En İyi 6 El Kremi Markası Ve Tutarları Nedir

0

El bakımı, cilt bakımı kadar ehemmiyet verilmesi ihtiyaç duyulan konulardan biridir. El bakımında elleri nemlendirmek ve yumuşatmak gerekmektedir. Hava şartlarından veya çevresel koşullardan dolayı eller zaman içinde kurur, çatlar ve yıpranır. Yazımızın devamında kuru ve yıpranmaya uygun eller için krem önerilerinde bulunduk.  

Kuru Ve Çatlayan Eller için En İyi 6 El Kremi Markası

Burts Bees Oldukca Kuru Ve Çatlamış Eller İçin Kurtarıcı Bakım Kremi – 85 gr

İçerisindeki botanik yağlar, bitkisel içerikler ve balmumu yardımıyla ellerin çatlamasını ve kurumasını önler. Burts Bees kremin muhteviyatında zeytinyağı, tatlı badem yağı, biberiye yağı, okaliptüs yağı, lavanta yağı, Ayçiçek yağı ve soya yağı bulunmaktadır. Bununla birlikte paraben, ftalat ve petrokimyasal içermediğinden cilde zarar vermez. Piyasadaki fiyatı 178,40 TL’dir.

Reparative Hand Cream Kuru & Sertleşmiş Eller Için 50 ml

İçeriğindeki sükralfat yardımıyla ellerin kuruluğunu ve çatlaklığını giderir. Kuru kalan elleri besler ve korur. Reparative Hand Cream yağlı bir tesir bırakmaz ve elleri rahatlatır. Gün içinde birçok kez kullanılabilir. Piyasadaki fiyatı 116,10 TL’dir.

Bioderma Atoderm Hand & Nail Cream 50 ml

İçeriğindeki Shea yağı ve gliserin yardımıyla cildin onarımına destek sağlar. Kuru ve çatlak elleri yoğun olarak nemlendirir ve yumuşatır.Gün içinde gerekseme duydukça el bakımı için yeniden sürülebilir. Piyasadaki fiyatı 47,31 TL’dir.

SVR Topialyse Barrier Cream 75ml – Eller ve Lokal Alanlar İçin Koruyucu Bakım Kremi

Gün içinde vücudumuzda en oldukça etkilenen bölgelerden biri de ellerdir. Gerek çevresel faktörler gerek hava şartları veya deterjanlar ellerde pul pul dökülmeye ve kuruluğa niçin olabilir. SVR Topialyse Barrier Cream cildi nemlendirir, cilde rahatlık ve yumuşaklık kazandırır. Dermatolojik tarafınca kontrol edildiğinden çocuklar ve yetişkinler tarafınca gönül rahatlığıyla kullanılabilir. İçeriğinde parfüm, alkol yada paraben yoktur. Piyasadaki fiyatı 103,75 TL’dir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi – 100 gr

Bepanthol çevresel faktörlerden veya hava şartlarından dolayı kuru ve çatlak elleri nemlendirir. Cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülmeleri durdurur ve gerginleşen kuru elleri yumuşatır. İçeriğindeki ProVitamin B5 yardımıyla elleri nemlendirdiği benzer biçimde cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur. Yumuşak ve hafifçe dokusuyla ciltte hızla emilir ve cilde serinlik hissi verir. Bununla birlikte Bepanthol kremin yapısı hafifçe olduğundan ciltte yağlı bir his bırakmaz ve rahatsız etmez. Piyasadaki fiyatı 62,40 TL’dir.

Kiehl’s New York Ultimate Strength Hand Salve El Kremi 75ml – Kuru ve Yıpranmaya Uygun Eller Için

İçeriğindeki kuru ve çatlak eller için formüle edilmiş yoğunluğu yardımıyla tüm gün süresince elleri nemlendirir ve yumuşatır. Bununla birlikte içindeki bitkisel yağların karışımından ve zeytin meyvesi yağından elde edilmiş formülüyle cildi rahatlatır, yumuşatır ve nemlendirir. Piyasadaki fiyatı 329,00 TL’dir.

Farmasi Naturelle Deniz Mineralli Nemlendirici El Kremi 75 ml

İçeriğindeki bileşenler ve mineraller yardımıyla elleri rahatlatır, yumuşatır ve nemlendirir. Naturelle Deniz Mineralleri yardımıyla cilde ferahlık verir ve bol miktarda nemlendirir. Bununla birlikte tatlı deniz kokusuyla ciltte mis benzer biçimde bir koku bırakır. Piyasadaki fiyatı 14,99 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.