En İyi En Fazlaca Satan Goji Berry Krem Markaları Ve Tutarları

0

Goji Berry Kremin Cilde Müthiş Yararları Nedir Iyi mi Kullanılır

Goji berry krem, Goji berry meyvesi özlerinden elde edilir, cilde pek oldukca faydası vardır. Ciltteki kırışıklıkları giderir, cildin antioksidan ihtiyacını karşılar, ölü hücreleri yok eder,  pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza destek sağlar.

Goji krem, Goji meyve aslı ihtiva eden organik bir bakım kremidir. Neredeyse tüm cilt problemlerinin tedavisinde kullanılmaktadır.

Goji Krem Iyi mi Kullanılır?

Goji krem temiz cilde dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak sürülür ve iyice yedirilir. Her akşam tertipli olarak uygulanmalıdır.

Goji Berry Kremin Cilde Yararları Nedir?

  1. Goji Berry krem bolca oranda antioksidan ihtiva eder. Bu özelliğiyle cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.
  2. Orta yaş grubunun en büyük problemlerinden önde gelen kırışıklıklar, bu krem yardımıyla ortadan kaldırılabilir. Goji meyvelerinde bulunan amino asitler, yaratı elementler ve geniş spektrumlu vitaminin bir araya gelmesi, cilt için kuvvetli bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak meydana gelen kırışıklıkların tedavisinde ve önlenmesinde Goji Krem’in faydası büyüktür.
  3. Goji Krem ihtiva ettiği minerallerle cildi besler ve sağlığını korur. Bununla birlikte kolajen üretimine destek olarak cildin pürüzsüz ve gerilmiş olmasına yardım eder. Gerçek cilt rengini koruyarak ton eşitsizliklerini önler.
  4. Zaman içinde esnekliğini kaybeden cilde tekrardan esneklik kazandırmak için Goji Krem’den yardım alınabilir. Formülünde yer edinen bileşenlerle cildi toparlayan bu krem, sizi kısa süre içinde güzel ve esnek bir cilde kavuşturacaktır.
  5. Güneşten gelen ultraviyole ışınlarının cildi yıpratmasını engeller.
  6. Goji Berry Krem, barındırdığı C vitaminiyle yaraların daha süratli kapanmasına destek sağlar. Cilt hasarını tedavi ederek yıpranmayı tersine çevirir. Güneşin negatif etkilerini bertaraf ederek cilde ışıltılı bir görünüm verir.
  7. E vitamini de içeren Goji Berry Krem, cildin esnekliğinden görevli kolajen proteininin üretimini hızlandırır. Böylece erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçer.
  8. Çeşitli vitamin, mineral ve yağlardan oluşan varlıklı formülüyle cilde etkili bir bakım yapar. Kırışıklıklara ve öteki yaşlılık etkilerine meydan okuyan bu krem maximum performans sergileyerek cilt görünümünü belirgin şekilde iyileştirir.
  9. Goji Krem’in aminoasit oranı yüksektir. Bu yüzden oldukca etkili bir antioksidandır. Goji krem cilt tarafınca kolayca emilir ve derinin altında kolojen üretminin başlamasını sağlayarak cilde eski organik elastikiyetini kazandırır. Bilinmiş olduğu benzer biçimde cilt kuruluğu, kırışıklıkların en büyük sebeplerinden biridir. İşte Goji Krem, cildin rutubet oranını dengede meblağ ve daha parlak ve pürüzsüz bir cilt vaad eder. Özetlemek gerekirse Goji Berry Krem, organik bir nemlendiricidir.

Piyasada Satılan Goji Krem Markaları Ve Tutarları

Ersağ Goji Krem

Hususi formülü Goji meyvesinden elde edilmiştir. Yüzünüzü Ersağ Temizleme Sütü ve Jeli’yle temizledikten sonrasında cilt tipinize bakılırsa bir tonik uygulayın. Hemen sonra nohut tanesi kadar Goji Berry Krem’ini yüzünüze ve boyun bölgenize sürün. Sadece bu miktarı, uygulayacağınız bölgenin durumuna bakılırsa artırabilirsiniz. Cildinize iyice yedirmeyi ihmal etmeyin ve her gece tekrarlayın. Ersağ Goji Krem fiyatı 80,96 TL’dir.

Himalayas Goji Berry Krem (50 Ml.)

Goji Berry, ihtiva etmiş olduğu antioksidanlarla ve mühim bileşenlerle kan dolaşımını harekete geçirerek cildin yenilenme sürecini destek sunar. Cildi canlandırır ve parlatır. Ortalama 24 saatte tesir etmeye adım atar. Himalayas Goji Berry Krem (50 Ml.) fiyatı 49,90 TL’dir.

Hendels Garden Goji Krem

Vitamin ve mineral hazinesi olan Hendels Garden goji krem, hafifçe ve su bazlı bir formüle haizdir. Cildin alt tabakalarına ulaşarak cildi derinlemesine nemlendirir. Goji meyvelerinde de yüksek oranda bulunan Amino asitler oldukca kuvvetli antioksidan özelliğe haizdir. 24 saat içinde tesirini gösteren bu antioksidanlar cildi tekrardan yapılandırır. Bir sünger benzer biçimde hareket eden aminoasitler cilt katmanlarındaki su kaybını denetim altına alır. Cildi nemli tutarak kırışmasına engel olur. Ötte taraftan bu kremde hormon yoktur. Hendels Garden Goji Krem cilt tarafınca çabucak emilir ve derinin derin katmanlarında kolajen üretimini başlatır. Cilde organik esnekliğini geri verir. Hendels Garden Goji Krem fiyatı 59 TL’dir.

Softo Plus Goji Krem

İçerdiği 2in1 selülit önleyici ve sıkılaştırıcı krem, Kırmızı Biber Aslı ve Goji Berry ile selülitlerin engellenmesine ve cildin sıkılaşmasına destek sağlar. Tertipli bir halde kullanılırsa maximum yarar elde edecektir. Softo Plus Goji Krem fiyatı 49,90 TL’dir.

Goji Fit Goji Berry Kremi

Her sabah ve akşam cilde masaj yapılarak kafi oranda uygulanır. Yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur. 29 gün kullanıldıktan sonrasında 1 hafta ara verilir. Peşinden yeniden başlanır. Goji Fit Goji Berry Kremi fiyatı 27,97 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.