Evde Kullanım İçin Lazer Epilasyon Aleti Markaları Ve Tutarları

0

En İyi En Oldukca Yorum Alan Lazer Epilasyon Aleti Tavsiyeleri Ve Tutarları

Siz de jilet, ağda benzer biçimde geçici tüy alma şekillerinden bıktıysanız, lazer epilasyon aletleri ile bu sorununuza kökten çözüm bulabilirsiniz. Lazer epilasyon aletleri son teknoloji ile geliştirilmiş ürünlerdendir ve istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarıdır.

En Oldukca Beğenilen Lazer Epilasyon Aletleri

Philips Lumea Advanced BRI921/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Ustalaşmış güzellik salonlarının kullandığı yoğunlaştırılmış ışık teknolojisini (IPL) baz alan inovatif bir teknolojiyle geliştirilmiştir.Fiyatı:2.479,90 TL’dir.  Ev rahatlığında, etkili ve güvenli bir halde kullanım için hususi olarak tasarlanmıştır. Meydana getirilen araştırmalarla bu cihazın bir tek 3 uygulama ile tüyleri %80 oranında azalttığı belirlenmiştir. Bu kuvvetli sistemi uzman dermatologlarla beraber geliştiren Philips’in tüketici araştırmaları 10-15 senelik bir sürecin ürünüdür ve bu araştırmalar 2000’i aşkın gönüllü kişiyle gerçekleştirilmiştir. Tüylerin yeniden uzamasını önlemek amacıyla tüylerin köklerine kırılgan ışık atımları icra eden Philips Lumea, IPL denilen bu teknolojisiyle birkaç kullanımın arkasından yararlı olmaya adım atar ve sizi “tüylerim gene uzadı” derdinden kurtarmış olur.

Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma ve Lazer Epilasyon

IPL lazer teknolojisine haizdir. Evinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz kadar pratiktir. Koltuk altlarında, bikini bölgesinde, yüzde, dudaklarda, çenede, kollarda, bacaklarda doğrusu vücudun her yerinde çıkan tüyleri yok etmek amacıyla tercih edilebilir. Klinik testlerden geçirilmiştir. Bu cihazla yalnızca 3 kere uygulama icra eden kişilerin neredeyse hepsinde tüylerin %66 oranında azaldığı belirlenmiştir. Klinik onaylıdır ve izin belgeleri FDA tarafınca doğrulanmıştır.Fiyatı 2.270,58 TL’dir.

Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 Yeni Nesil IPL Aleti (LAZER)

Tüyleri bir tek 3 ay içinde azaltır ve tesiri kalıcıdır. Dermatolojik testlerden başarıyla geçen Braun Silk-expert Pro 3, neredeyse asla acı vermez, cilde yumuşak davranır. Şarj yada pil gerektirmez. Fişe takılarak çalıştırılır. Cihazın temeli güzellik merkezlerinde kullanılan ışık teknolojisine dayanır. İPL doğrusu Braun Silk-expert Yoğun Atımlı Işık tüylerden kurtulmak için kati çözümdür. Klinik testleri yapılmıştır. IPL teknolojisinin tesiri en süratli şekilde kollarda ve bacaklarda görülür. Yalnızca 10 dakika içinde tesirini derhal gösterir.Fiyatı 2.299,00 TL’dir

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Aleti + Vücut ve Yüz Başlığı

Duyarlı ışık atımları tüylerin köklerine tesir eder ve bu sayede tüylerin tekrar çıkmasına engel olunur. IPL olarak isimlendirilen bu teknolojiyle birkaç uygulamanın arkasından tüylerin uzaması durur. Aygıt 14 senede uzman dermatologların işbirliğiyle tasarlanmıştır. Ustalaşmış IPL teknolojisini esas alan Philips Lumea, etkili, güvenli ve kolay bir halde evde lazer epilasyon hayata geçirmeye olanak verir. Aleti 2 haftada bir kullanan kişilerin tüylerinde 3-4 kullanımın arkasından belirgin şekilde azalma olduğu ve pürüzsüz, ipeksi bir cilde kavuştukları öğrenilmiştir. Uygulamanın 4-8 hafta arayla tekrarlanması, pürüzsüz sonuçların korunmasını elde edecektir.Fiyatı: 3.269,90 TL’dir.

Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon Değiştirilebilen Başlıklarla

Hususi döner başlığı patentli teknolojiyle tasarlanmıştır. Bu sayede ışık atımı yapılmayan bir bölge bırakmaz fakat aynı bölgeye de birden fazlaca uygulama yapmaz. Kabloludur ve performansın azalması, epilasyonun yarım kalması benzer biçimde bir riski yoktur. Rowenta EP9600 IPL tam 150.000 atış yapma kapasitesiyle oldukça güçlüdür. Vücudun değişik bölgelerinde güvenle kullanılabilen cihazın 2 değişik hız ayarı vardır. Fiyatı: 1.099,90 TL’dir.

Arzum AR5020 Sateen Touch IPL Tüy Alma Sistemi Beyaz

Kliniklerde ve ustalaşmış güzellik merkezlerinde dermatologların çoğunlukla kullandığı bu epilasyon aleti yurt haricinde da oldukça popülerdir. arzum sateen touch, İPL epilasyon teknolojisiyle üretilmiştir. Duyarlı ışık atımları tüylerin köklerini etkilediği için tüylerin yeniden uzaması mümkün olmaz. Haiz olduğu bu İPL teknolojisi yardımıyla 200 binden fazla  atış yapabilir. Uygulama esnasında aygıt bildiğimiz ışıklardan daha yüksek enerjili bir ışık yayar. Bu sebeple gözlerinizin yüksek ışıktan zarar görmemesi için UV koruması olan hususi bir gözlük kullanmanız gerekir.Fiyatı: 2.899,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.