En İyi Yüz Ve Cilt Kir, İz Giderici 9 Krem Markası Hangisidir?

0

Hanımefendilerin cildinde meydana gelen lekeler, cilt problemlerinin en başlangıcında yer almıştır. Bu cilt lekeleri oldukça can can sıkan bir durumdur. Bir türlü geçmek bilmez.  Bu yüzden akne ve sivilce izlerini, güneş lekelerini ve yaş aldıkça oluşan koyu renkli halkaları geçirmek için birçok yönteme başvurulur. Makalemizin devamında cilt lekelerini geçiren ve piyasadaki en etkili 9 kir giderici kremi ve fiyatlarını bildirdik.

En Etkili Yüz Ve Cilt Kir Kremi Markaları Nedir?

Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Bitkisel Kir Giderici & Cilt Beyazlatıcı Gündüz Kremi

Dermaderm kir giderici krem pigmentesyon düzenleyici etken Arbutin özelliğe haizdir. Bu özelliği yardımıyla yüzdeki ve ciltteki lekeleri giderir. Güneşin zararı olan ışınlarının ciltte kir oluşturmasını engeller. Dermaderm kir giderici kremin piyasadaki fiyatı 23,35 TL’dir.

Capicade Dark Spot Correcting Cream Spf30 50 ml

Capicade Dark Spot Correcting Cream duyarlı ciltler dahil tüm cilt tipine uygun bir üründür. Yüz ve cilt lekelerini gidererek cildi beyazlatır. Hem de yüz, koltuk altı, bikini bölgesindeki koyu lekeleri giderip cilde ışıltı katar. Capicade Dark Spot Correcting Cream’in piyasadaki fiyatı 112,50 TL’dir

Golden Plus Kir Kremi 50 ml

Golden Plus Kir Kremi yüzde oluşan lekeleri giderir. Yaşlanma ile beraber ciltte oluşan lekeleri ve gebelik sonrası ciltte oluşan koyu lekeleri giderir. Hem de cilt tonunu eşitler. Golden Plus Kir Kremin piyasadaki fiyatı 29,90 TL’dir.

Herbaderm Renk Açıcı Yüz İçin Kir Kremi 55 ml

Herbaderm Renk Açıcı Yüz İçin Kir Kremi ihtiva ettiği Tio2 ve organik güneş filtreleri yardımıyla, cildi lekelere karşı korur. Herbaderm kir giderici krem, koyu kir karşıtı etken bileşenlere haizdir. Bu bileşenler yardımıyla ciltte oluşan güneş lekesi, yaşlılık lekesi şeklinde koyu lekeleri giderir. Herbaderm Renk Açıcı Yüz İçin Kir Kremin piyasadaki fiyatı 42,60 TL’dir.

Dermo Clean Pigmentone Kir Giderici Krem 50 ml

Dermo Clean Pigmentone Kir Giderici Krem, ciltte çeşitli sebeplerden dolayı oluşan lekeleri giderir. Bununla beraber cilde ışıltı ekleyip cildin daha sıhhatli ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cil renk tonunu eşitleyerek cilde beyazlık katar. Dermo Clean Pigmentone Kir Giderici Kremin piyasadaki fiyatı 139,00 TL’dir.

Sinoz Kir Kremi 40 ml

Sinoz kir kremi, ciltte oluşan sivilce lekesi, güneş lekesi şeklinde lekeleri geçirir. Hem de cildi koyu lekelere karşı korur. Sinoz kir giderici krem, Pentavitin ve Sosyum PCA özelliği yardımıyla ciltteki koyu lekeleri giderir ve cilde lüzumlu olan nemi kazandırır. Sinoz kir kremin piyasadaki fiyatı 99,90 TL’dir.

Dermoskin Be Bright Arbutin Karmaşık Kir Kremi 33 ml

En kuvvetli kir açıcı kremlerden biri olup, tüm cilt tiplerine uygundur. Sadece duyarlı ciltlerde tahriş olursa kullanıma bir süre ara verilmelidir. Cilt lekelerinin rengini açar ve cilt tonunu dengeler. Dermoskin kir giderici kremin Piyasadaki fiyatı 125,02 TL’dir.

Achromin ve Achroactive Max Kir Giderici Krem

Yaş ilerledikçe ciltte koyu renkli halkaların, sivilce ve güneş lekelerini ve geçmeyen çilleri bile kısa süre içinde geçirmeyi vaat eden bir kremdir. Hem de içindeki beyazlatıcı bileşenler yardımıyla koyu göz altı morlukları azaltır. Cildin rutubet dengesini korur ve cildi güzelleştirir. Achromin ve Achroactive Max Kir Giderici Kremin piyasadaki fiyatı 46,00 TL’dir.

Kontes Beyazlatıcı Kir Giderici Krem

İçerisindeki pigmentasyon azaltıcı ajanlar ve E .B3 vitaminleri yardımıyla bir türlü geçmek bilmeyen cilt lekelerinin azalmasına destek sağlar. Sivilce ve akne izlerini, güneş lekelerini tertipli kullanımda geçirir ve cildi koruma altına alır. Cilt tonu renk eşitsizliklerini düzenler ve cilde daha canlı, parlak bir görünüm kazandırır. Hem de bu kremin bir öteki pozitif yanları, makyaj öncesi baz olarak kullanılmaktadır. Kontes beyazlatıcı kremin piyasadaki fiyatı 28,80 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.