En İyi En Oldukca Tercih Edilen Göz Altı Morluk Kremleri Ve Tutarları

0

Eczaneden Satılan En İyi Göz Altı Morluk Giderici Kremler Ve Tutarları

Göz altı morlukları için bir oldukça tedavi çeşidi bulunmaktadır. Bu tedavi şekillerinden biri de göz altları için göz altı morluklarını geçiren kremleri kullanmaktır.

Göz altlarında oluşan morluklar mühim bir güzel duyu sorundur. Olduğumuzdan daha yaşlı görünmemize sebep olan göz altı morlukları {hiç de} hoş bir izlenim bırakmaz ve aynaya her baktığımızda canımızı sıkar. Sadece bazı kremler yardımıyla bu probleminin üstesinden gelmemiz mümkündür. İşte, göz altı morlukları için kullanılabilecek etkili bakım kremleri ve tutarları:

En Etkili Göz Altı Morluk Giderici Kremler

Nivea Lotus Aslı ve Üzüm Çekirdeği Yağı İçeren Bakım Kremi

Bu krem göz altındaki morlukları geçirmekte oldukça etkilidir.

Nivea markasının göz çevresinde kullanım için geliştirdiği bu krem üzüm çekirdeği yağı ve lotus aslı içermektedir. Duyarlı ciltler için uygun olan bu krem göz altlarındaki morlukları geçirmeye yarar. Tertipli kullanıldığı takdirde morluklara karşı etkili olan bu ürün, göz çevresi kuruluğunu önler ve cilde kırılgan bakım yapar. Nivea Lotus Aslı ve Üzüm Çekirdeği Yağı İçeren Bakım Krem fiyatı ise yalnızca 24,90 TL’dir.

La Roche-Posay Pigmentclar Yeux Cream

La Roche markasına ilişkin olan Posay pigmentasyon kremi, göz altı halkalarına oldukça iyi gelir. Her sabah ve akşam sürülür ve buna her gün devam edilirse tesiri oldukça kısa sürede gözlemlenecektir. La Roche-Posay Pigmentclar Yeux Cream fiyatı 184 TL’dir.

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi

Cilt bakım ürünleri ile tanınan Sinoz markası, bilhassa hanımefendilerin ilgi odağı olan güvenilir bir markadır. Göz çevresi kusurlarına da çözüm sunan bu marka, meyan kökü, soya yağı ve jojoba yağı içeren Sinoz göz bakım kremi ile göz çevresi bakımında hanımefendilerin ilk tercihlerinden biridir. Öte taraftan bu ürün aloe vera aslı de ihtiva etmekte olup, göz altı morluklarını geçirmede oldukça başarılıdır. Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi fiyatı 99 TL’dir.

Clinique, All About Eyes Rich

Clinique markasının çıkarmış olduğu All About Eyes Rich, göz altı morluklarından kurtulmanızı elde edecektir. Bunun yanı sıra şişlikleri de geçiren bu ürün göz çevrenizde meydana gelen güzel duyu sorunları çözüme kavuşturacaktır. Dut ve üzüm içeriğiyle naturel bir ürün olan ve cildi asla tahriş etmeyen All About Eyes Rich fiyatı 229 TL’dir.

Clarins, Eye Contour Gel

Organik içeriğiyle Clarins Eye Contour Gel, göz altı torbalarıyla savaşım eder. Göz altlarındaki şişliklere ve morluklara da iyi gelen bu ürün, sertifikalı malzemelerle üretilmiştir. Göz makyajından evvel göz çevresini hazır hale getirip makyajın kalıcılığını artırır. Sülfat ve paraben benzer biçimde hiçbir kimyasal bulundurmayan ve günlük kullanıma uygun olan Clarins Eye Contour Gel 20 Ml fiyatı 306 TL’dir.

Shiseido, Anti Dark Circles Eye Cream

Göz altı morluklarının en büyük sebeplerinden ikisi; kan dolaşımının yavaş olması ve pigment bozukluğudur. İşte bu krem her iki probleme karşı son aşama etkilidir, göz altlarında oluşan maviliklere ve morluklara oldukça iyi gelir. Böylece daha dinamik ve enerjik görünmeyi sağlar. Duyarlı ciltlere zarar vermeyen ve göz çevresi kusurlarını yok eden bu ürünü kullananlar memnun bulunduğunu bildirmiştir. Shiseido Anti Dark Circles göz kremi 15 ML fiyatı 470 TL’dir.

Shiseido, Ibuki Eye Correcting Cream

Ibuki serisine ilişkin bir göz kremidir. Göz altı morluklarını gideren bu ürün göz çevresinin bitkin görünmesine ve kurumasına engel olur. Göz çevresine zarar veren dış faktörlere karşı bir paratoner görevi üstüne alan bu muhteşem krem, kapatıcıya gerek bırakmaz ve daima canlı bir görünüm vaad eder. İnce yapısından dolayı çabucak emilir ve göz çevresinin yağlı görünmesine sebep olmaz. Shiseido, Ibuki Eye Correcting Cream fiyatı 269 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.