En İyi 10 Kaş Sabitleyici Markası Ve Tutarları

0

Birçok kadının ortak problemi, sert ve biçim almayan kaşlardır. Piyasada çeşit çeşit kaş sabitleyici makyaj ürünleri bulunmaktadır. Her kadının kaş yapısı değişik olduğundan hepimiz aynı kaş sabitleyiciden memnun kalmayabilir. Yazımızın devamında en iyi 9 kaş sabitleyici markasını ve fiyatlarının bildirdik.

En İyi 9 Kaş Sabitleyici Markası Nedir?

Pnkre Kaş Şekillendiricisi 50 gr

Kaşlar için hususi olarak formüle edilmiş içinde ne olduğu yardımıyla kaşları besler ve bir sonraki yıkamaya kadar durağan(durgun) meblağ.Kaş şekillendiricisi yardımıyla kaşlarınızı istediğiniz yöne biçim verebilirsiniz. Kaşlarda kalıntı bırakmaz ve dökülmez.  Gün boyu kaşların tertipli durmasını ve makyajın daha etkili olmasını sağlar. Kaşlarda kalıntı bırakmaz ve renk vermez. Piyasadaki fiyatı 96,00 TL’dir.

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Kaş Wax

İçerisindeki keratin biotin e vitamini yardımıyla kaşları besler, bakım yapar ve gürleştirir. Kaşları gün boyu durağan(durgun) meblağ ve kalıcıdır. 48 saate kadar kaşlarda tesirini sürdürür. Piyasadaki fiyatı 28,71 TL’dir.

MİNİ – 24-Hour Brow Setter Kaş Sabitleyici Jel

Esnek, yapılı formülü yardımıyla kaşları şekillendirir ve sabitler. Kaş jeli renksizdir ve 24 saat tesiri devam etmektedir. Hususi şekilli çift fırçasıyla kaşlara kolay uygulanır ve süratli kurur. Piyasadaki fiyatı 209 TL’dir.

NYX Bare Wıth Me Brow Setter Saydam Kaş Sabitleyici

Kenevir tohumu yağı içeren hususi formülü yardımıyla kaşlarını kolayca sabitler ve besler. Hususi fırçası ile her kaş tipi için uygundur ve kaşlardaki ufak kılları bile şekillendirir. Kaşlarda fena bir his bırakmaz ve naturel durur. Piyasadaki fiyatı 69,99 TL’dir.

Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax Kaş

İçeriğindeki hint yağı yardımıyla kaşları besler ve bakım yapar. Bununla birlikte tertipli kullanımda kaşları gürleştirir. Gün süresince kaşlarınızda sabitliğini korur ve kaşlar dağılmaz. Piyasadaki fiyatı 30,00 TL’dir.

Farmasi Brow Wax Kaş Şekillendirici

Badem Yağı içeren hususi formülü ile kaşları besler ve bakım yapar. Kaşların daha naturel ve tertipli durmasına destek olurken kaşları gür gösterir.  Kaşları daha belirgin hale getirir böylece makyajınız daha etkisi altına alan durmasını sağlar. Bununla birlikte kaşlarda fena bir his bırakmaz şu demek oluyor ki sertlik yada ağırlık hissi bırakmaz. Gün boyu kaşların durağan(durgun) kalmasına destek sunar ve suya dayanıklıdır. Piyasadaki fiyatı 65,99 TL’dir.

New Well Kaş Şekillendirici Wax Kaş Sabitleyici T631

Her kaş şekline uyum elde eden hususi formülü yardımıyla tek başına kullanarak kaşlarda naturel bir görünüm kazandırır. Gün süresince kaşların durağan(durgun) kalmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 37,91’dir.

Flormar Kaş Sabitleyici Maskara Eyebrow Fixator Mascara

İçeriğindeki aloe vera, tatlı badem yağı ve panthenol yardımıyla kaşlara gereksinim duyan bakımı yapar.  Saydam jel yapısı yardımıyla kaşlara naturel bir görünüm kazandırır. Kaşları gür gösterir ve kolayca biçim alarak durağan(durgun) kalmalarını sağlar. Tertipli ve gür duran kaşlar sayesine makyajın tesirini arttırır. Piyasadaki fiyatı 77,11 TL’dir.

Mac Kaş Maskarası – Brow Set Clear

Kaşların biçim verdir ve şeklini korur. Bununla birlikte kaşlara parlaklık kazandırır. Kaşlarda fena bir his bırakmaz, sertleştirmez ve pul pul dökülmez. Ortalama 8 saat kadar kalıcılık tesiri gösterir.  Kuruyup dökülme ve kir yapmadığı benzer biçimde su geçirmez.  Topaklanma yapmaz ve bulaşmaz. Renkli ve saydam olmak suretiyle çeşitleri bulunmaktadır. Piyasadaki fiyatı 157,50 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.