En Güzel En Kaliteli 10 Fondöten Markası Ve Fiyatı

0

Bayanlar pürüzsüz bir ten makyajını oldukca severler. Pürüzsüz bir ten makyajında ise fondöten mühim bir rol oynar. Yüzdeki renk eşitsizliği, sivilce lekeleri, gözaltı morluklarını kapatmak için kapatıcılığı yüksek fondötenler kullanılması gerekir. Yazımızın devamında en etkili kapatıcı özelliğe haiz 10 fondöten markasından ve fiyatlarından bahsettik.

En Güzel Kapatıcı Özelliğe Haiz Olan 10 Fondöten Markası

Maybelline New York Affinitone Fondöten – 03 Light Sandbeige

Maybelline fondöten naturel renkli pigment içinde ne olduğu yardımıyla ciltteki kusurları kapatır. Ciltteki kusurları kapatarak cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Yüksek kapatıcı özelliğe haiz olan maybelline fondöten cildin naturel görünmesini sağlar. Maybelline New York Affinitone Fondöten – 03 Light Sandbeige piyasadaki fiyatı 70,56 TL’dir.

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten 130 TRUE BEIGE

Loreal paris fondöten, cildin 1 gün süresince pürüzsüz, kusursuz ve canlı gözükmesini sağlar. Infaillible 24h Fondöten, hyalüronik karmaşık içinde ne olduğu yardımıyla cildi nemlendirir. Cildin 24 saat süresince pürüzsüz ve nemli görünmesini sağlar. L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten 130 TRUE BEIGE piyasadaki fiyatı 116,45 TL’dir.

Flormar Perfect Coverage Fondöten 102

Flormar fondöten, cilde sürüldüğünde 12 saat kadar cildi pürüzsüz gösterir. Flormar fondöten ihtiva ettiği zeytinyağı ve tatlı badem yağı özleri yardımıyla cildin canlı ve taze gözükmesini sağlar. Flormar fondöten yüksek kapatıcı özelliği yardımıyla, cildi pürüzsüz gösterir. Flormar Perfect Coverage Fondöten 102 piyasadaki fiyatı 66,60 TL’dir.

Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici – Light 1 – Finland

Nars fondöten, yüksek kapatıcı özelliği ile beraber cilde rutubet ve ışıltı kazandırır. Nars fondöten bilhassa kuru, düzgüsel ve karma ciltlere uygundur. Yüksek kapatıcı özelliği ile beraber güneş koruyucu özelliğe de haizdir. Nars Pure Radiant Renkli Nemlendirici – Light 1 – Finland piyasadaki fiyatı 395,00 TL’dir.

Farmasi VFX Pro Camera Ready Fondöten 30 Ml Porcelain 00

Farmasi fondöten, yaşlanma karşıtı hususi formüle haizdir. Yüksek kapatıcı özelliği yardımıyla ciltteki kırışık görüntüyü en aza indirir. Bununla beraber cildi güneşin zararı dokunan etkilerine karşı korur ve cilde ışıltı kazandırır. Farmasi fondöten cilt üstünde ağır bir görüntüye sebep olmamakla beraber, yüksek etkili kapatıcı özelliği yardımıyla ciltteki kusurları oldukca güzel kapatır. Farmasi VFX Pro Camera Ready Fondöten 30 Ml Porcelain 00 piyasadaki fiyatı 65,75 TL’dir.

Maybelline New York Fit Me Matte+Poreless Fondöten – 110 Porcelain

Fit Me fonföten, ihtiva ettiği hususi pudra içinde ne olduğu yardımıyla cilttek açık gözenekleri kapatır ve cildi yağlı göstermez. Fit me fondöten, cilt üstünde naturel mat bir kapatıcı özelliğe haizdir. Yüksek kapatıcı özelliği ile beraber cilt üstünde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Maybelline New York Fit Me Matte+Poreless Fondöten – 110 Porcelain piyasadaki fiyatı 63,29 TL’dir.

Dermacol Make Up Cover Fondöten No.210

Dermacol fondöten yüksek kapatıcı performansı ile cilt üstündeki tüm kusurları kapatır. Dermacol fondöten cilt üstüne oldukca ince bir katman halinde sürüldüğünde bile ciltteki tüm pürüzleri kapatır. Göz altı morlukları da dahil ciltteki her türlü koyu lekeyi kapatıcı özelliğe haizdir. Dermacol Make Up Cover Fondöten No.210 piyasadaki fiyatı 100,00 TL’dir.

L’Oréal Paris True Match Bakım Icra eden Fondöten 2R ROSE VANILLA

L’Oréal Paris True Match Bakım Icra eden Fondöten yeni ve geliştirilmiş hususi formülü yardımıyla cilde kusursuz bir görünüm kazandırır. Yüksek kapatıcı özelliğe haiz olmasıyla beraber her cilt tipine uygun olarak tasarlanmıştır. L’Oréal Paris True Match Bakım Icra eden Fondöten 2R ROSE VANILLA piyasadaki fiyatı 74,91 TL’dir.

Nyx Professional Make Up Born To Glow-Vanillia 506 Fondöten

Nyx Professional fondöten yüksek kapatıcı özelliği yardımıyla cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Nyx fondöten; E vitamini ve jojoba özeleri içinde ne olduğu yardımıyla cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Nyx Professional Make Up Born To Glow-Vanillia 506 Fondöten piyasadaki fiyatı 129,90 TL’dir.

Revolution Conceal & Gömü Fondöten F11

Revolution fondöten her cilt tipine uygun bir kapatıcıdır. Yağsız ve kremsi yapısı yardımıyla ciltteki koyu lekeleri görkemli bir halde kapatır. Revolution fondöten ciltte uzun süre kalıcılık sağlamaktadır. Revolution Conceal & Gömü Fondöten F11 piyasadaki fiyatı 199,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.