Adam ve Bayanlar İçin En Süratli Göbek Karın İnceltme Kürleri

0

Tamamımız fit görünmek ve ideal kiloda kalmış olarak sıhhatli bir yaşam sürmek isteriz. Bu aşamada karşımıza çıkan en büyük engellerden biri göbek bölgemizde birikmiş olan yağlardır. Göbek çevresindeki bu yağlardan naturel yöntemlerle kurtulmak mümkündür. Yazımızda göbek eriten kür tarifleri bulunmaktadır.

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi İçin Malzemeler

 1. 3 yiyecek kaşığı yarım yağlı yoğurt
 2. Yarım limon suyu
 3. 1 çay kaşığı pul biber

Malzemelerin hepsini karıştırın ve uyumadan 30 dakika ilkin tüketin. Buna birkaç hafta süresince her gün devam edin. Yoğurt kürü enerjisini pul biberden almaktadır. Zira pul biber metabolizmanın tüm gece etken kalmasını sağlamaktadır. Limon ise yağ yakımını kolaylaştırmaktadır. Bu malzemeler yoğurt ile bir araya ulaştığında göbek yağlarının pek de şansı kalmayacaktır! Bu kür minimum 1 ay uygulama edilmelidir. 1 ay sonrasında ara verilir.

Göbek Eriten Maden Suyu Kürü Tarifi İçin Malzemeler

 1. 1 şişe maden suyu
 2. Yarım su bardağı yağsız yoğurt
 3. 2 yiyecek kaşığı limon suyu
 4. Yarım çay kaşığı nane

Bir kaba yarım su bardağı kadar yağsız yoğurt ekleyip çırpın. Peşinden bir şişe maden suyunu dökün ve tekrardan çırpın. Sonrasında iki yiyecek kaşığı limon ekleyip yarım çay kaşığı nane ilave edin. Güzelce karıştırıp bardağa doldurun ve tüketin. Bu sodalı yoğurt kürü istenildiği kadar uygulanabilir. 2 hafta uygularsanız göbek bölgenizdeki incelmeyi farkına varacaksınız. Ek olarak maden suyu yoğurt kürü bağırsaklarınızı düzenleyecektir. Bu karışımla hem yağlarınızdan kurtularak göbeğinizi eriteceksiniz, hem de bağırsaklarınız harekete geçeceği için kabızlık problemi yaşamayacaksınız. Sabah kahvaltı etmeden otuz dakika ilkin ve bir de uyumadan 2 saat ilkin birer su bardağı içmelisiniz.

Göbek Eriten Keten Tohumu Kürü Tarifi İçin Malzemeler

 1. 1 tatlı kaşığı keten tohumu
 2. 1 tatlı kaşığı sumak
 3. 3 yiyecek kaşığı yarım yağlı yoğurt

Bir tatlı kaşığı sumak ile bir tatlı kaşığı keten tohumunu 3 kaşık yoğurtla karıştırın. Bunu sabah ve akşam yatmadan evvel olmak suretiyle günde 2 kere tüketin.

Göbek ve Basen Eriten Kür Tarifi İçin Malzemeler

 1. 2 tatlı kaşığı elma sirkesi
 2. 1 su bardağı taze greyfurt suyu yada ılık su
 3. 1 çay kaşığı bal

Malzemelerin hepsini karıştıralım. Elde ettiğimiz karışımı sabah, öğle ve akşam yemeklerinin 20-30 dakika öncesinde aç karnımıza yavaş yavaş içelim. Bu kür 15-20 gün uygulanmalıdır. Bel çevresinde, basenlerde ve göbek bölgesinde biriken inatçı yağları yok edecektir.

Göbek Eriten Detoks Suyu Kürü Tarifi İçin Malzemeler

 1. 1 litre su
 2. 1 tane çubuk tarçın
 3. 1 tane limon (Dilimlenmiş)
 4. 3 dilim taze zencefil

Tüm malzemeler bir sürahiye koyulur ve üstüne su doldurulur. Peşinden 5-6 saat ya da bir gece dinlenmeye bırakılır. İşte bu kadar kolay! Geriye bir tek şey kalıyor: Bu detoks suyunu tertipli olarak tüketmek!

Göbek Eriten ve Kilo Verdiren Kür Tarifi İçin Malzemeler

 1. 1 çay kaşığı zencefil
 2. 1 çay kaşığı zerdeçal
 3. 1 çay kaşığı pul biber
 4. 1 çay kaşığı tarçın
 5. 1 şişe maden suyu
 6. 4 yiyecek kaşığı yağsız yoğurt

Maden suyu dışındaki malzemelerin hepsini güzelce karıştırıyoruz. Sonrasında maden suyunu ekleyip karıştırmaya devam ediyor ve ayran kıvamına getiriyoruz. Bunu her gün uyumadan 2 saat ilkin tüketiyoruz. Ek olarak bolca su içmeyi dikkatsizlik etmiyoruz. Egzersiz de yaparsak fazlaca iyi olur. Zayıflamamızı destekleyecek ve bizi göbek yağlarından kurtaracak olan bu karışımı 2 günde bir kullanmalıyız. Bigün içip bigün ara vermeli, uygulamaya bu şekilde devam etmeliyiz.

Göbek Eritme İçin Kati Çözüm Göbek Eritme Yolları Göbek Eriten Kür Tıklayınız

Göbek Eriten Rejim Iyi mi Yapılır? 7 Günde Göbekten Kurtulun! Tıklayınız

Göbek Yağı Iyi mi Eritilir İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü Tarifi Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.