En Ucuz, En Pahalı Ve En Kaliteli Kedi Maması Sıralaması

0

Kedi maması, kedinin yaşına uygun tercih edilmelidir. Kedi maması almadan ilkin veterinere danışarak kedinizin kilosuna uygun olan besleyici mamalar alınmalıdır. Yazımızın devamında kedilerin sevilmiş olduğu en iyi ucuz ve pahalı kedi maması markalarını ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi Ucuz Ve Pahalı 7 Kedi Maması Markası Hangileridir?

Enjoy Tavuklu Erişkin Kedi Maması 15 Kilogram

Kedi mamasının içindeki Omega3 ve Omega6 kedinin bağışık sistemini kuvvetlendirir ve bünyesini daha dirençli hale getirir. İçerisindeki mineraller, vitaminler ve proteinler yardımıyla kedi tüylerini daha sıhhatli büyümesine destek verir. Kedinin tüylerini yumuşatır ve daha parlak hale getirir. Hem de mama tanecikleri kedinin kolayca tüketebileceği büyüklüktedir. Kısaca zorluk çekmeden rahatça beslenebilir ve kolaylıkla sindirebilirler. Piyasadaki fiyatı 157,40 TL’dir.

Milo Tavuk Etli Erişkin Kedi Maması 1kg 5 tane

İçerisinde işlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği, bonkalit, mısır gluteni, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, tuz, kuru bira mayası ve taurin bulunmaktadır. Hem de kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir ve selenyum içermektedir. Vitamin bakımından varlıklı olan Milo kedi maması A, D, E, C, K, B1, B2, B3, B6, B12, B7 ve B9 vitaminleri içermektedir. Piyasadaki fiyatı 69,90 TL’dir.

Pro Plan Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu Ve Ton Balıklı Kedi Maması 10 Kilogram

İçerisinde %20 oranında somon eti, kurutulmuş kanatlı proteini, pirinç, mısır gluten unu, mısır, buğday gluten unu, buğday lifi, belüloz, kurutulmuş yumurta, mineraller, hayvansal yağ, sakatat, mayalar ve balık yağı bulunmaktadır. Piyasadaki fiyatı 519,61 TL’dir.

Paw Paw Gurme Kedi Maması 15 Kilogram

İçerisinde kurutulmuş kuzu eti, balık unu, kurutulmuş tavuk eti, pirinç, mısır, bira mayası, irmik altı un, tavuk yağı ve balık yağı bulunur.  Balık yağı yardımıyla kedinin daha sıhhatli derisi ve parlak tüyleri oluşur. Piyasadaki fiyatı 134,90 TL’dir.

Felicia Somonlu Light-Sterilised Kedi Maması 2 Kilogram

İçerisindeki L-Carnitine, A vitamini ve yüksek kaliteli hayvansal proteinler yardımıyla kedinizin ideal kilosunu korur ve sıhhatli beslenmesine destek verir. Kedi mamasının içindeki yağı enerjiye dönüştürür. Sıhhatli tahıl ve pirinç içinde ne olduğu ile mamayı kolayca sindirilmesini sağlar. İçerisinde hidrolize somon proteini (%23), baldo pirinç, bezelye, somon yağı (%6), hamsi unu, karides unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı (%2), nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve pisilyum bulunur. Piyasadaki fiyatı 83,42 TL’dir.

Reflex Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kilogram

Varlıklı protein, mineral ve vitamin yardımıyla kedinin gelişimi destek sunar ve kolayca sindirmesine destek verir. Gıda içerikleri yardımıyla kedinin bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. İçerisinde işlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, hayvansal yağ, mısır gluteni, pirinç, ciğer aroması, tuz, keten tohumu, kuru bira mayası, taurin, mos (mannan oligo sakkarit), beta-Glukan, yuka ve kuilaya bulunmaktadır. İçeriğinde kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir ve selenyum barındırır. Vitamin deposu olan Reflekx kedi maması, A, D,E, C, B1, B2,  B3, B6, B12, B7 ve B9 vitaminleri bulunur. Piyasadaki fiyatı 43,24 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.