En Kaliteli En Oldukça Tercih Edilen 11 Bebek Otomobili Markası

0

Bebek otomobili, bebek alışveriş listesinin başlangıcında yer edinen ve alırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim eşyalardandır. Anne ve babalar, bebekleri için kullanacakları bebek otomobilinin rahat ve konforlu olmasını isterler. Günümüzde bebek eşyası satılan mağazalarda çeşit çeşit bebek otomobili yer ediniyor. Bu yüzden ebeveynler bebek otomobili alırken hangisini tercih etmeleri mevzusunda kararsız kalıyorlar. Bebek otomobili satın almadan ilkin, bebek için konforlu ve güvenli olması, anne babalar için ise kullanımı rahat olmasına dikkat edilmesi gerekir. Yazımızın devamında anne ve babalar tarafınca en oldukça tercih edilen ve en kaliteli bebek otomobillerinden bahsettik.

Anne babalar Tarafınca En Oldukça Tercih Edilen 11 Ayrı Bebek Otomobili Markası

Kraft Town Travel Sistem Bebek Otomobili – Siyah

Kraft bebek otomobili, bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilen ve en oldukça tercih edilen bebek arabalarındandır. Çift yönlü ve portbebe özelliğine haizdir. Bununla birlikte ebeveyn ve bebeğin sululuğunu koyabilmesi için bardaklık kısmı mevcuttur. Kraft Town Travel Sistem Bebek Otomobili – Siyah piyasadaki fiyatı 1.999,00 TL’dir.

Joie Mirus Çift Yönlü Bebek Otomobili

Joie bebek otomobili 4 kademeli ayarlanabilen yatış açısına, 2 kademeli de ayarlanabilen ayak desteği özelliğine haizdir. Joie bebek otomobilinin itme kolundaki mandal yardımı yardımıyla bebek otomobilinin tek elle açılıp kapanabilme özelliği vardır. Joie Mirus Çift Yönlü Bebek Otomobili piyasadaki fiyatı 3.199,00 TL’dir.

Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Otomobili Lacivert

Chicco bebek otomobili, oldukça fonksiyonlu ve çağdaş bir bebek otomobilidir. Chicco bebek otomobili, konforlu bir gezi için ihtiyaç duyulan tüm özellik ve aksesuara haizdir. Chicco bebek otomobili çevik hareket edebilmeyi sağlarken dar yollarda bile rahatça kullanabilmenizi sağlar. Bebek otomobilinin koltuk kısmı geniş olup bebeğin konforlu bir halde gezi etmesini sağlar. Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Otomobili Lacivert piyasadaki fiyatı 1.599,00 TL’dir.

Pierre Cardin Yeehoo Cabin Bebek Otomobili Kahverengi

Pierre Cardin bebek otomobili, oldukça pozisyona ayarına haiz olup tek elle katlanma özelliğine haizdir. Pierre Cardin bebek otomobili katlandığı süre desteksiz bir halde ayakta durabilir. Bebek otomobili kattan oluşan bir halde uçakta el bagajı olarak kabul edilir, bununla beraber azca yer kaplar. Pierre Cardin Yeehoo Cabin Bebek Otomobili Kahverengi piyasadaki fiyatı 1.935,12 TL’dir.

Yoyko City Gezi Sistem Bebek Otomobili 3 İn 1 Gri Silver

Yoyko bebek otomobili, hususi tekerleklere haiz olup, lastik patlaması problemine yol açmaz. Yoyko bebek otomobili katlandığında azca yer kapladığından dolayı her bagaja rahatça sığar. Yoyko bebek otomobili filtreli gölgeliği yardımıyla bebeği güneşin zararı olan ışınlarına karşı korur. Yoyko City Gezi Sistem Bebek Otomobili 3 İn 1 Gri Silver piyasadaki fiyatı 1.799,90 TL’dir.

Doona+ Oto Koltuğu & Bebek Otomobili Royal Blue

Doona bebek otomobili ve oto koltuğu, güvenlik testlerinden geçmiş ve onaylanmıştır. Doona bebek otomobili, oto koltuğuna dönüşebildiği için birçok ebevyn tarafınca tercih edilmektedir. Doona bebek otomobili dışarıda oldukça ergonomik bir halde taşınırken, otomobil içinde de oto koltuk görevini görmektedir. Doona+ Oto Koltuğu & Bebek Otomobili Royal Blue piyasadaki fiyatı 5.499,99 TL’dir.

4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Otomobili Kahverengi

4 Baby Olympus Travel sistem bebek otomobili, bebeklerin doğumundan itibaren kullanılabilen bir bebek otomobilidir. 4 Baby Olympus bebek otomobili 360 aşama dönebilmekte olup, istenilen şekilde sabitlenmektedir. Bununla birlikte bebek otomobilinin ön tekerlekleri katlansa bile kendiliğinden ayakta durabilir. 4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Otomobili Kahverengi piyasadaki fiyatı 699,00 TL’dir.

Stokke Xplory Puset

Stokke bebek otomobili, ergonomik ve süratli bir halde 5 ayrı ergonomik oturma pozisyonuna geçer. Stokke bebek otomobili, istenilen seviyeye yükseltilerek kullanılabilir. Stokke bebek otomobili, en fazla 15 kilogram ağırlığına kadar kullanılabilir. Stokke Xplory Puset piyasadaki fiyatı 14.999,00 TL’dir.

Cybex GB Pockit Plus Kabin Boy Bebek Otomobili – Laguna Blue

Cybex bebek otomobili, dünyanın en minik katlanan bebek otomobilidir. Cybex bebek otomobili, bebeğin 6 ayından itibaren kullanımına müsaittir. Cybex bebek otomobili en fazla 22 kilogram ağırlığına kadar taşıyabilir. Cybex bebek otomobili otomatikman kitlenerek, desteksi bir halde ayakta durma özelliğine haizdir. Cybex GB Pockit Plus Kabin Boy Bebek Otomobili – Laguna Blue piyasadaki fiyatı 2.800,00 TL’dir.

Beneto BT2045T Leone Travel Bebek Otomobili Kırmızı

Beneto bebek otomobili 3 ayrı pozisyonda kullanım özelliğine haizdir. Taşıma-sallanma-sabitleme olmak suretiyle 3 değişik şekilde kullanılabilir. Beneto bebek otomobili tam bir halde geriye doğru yatabilir ve sırt dayanağı istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Beneto BT2045T Leone Travel Bebek Otomobili Kırmızı piyasadaki fiyatı 999,00 TL’dir.

Prego Quattro Travel Sistem Bebek Otomobili – Gri

Prego bebek otomobili, bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir. Prego bebek otomobili, tam bir halde geriye doğru yatabilme özelliğine haizdir. Prego bebek otomobili çift yönlü kullanım özelliği ile birçok ebeveyn tarafınca tercih edilir. Prego Quattro Travel Sistem Bebek Otomobili – Gri piyasadaki fiyatı 3.249,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.