Adam Ve Bayanlar İçin Göz Altı Torbalarına İyi Gelen Kremler Ve Tutarları

0

Eczanelerden Alabileceğiniz En İyi Göz Altı Torbaları Ve Şişliği İçin Kremler

Pek oldukca hanım ve adamın şikayetçi olduğu cilt problemlerinden biri de göz altı torbalarıdır. “Yüzü güzel icra eden gözdür.” derler ya hani, işte maalesef göz altlarında meydana gelen bu şişlikler yüz güzelliğimize gölge düşürmektedir. Genç ve enerjik görünmemize engel olan göz altı torbaları, dış görünüşüne ehemmiyet verenleri oldukca rahatsız eder.

Göz altı torbalarından kurtulmak için ne yapmalıyım? diye düşünüyorsanız yazımızda bildireceğimiz çözümler işinize yarayacaktır. Güzel duyu müdahale ile bu problemi gidermek mümkün olsa da maliyeti fazla olduğundan insanoğlu göz altı torbalarından kurtulma yolları mevzusunda değişik alternatifler aramaktadır. Aslına bakarsan güzel duyu operasyon kalıcı bir tedavi sağlamamaktadır, operasyonun peşinden gene göz altı torbaları oluşabilmektedir. Göz altı torbalarını gidermek için uygulayabileceğiniz öteki bir yöntem ise bunun için üretilmiş hususi kremleri kullanmaktır.

İşte göz altı torbalarını geçirmek için kullanabileceğiniz krem adları;

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye

Listemizin ilk esnasında göz altı torbalarına birebir olan Estee Lauder Advanced Night Repair Eye vardır. Duyarlı ciltleri güçlendiren bu serum hususi aplikatörü yardımıyla her sabah ve akşam göz çevresine uygulanmalıdır. İstikrarlı bir halde kullanmaya devam edilirse göz altlarındaki koyu renkli halkalar ve göz altı torbaları yok olacaktır. Yaşlanma emarelerinden kabul edilen göz altı torbalarına karşı kullanılabilecek Estee Lauder Advanced Night Repair Eye fiyatı 420 TL’dir.

Vichy Aqualia Thermal Göz Roll On

Duyarlı cilt yapısına haiz olsanız bile göz çevreniz için bu kremi kullanabilirsiniz. Göz çevresinde bulunan şişliklerle ve morluklarla savaşan bu krem, nemlendirici ve yatıştırıcı etkisiyle göz çevresine bakım yapar.

Kullanım Şekli: Her sabah ve akşam roll on yardımıyla göz kapaklarına ve göz altlarına sürülür, peşinden parmak uçlarıyla nazikçe masaj yapılıp göz çevresine uygulanır. Her gün tertipli olarak kullanılması tavsiye edilen Vichy Aqualia Thermal Göz Roll On fiyatı 124 TL’dir.

Clinique All About Eyes Rich 15 ml Yoğun Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz çevresine bakım icra eden bu krem, cildin daha canlı ve pürüzsüz görünmesine destek sunar. Göz altı morluklarını ve şişliklerini azaltır, daha canlı ve sıhhatli bir görünüm verir. Clinique All About Eyes Rich 15 ml Yoğun Göz Çevresi Bakım Kremi fiyatı ise 229 TL’dir.

Pharmaceris N – Opti Capilaril Spf15

Kusursuz bir cilde haiz olmak için göz çevresi bakımına itina gösterilmesi gerekir. Bilhassa göz altlarındaki şişliklerden ve mor halkalardan kurtulmak için tertipli bakım yapılması şarttır. İşte bu ürün söz mevzusu problemleri belirgin şekilde hafifletir. Pharmaceris N – Opti Capilaril Spf15 – 15ml fiyatı 112 TL’dir.

Dermalogica Stress Positive Eye Lift

Göz çevresinin daaha aydınlık görünmesini elde eden Dermalogica Stress Positive Eye Lift, göz altı torbalarını hafifletir. Acil çözüme ulaşmak istediğinizde size destek olan bu ürünü isterseniz her gün kullanabilirsiniz. Masaj aplikatörü yardımıyla göz çevresine uygulanan bu jel maske, 3-5 dakika bekletilir ve silinir. Cildin sıkılaşmasına ve rahatlamasına destek olan ve göz altı torbalarını azaltan Dermalogica Stress Positive Eye Lift fiyatı 84 TL’dir.

Lierac Dioptifatigue Re Energizing Gel Cream

Göz çevresinin daha sıhhatli ve aydınlık olmasına yardım ederek bitkinlik görünümünü azaltır. Göz altında oluşan halkalarla ve şişliklerle savaşım eden bu ürün, kırışıklık, şişlik ve göz altı halkaları için son aşama yararlıdır. Lierac Dioptifatigue Re Energizing Gel Cream fiyatı 254 TL’dir.

Cosmed BTX Revolution Göz Çevresi Bakım Kremi

Yaşlanma emareleriyle savaşır ve göz çevresine etkili bir bakım yapar. Göz çevresindeki şişlik, kaşıntı ve kızarıklık şeklinde cilt problemlerine iyi gelen Cosmed BTX Revolution Göz Çevresi Bakım Kremi’nin fiyatı 175 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.