En Pahalı Ve En İyi Göz Farı Paleti Markaları

0

Güzel ve etkisi altına alan bir makyaj için, göz üstüne uygulana far fazlaca önemlidir. Göz farı, göz makyajını ön plana çıkaran uygulamalar içinde yer alır. Yazımızın devamında güzel bir makyaj için lüzumlu olan en iyi 6 göz farı paleti ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi 6 Far Paleti Markası Hangileridir?

Revolution Reloaded Vitality Far Palet

Yoğun pigmentli olan bu far pürüzsüzce ve kolayca göze uygulanmaktadır. Mat ve parlak renk tonlarına haiz olup senenin trendini yakalamanız mümkün hale gelmektedir. Göze uygulandıktan sonrasında tesiri uzun sürer ve renkleri göz alıcıdır. Organik renkleri seven kişilerin tercih edebileceği bu far, pembe, kırmızı şeklinde sıcak tonlarla gözünüzü etkisi altına alan hale getirmektedir. Piyasadaki fiyatı 123,52’dir.

Mac Göz Farı Paleti – Eye Shadow 9: Dusky Rose Times Nine

Mac markasına ilişik bu palet en fazlaca tercih edilen göz farı paletleri içinde yer verilmiştir. Paletin üstünde 9 değişik renk tonu bulunmaktadır. Bu renkler mat ve ışıltı tonlarda olup, göz üstünde uzun süre dayanıklıdır.  Piyasadaki fiyatı 287,10 TL’dir.

BEE BEAULİS Beaulis Catch It Far Paleti 484 Party Midnight bea484

Orta düzeyde pigmentasyona haizdir ve uzun süre kalıcıdır. Çoğu zaman günlük kullanım için tercih edilmektedir. Piyasadaki fiyatı 35,06 TL’dir.

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti

Maybelline markasına ilişik The Blushed Nudes paleti mat ve saten dokulara haizdir. Paletin üstünde 12 çeşit nude ve pembe tonları bulunmaktadır. Hem de paletin içinde çift taraflı uygulama aplikatörü bulunur böylece kolaylıkla uygulanabilir.  Piyasadaki fiyatı 71,94 TL’dir.

Farmasi Krem Göz Farı Orange Pop 03 3gr

Farmasi markasına ilişik olup rağbet gören bir far paletidir. Yumuşacık dokusu yardımıyla uygulaması kolaydır. Gözlere uygulandıktan sonrasında gün boyu rengini ve canlılığını korur. Yoğun pigmentidir ve kremsi yapıya haizdir. Hem de gözde akma ve bulaşma yapmadığı şeklinde göz altındaki çizgilerde dolma yapmaz. Farı göze uyguladıktan sonrasında hiçbir şekilde ağırlaşma yapmaz ve kurumaz. Piyasadaki fiyatı 44,99 TL’dir.

The New Nude Far Paleti

New Nude Palette hindistancevizi yağı ve aloe vera  ile formüle edilmiştir. Paletin üstünde 10 değişik çeşitte renk tonları bulunur. Paletin üstünde yoğun bakır tonu, ymuuşak dut tonu, altın tonları, gül ve bronz renk tonları mevcuttur.  Sıcak tonlu göz makyajı sevenler için mükemmel bir üründür.  Dört yansıtıcı renk tonu, görkemli, ikili kromatik bir yüzey için parıldayan inci taneleri ihtiva eder. Preslenmiş inci tonu, akasya, jojoba ve ayçiçeği balmumunu birleştirerek, mat tonların üzerine derinlik ve boyut katar bununla birlikte parlaklık verir. Uzun süre kalıcıdır ve etkisi altına alan göz makyajı için lüzumlu tüm özellikleri barındırır.Piyasadaki fiyatı 659 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.