En Güzel En Etkisinde bırakan Baştan Çıkarıcı 10 Hanım Parfümü Hangisidir

0

Her hanım güzel kokmayı oldukça sever. Kokuların insan üstünde ruh halini değişiklik yapma, bir kişiyi veya hususi bir anı hissetme benzer biçimde bir tesiri vardır. Bu yüzden her kokunun insan hafızasında değişik bir yeri olur. Kimi hanım daha çiçeksi kokulardan hoşlanırken kimi hanım daha tutkulu ve çekici kokulardan hoşlanır. Bizde yazımızın devamında baştan çıkaran kokusu yardımıyla hanımefendiler tarafınca en oldukça tercih edilen parfümlerden bahsettik.

Bayanlar Tarafınca En Oldukça Tercih Edilen En Güzel Kokan Parfümler

Tom Ford Black Orchid Edp 100 Ml Unisex Parfüm

Tom Ford hanım parfümü, sofistike ve baharatlı bir kokuya haizdir. Tom Ford parfüm, baştan çıkaran çiçek kokuları ve meyve aromalarıyla birleşmiş bir parfümdür. Tom Ford Black Orchid Edp 100 Ml Unisex Parfüm piyasadaki fiyatı 339,00 TL’dir.

Zara Femme Eau De Toilette 100 Ml + Twilight Mauve Eau De Toilett

Zara hanım parfümü odunsu, hoş ve kalıcı bir kokuya haizdir. Oldukça güzel kokmasıyla malum zara hanım parfümü bununla beraber kalıcı etkisiyle bilinir. Zara hanım parfümü; bergamot, kavun, çıtır elma, vanilya, şakayık, menekşe ve sandal ağacı notalarından oluşur. Zara Femme Eau De Toilette 100 Ml + Twilight Mauve Eau De Toilett piyasadaki fiyatı 228,99 TL’dir.

Cacharel Amor Amor Edt 100 Ml Hanım Parfümü

Cacharel hanım parfümü, cezbedici çiçek kokusuna haizdir. Vanilya, tonka fasulyesi ve paçuli notalarından oluşan cacharel parfümü, tutkulu bir koku ortaya çıkarmaktadır. Cacharel hanım parfümü  duygusal ve tutkulu hanımefendilerin tercih etmiş olduğu bir kokudur. Cacharel Amor Amor Edt 100 Ml Hanım Parfümü piyasadaki fiyatı 199,90 TL’dir

Yves Saint Laurent Libre Edp 90 Ml Hanım Parfümü

Yves Saint hanım parfümü, Fransız lavantası ve portakal çiçeği kokusunun birleşiminden elde edilmiş bir kokudur. Yves Ssaint hanım parfümü, anti alerjik özelliğe haizdir. Yves Saint parfümü; Portakal Çiçeği, Misk, Amber, Yasemin, Zambak, Fransız Lavanta yağı, Tahıl Yağı ve Mandalina Yağı notalarından oluşur. Yves Saint Laurent Libre Edp 90 Ml Hanım Parfümü piyasadaki fiyatı 150,00 TL’dir.

Lacoste Pour Femme Edp 90 Ml Hanım Parfüm

Lacoste hanım parfümü, çiçeksi, baharatlı, oryantal ve ferah bir kokuya haizdir. Lacoste hanım pafümü etkisi altına alan ve tutkulu bir koku olmasıyla beraber baştan çıkaran bir parfümdür. Lacoste Pour Femme Edp 90 Ml Hanım Parfüm piyasadaki fiyatı 199,90 TL’dir.

Calvin Klein Euphoria EDP 100 ml Hanım Parfüm

Calvin Klein hanım parfümü, hanımefendilerin günlük hayatta sık sık tercih ettikleri ve vazgeçemedikleri bir parfümdür. Calvin Klein hanım parfümü, uzun devam eden kalıcı tesiri ile beraber baştan çıkaran meyve ve çiçek notalarıyla, kişiyi kendine fanatik bırakmaktadır. Calvin Klein Euphoria EDP 100 ml Hanım Parfüm piyasadaki fiyatı 188,00 TL’di

Avon Incandessence EDP 50 ml Hanım Parfüm

Avon hanım parfümü, yumuşak ve duygusal bir kokuya haizdir. Duygusal hanımefendilerin çoğunlukla tercih etmiş olduğu bir kokudur. Orkidenin, Frezya ve sarı lale ile karışımından elde edilmiş cezbedici bir parfümdür. Avon Incandessence EDP 50 ml Hanım Parfüm piyasadaki fiyatı 62,01 TL’dir.

Chanel Coco Mademoiselle Edp 100 Ml Hanım Parfüm

Chanel hanım parfümü, odunsu ve turunçgil notalarının ağırlıkşı olduğu bir kokuya haizdir. Baştan çıkarıcı kokusu yardımıyla, tutkulu hanımefendilerin vazgeçemediği parfümler arasındadır. Chanel Coco Mademoiselle Edp 100 Ml Hanım Parfüm piyasadaki fiyatı 290,00 TL’dir.

Victoria’s Secret Bombshell Edp Hanım Parfüm 100ml

Victoria’s Secret hanım parfümü, çiçeksi, meyvemsi ve oryantal bir kokuya haizdir. Duygusal ve tutkulu hanımefendilerin seçimleri içinde olan Bombshell hanım parfümü, birçok ödüllere imza atmış bir parfümdür. Victoria’s Secret Bombshell Edp Hanım Parfüm 100ml piyasadaki fiyatı 349,00 TL’dir.

Versace Crystal Noir EDP 90 ml Hanım Parfüm

Versace hanım parfümü, çiçkesi, oryantal ve kadınsı bir kokuya haizdir. Kakule, zencefil, portakal çiçeği, amber, biber, şakayık, musk, gardenya ve sandal ağacı notalarından oluşan versace parfüm tutkulu bir kokuya haizdir. Versace Crystal Noir EDP 90 ml Hanım Parfüm piyasadaki fiyatı 246,20 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.