En İyi 8 Vücut Nemlendirici Markası Hangisidir

0

Ciltteki rutubet oranının azca olması, kuru cildin ve cansız görünmenin en büyük sebeplerinden biridir. Cilt bakımında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim nokta cilt tipine uygun nemlendirmektedir. Kuru cilt tipine haiz kişilerin cilt sorunlarıyla karşılaşmaması için daha özenli olmaları gerekmektedir. Yazımızın devamında kuru cilt tipine haiz kişilerin vücutlarına kullanabilecekleri en iyi nemlendirici kremleri bildirdik.

En İyi 8 Vücut Nemlendiricisi Markası Hangileridir?

CeraVe Nemlendici Krem Kuru Ciltler Seramid ve Hyalüronik Asit İçerikli Yüz Vücut 50ml

Kuru ciltler için hususi formüle edilmiş krem kıvamıyla içinde cilt için lüzumlu olan 3 sermaid ve hyaluronik asit içermektedir. Böylece kuru ciltlerin korunmasına ve onarılmasına yarımcıdır. Cerave krem, göz çevresi hariç hem yüzde hem de vücutta kullanıma uygundur. Bununla beraber yaş sınırı olmamakla birlikte çocuklarda da gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir.  Piyasadaki fiyatı 40,40 TL’dir.

Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Yağsız Nemlendirici 50 Ml

Ferhalatıcı pembe greyfurt kokulu formülü yardımıyla cildi ferahlatır ve kuru ciltleri nemlendirir. Hafifçe yapısı yardımıyla ciltte yağlı his bırakmaz ve 24 saat süresince cildi rahatsız etmez. Cildi nemlendirdiği benzer biçimde tertipli kullanım sonrası sivilceleri azaltır, sivilce oluşumunu önler böylece cildin daha pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 43,92 TL’dir.

Diadermine pH5 Koruyucu Günlük Bakım Kremi (Kuru Ve Duyarlı Ciltler) 50 ml

Kuru ve duyarlı ciltler için hususi formülü yardımıyla cildin rutubet oranını dengeler. Cildin koruyucu katmanını sağlamlaştırır ve cilde rutubet kazandırarak cilt problemlerine kalkan olur. Bununla beraber ciltte yoğun ve yağlı bir his bırakmaz. Piyasadaki fiyatı 19,80 TL’dir.

Bioderma Atoderm Creme 200 Ml- Kuru Ciltler için Besleyici Bakım Kremi

İçeriğindeki yüksek oranda vazelin ve gliserin kompleksleri yardımıyla cildi nemlendirir ve cilt tahrişini önler. Duş sonrası kullanıldığında Atoderm Cream optimum nemlendirici tesiri gösterir.  İçerisinde parfüm olmadığından cilt problemlerine davetiye çıkarmaz. Piyasadaki fiyatı 60,80 TL’dir.

Decubal Klinik Cream-Kuru ve Duyarlı Ciltler İçin

Kuru ve duyarlı cilt problemleri için geliştirilmiş formülüyle cildin rutubet kazanmasını ve yumuşacık olmasını sağlar. İçeriğindeki lanolin ve gliserin yardımıyla cilt bariyerlerini korur, cildin rutubet oranını dengeler. Yetişkinler kullandığı benzer biçimde çocuklarda gönül rahatlığıyla kullanabilir. Bununla beraber muhteviyatında parfüm, renkendirici yada paraben içermez. Piyasadaki fiyatı 109,90 TL’dir

Neutrogena Deep Moisture Vücut Losyonu (Kuru Ciltler Için) 2 X 400 Ml

Dermatologlar tarafınca geliştirilmiş ferah ve hafifçe kokusu, yağsız formülü yardımıyla cildi 10 katmana kadar nemlendirir. İlk kullanımda bile kuru ciltleri yumuşatır, pürüzsüz ve rahatlamış bir cilde kavuşturur. Böylece cildin daha canlı ve sıhhatli görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 83,70 TL’dir.

Pond’s Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem 286 gr

Varlıklı, kremsi ve kolayca emilen formülü yardımıyla cildi derinlemesine nemlendirir. Ciltte oluşan kuruluğu azaltarak rutubet oranı dengelenmiş bir cilde kavuşturur. Tertipli kullanımda cildin pürüzsüz, parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Bununla beraber gözenekleri tıkamaz ve herhangi bir cilt sorununa niçin olmaz. Piyasadaki fiyatı 236,00 TL’dir.

Svr Xerial 10 Lait Corps Body Lotion Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Vücut Krem 200 Ml

Kuru ve oldukça kuru ciltler için geliştirilmiş formülü yardımıyla cildin organik yapısını sağlamlaştırır ve derinlemesine nemlendirir. Cildi nemlendirerek kuruluğa yol açan cilt sorununu giderir. Hafifçe ve ince yapısı yardımıyla ciltte yağlı bir his bırakmaz kolayca emilir. Piyasadaki fiyatı 98,22 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.