En Güzel En Oldukca Satan Micellar (Misel) Su Markası Ve Tutarları

0

Makyaj temizleme suyu Misel ve Micellar su olarak da bilinir. Makyaj temizleme suyu cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırarak, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ciltte biriken kir, yağ veya makyaj kalıntısı temizlenmediği taktirde cildin sivilcelenmesine neden olur. Makyaj temizleme suyu micellar teknolojisi yardımıyla hem ciltteki makyajı temizler hem de cildi nemlendirir. Micellar (misel su) özelliği; makyaj ve yağ kalıntıarının temizlenmesine destek olurken bununla beraber cildin nemlenmesine destek verir. Yazımızın devamında en oldukca tercih edilen 7 ayrı makyaj temizleme suyundan bahsettik.

En İyi Makyaj Temizleme Suyu (Micellar Su) Markası ve Tutarları

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 400ml      

Garnier makyaj temizleme suyu cildi derinlemesine temizler. Cildi ovalamaya gerek kalmadan, ciltteki yağ ve makyaj kalıntılarını temizler. Yağlı ve sorunlu ciltler için hususi olarak tasarlanmıştır. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 400ml piyasadaki fiyatı 27,54 TL’dir.

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Düzgüsel 400ML

L’Oréal Paris makyaj temizleme suyu düzgüsel ve karma ciltler için üretilmiştir. Makyajı kusursuz bir halde temizler ve cildi tüm kirlerden arındırır. Bununla beraber cildi fazla yağdan arındırır ve fazla yağ sonucu ciltte oluşan parlamanın önüne geçer. L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Düzgüsel 400ML piyasadaki fiyatı 27,81 TL’dir.

Bioderma Sébium H2O 500 ml

Bioderma yüz temizleme suyu, sebium H2O mikroemülsiyon yapısı yardımıyla, cildi kirlerden arındırır. Gözenekleri derinlemesine temizler ve gözenekleri tıkamaz. Cildi temizlerken, cildi kurutmaz. Aksine cildin yağ dengesini düzenlemeye destek verir. Bioderma Sébium H2O 500 ml 77,52 TL’dir.

Diadermine Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Nemlendirici 400 ml

Diadermine makyaj temizleme suyu düzgüsel ve karma ciltler için uygundur. Cildi temizlerken ciltteki fazla yağı alır ve cildin yağ seviyesini dengeler. Diadermine Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Nemlendirici 400 ml piyasadaki fiyatı 22,50 TL’dir.

Nivea Micellar Gülsuyu İçeren Çift Fazli Makyaj Temizleme Suyu 400 Ml

Nivea makyaj temizleme suyu kırılgan ciltler için hususi olarak üretilmiştir. Cilde zarar vermeden, cildi kirlerden arındırır. Nivea Micellar Gülsuyu İçeren Çift Fazli Makyaj Temizleme Suyu 400 Ml piyasadaki fiyatı 23,72 TL’dir.

Simple Kind To Skin Kırılgan Ciltlere Uygun Sert Kimyasal İçermeyen Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400 ML

Simple makyaj temizleme suyu, yüzde biriken makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler. Yüzü derinlemesine temizleyerek akne, ve sivilce şeklinde sorunların önüne geçer. Simple Micellar makyaj temizleme suyu, en kırılgan ciltlere bile uygun bir ürün olup cildi nazik bir halde temizler. Simple Kind To Skin Kırılgan Ciltlere Uygun Sert Kimyasal İçermeyen Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400 ML piyasadaki fiyatı 40,00 TL’dir.

Neutrogena Hydro Boost Micellar Water 400 ml 34990560

Neutrogena makyaj temizleme suyu, hyalüronik asit içeren formülü yardımıyla cildi derinlemesine temizler. Suya dayanıklı maskara şeklinde temizlemesi zorluk derecesi yüksek makyajı dahi, ovalamaya gerek kalmadan temizler. Ciltteki tüm kir ve yağı temizleyerek cildin temiz ve canlı gözükmesini sağlar. Neutrogena Hydro Boost Micellar Water 400 ml 34990560 piyasadaki fiyatı 38,50 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.