En İyi En Güzel 9 Maskara Markası Ve Tutarları

0

Maskara hem gözleri çerçeveleyerek gözleri tamamlayan bir makyaj ürünüdür. Nerede ise bir çok hanım uzun ve gür kirpiklere haiz olmak ister. Günümüz çağlarında birbirinden farkı özellikleriyle, her insanın kendi tarzına hitap eden maskarayı bulmak mümkün hale gelmiştir. Yazımızın devamında en iyi ve en güzel maskara markasını ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi Ve En Güzel Maskara Markaları Hangileridir?

Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Siyah Maskara

İçerisindeki yaban gülü yağı içeren formülü ile kirpikleri tek tek ayırır ve hacimli gösterir. Maskaranın yelpaze etkili fırçası yardımıyla kirpiklerin arasındaki kısa olanları uzatır ve kirpikleri dolgun gösterir. Piyasadaki fiyatı 52,44 TL’dir.

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Maskara

Bambu aslı ve fiberler içeren formülü yardımıyla tüm kirpiklerde limitsiz uzunluk ve hacim kazandırır. Tek kat maskara sürüldüğünde kirpikleri tek tek ayırır ve naturel uzunluk katar. İkinci kat sürüldüğünde topaklanma yapmaz, kirpiklere kıvırır ve fazladan uzunluk katar. Piyasadaki fiyatı 75,43 TL’dir.

Golden Rose Maskara – Gr Essentıal Hıgh Defınıtıon&Lıftup&Great Vol.Mas.

Muhteşem formülü ve fazladan esnek fırçası yardımıyla kirpikleri tek tek ayırır ve daha dolgun gösterir. Kirpiklerin daha kıvrımı görünmesini sağlamış olduğu şeklinde, gözleri daha çekici hale getirir. Piyasadaki fiyatı 21,80 TL’dir.

Farmasi Zen Maskara Rimel

Taraklı fırçasıyla kirpikleri daha belirgin hale getirir ve kirpiklere dolgunluk verir. Bununla beraber fazladan yoğun siyah pigmenti yardımıyla kirpikleri daha çekici hale getirir. Piyasadaki fiyatı 24,75 TL’dir.

L’Oréal Paris Telescopic Carbon Black Maskara – Siyah

Esnek taraklı fırçası yardımıyla kısa kirpikleri uzatır ve yoğunlaştırıcı formülü yardımıyla kirpikleri siyahlaştırır ve belirginleştirir. Her cilt tipine uygundur. Piyasadaki fiyatı 74,95 TL’dir.

L’Oréal Paris Bambi Eye Ceylan Göz Etkili Maskara – Siyah

Kirpiklerin daha uzun ve belirgin olmasını sağlar. Gözlere ceylan göz tesiri oluşturur ve kıvrılan çarpıcı kirpiklere kavuşturur. Hususi fırçası yardımıyla kirpikleri kaldırır ve hacimli görünmesini sağlar. Bununla beraber gün süresince kalıcılık sağlamış olduğu şeklinde kirpiklerde topaklanma yada ağırlık yapmaz. İçten dışa doğru kıvrılan çarpıcı kirpiklere haiz olmak isteyen her kadının olmazsa olmaz maskara markalarından biridir. Piyasadaki fiyatı 86,85 TL’dir.

Flormar Spider Lash Mascara Deep Black -Maskara

Mascara fırçasının hususi yapısı yardımıyla kirpiklere dolgunluk ve hacim verir. Bununla beraber kirpikleri tek tek ayırır ve daha hoş görünmesini sağlar. Carbon Black pigmenti içeren formülü yoğun siyah renk kazandırır. Gözlere ayrı derinlik kazandırır ve ince kirpiklerde bile rahatça kullanılabilir. Piyasadaki fiyatı 30,24 TL’dir.

Max Factor 2000 Calorie Maskara Siyah

Kirpiklere fazladan hacim kazandırır ve çarpıcı bir tesir verir. Duyarlı gözler ve kontak lens kullananlar için uygundur. Parfüm içermez, makyaj temizleme suyu yada sabun şeklinde cilt temizleyicilerle kolaylıkla çıkarılabilir. Bununla beraber göz altları yada üstlerine bulaşmaz. Piyasadaki fiyatı 36,80 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.