Evde Kullanım İçin En İyi Sir, Klasik Ağda Markaları Ve Tutarları

0

En İyi En Beğenilen Ağda Markaları Ve Tutarları

Yüz, kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesi başta olmak suretiyle vücudun değişik yerlerinde çıkan tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Ağda yapmak da bunlardan biridir. Mesela cilde ağda sürülür, elle yada ağda beziyle çekilir. Hazır olarak satın alınan sir ağdalarla da tüyleri kökünden almak oldukça kolaydır.

En Beğenilen Ağda Markaları

Sesu Klasik Ağda 250 gr

İstenmeyen tüyleri gidermek için hususi olarak formüle edilmiştir. Uzun soluklu pürüzsüzlük sağlar. Ilık ağda ısıtılır ve spatula yardımı ile ilgili bölgeye uygulanır. Sonrasında ağda beziyle çekilir. Bu ağdanın fiyatı: 9,50 TL’dir.

Vi-Vet Ege Sir Ağda Makine Vivet Boncuk İnci Ağda Pudralı Pembe 4’lü Set

Kısacık tüyleri bile kökünden almayı başarır. Üstelik acı vermez. Tertipli olarak kullanılırsa tüyler daha geç ve daha seyrek çıkar. Bilhassa koltuk altı, bikini ve yüz bölgelerinde kullanımı önerilir. Gerektiği kadar granül ağda hususi ağda ısıtıcısı yardmıyla ısıtılır. Tamamen naturel reçineden elde edilir. şekersizdir ve ağda bezi gerektirmez.Fiyatı:55,11 TL’dir.

Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda

İstenmeyen tüylere karşı son aşama etkili olan Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda, %61 kullanım oranıyla bir fazlaca popülerdir. Kuvvetli bir tüy azaltıcı olan Bioder, Sirli Ilık Ağda ürünüyle bu alandaki performansını bir kez daha kanıtlamıştır. Kullanıcılarından hep pozitif yönde yorumlar alan Bioder, geliştirdiği Sirli Ilık Ağda yardımıyla hem istenmeyen tüyleri yok etmekte hem de tüylerin daha seyrek çıkmasına destek olmaktadır. Bitkisel Complex B ekstresine haiz olan bu ürün yaz mevsiminde hanımefendilerin imdadına yetişecek en iyi çözümlerden biridir. Bioder Sirli Ilık Ağda’nın tesirleri üstüne meydana getirilen bir araştırmada, ürünü kullanan kişilerin %95’inde tüylerin daha azca çıkmaya başladığı öğrenilmiştir. Tüy sayısını %47 oranında azaltan bu ürün ile tüyler daha geç çıkmaktadır. Tüy çapını %22 oranında incelten Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda kullanımı ile cilt haftalar boyu pürüzsüz kalır. Tüyleri kökünden alan bu ürünün tertipli kullanılması gerekir. Böylelikle tüylerde azalma olacaktır. Bu ağdanın fiyatı:21,60 TL’dir.

Agiss Sir Ağda

Reçinelerin değişik aşamalardan geçirilerek işlenmesiyle elde edilmiş Agiss Sir Ağda, hoş kokuludur ve 1 aya kadar pürüzsüzlük sunar. En kısa tüyleri dahi kolaylıkla alabilen bu ağda tertipli kullanılırsa tüyleri inceltir ve çıkmasını geciktirir. Cildi ölü deriden arındıran Agiss Sir Ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.Fiyatı:12,60 TL’dir.

Kuaf Kalıp Sir Ağda (500g)r Azulen

Naturel karışımların birleşiminden meydana gelir ve şeker barındırmaz. Azulen Kuaf kalıp ağda kıl köklerini zayıflatır ve tüyleri inceltir. Bunun için tertipli kullanılması gerekir. Tüyleri kökünden almış olduğu için pürüzsüzlük tesiri uzun sürer. Tüylerin daha geç çıkmasını sağlar. Cilt üstünde batıklara engel olur. Kırılgan cilt tipleri için de uygun olan pudralı sir ağda çeşitleri tüyleri kökünden alır. Kuaf kalıp ağda spatula ile uygulanırve ağda bezi olmaksızın elle çekilir. Fiyatı: 27,60 TL’dir.

Epicure Pudralı Konserve Sir Ağda 800Ml

Birinci kalite reçinelerin gelişmiş teknolojiyle işlenmesiyle elde edilir. Pudrasızdır ve yeterince yapışkan bir formu vardır. Kırılgan ciltlere ince bir katman halinde rahatça uygulanabilir. Farma kalite balmumuna haizdir ve cilde kolaylıkla sürülebilir. Soğuk havalarda da güçlük çekmeden kullanılabilir. Sert tüylere ve koyu tene haiz olanlar için oldukça idealdir. İçeriğinde esans yoktur. Spatula ile sürülür ve bölgeye ağda bezi yapıştırılarak süratli bir halde çekilir. Fiyatı:55, 19 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.