulabilmek adına lazere başlama sonucu aldım. İnternette birçok evde lazer epilasyon aleti kullanıcılarının yorumlarını okudum ve sonunda lezar epilasyon aleti aldım. Aldığım lazer epilasyon aletinden emin olun fazlaca memnun kaldım, fazlaca azca bir zamanda fazlaca fazla pozitif yönde netice verdi. Özetle Şöyleki söyleyeyim, ikinci seanstan sonrasında tüylerdeki ciddi azalmayı fark ediyorsunuz ve 8 seansı tamamen bitirdiğinizde tüylerin yüzde doksan oranında tamamen bitmiş bulunduğunu görüyorsunuz.
  • Evde lazer epilasyon aleti kullananlardan biriyim. Ilk olarak şunu söyleyeyim, kliniklere gitmeden, evde lazer yapabilmek konfor açısından fazlaca rahat. Lazer epilasyon aletini aldım ve kullanmaya başladım. 2. seanstan sonrasında fazlaca şaşırdım, şu sebeple kol ve bacaklarımdaki tüyler fazlaca inceldi. Vücudumun öteki uyguladığım bölgelerinde bir değişim olmamıştı. Sonrasında aleti fazlaca tertipli kullanmamaya başladım. Kollarımdaki tüyler tamamen bitti diyebilirim sadece bacaklarımın bazı kısımlarında tüy çıkmaya devam ediyor. Bikini bölgesine gelecek olursam, maalesef fazlaca etkili bir netice alamadım, fakat doğal ki bikini bölgesindeki tüylerimde de baya bir azalma oldu.
  • Ben bilhassa bikini bölgesindeki tüylerin bitmesi için lazer epilasyon aleti aldım. Sadece aldığım lazer epilasyon aletinden fazlaca memnun kalmadım. Vücudumun birçok bölgesindeki tüylerde ciddi bir azalma oldu, fakat aslolan tüylerin bitmesini istediğim yer doğrusu bikini bölgesinde hiçbir pozitif yönde tesir alamadım.
  • İstenmeyen tüylerden bir anca ilkin kurtulabilmek adına Rowenta İpl lazer epilasyon aleti aldım. Lazer epilasyon cihazını annemle ikimizde kullanmaya başladık. Annemin de benim de cilt rengi beyaz, kıl rengi siyaha yakın. Annemle ikimizde lazer epilasyon cihazını tertipli olarak kullanmaya başladık ve 4. seanstan sonrasında görkemli etkilerini görmeye başladık. İlk olarak annemin de benim de bacağında tüy kalmadı diyebilirim. Doğal bacaklarımızda hala tüy çıkıyor fakat bacağımızın belirli bölgelerinden. Bu bölgede çıkan tüyler ise oldukça ince ve azca. Bununla beraber tüyler eskisi şeklinde kısa zamanda çıkmıyor, tüylerin çıkma süresi oldukça gecikti. Özetle ben de annem de lazer epilasyon aletinden oldukça memnun kaldık.
  • Evde lazer epilasyon yapanlardan biri de benim. Ben philips lumea markası epilasyon aleti aldım. Bu aygıt ipl sistemiyle çalışan bir alet. İpl sistemi ise tüylerin uyutulmasını elde eden ve uzun bir süre çıkmasını önleyen bir sistem. Ve evet benim tüylerim de şu an uyuma aşamasında doğrusu uzun süreden beri tüy çıkmıyor. Sadece beyaz tende olduğum için, derimin altında kıl kökleri gözükmeye devam ediyor. Şu demek oluyor ki tüy çıkmıyor fakat derinin altından kökü gözüküyor. Bu yüzden aleti kullanmayı bıraktım.
  • Oturduğum ilçede evime yakın lazer epilasyon merkezi yoktu. Ben de internette epilasyon cihazlarını araştırdım ve evde kendim lazer epilasyon hayata geçirmeye karar verdim. İpl lazer epilasyon aleti aldım ve kullanmaya başladım. Vücudumun birçok bölgesine lazer hayata geçirmeye başladım. Lazer seansım bittiğinde kollarımdaki tüyler yüzde 90, bacaklarımdaki tüyler ise yüzde 80 oranında bitme oldu. Şu demek oluyor ki ben fazlaca fazlaca memnun kaldım, keşke daha evvelde başlasaydım diyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.