En Etkili Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici 11 Krem

0

Biz kadınlar yaşlanmaktan, ince çizgilerden korkar ve sürekli genç görünmek isteriz. Yaşlandıkça fark ederiz ki ömrümüzden geçen yıllar cildimizde iz bırakmış.  Aslında önemli olan yaşlanmak değil, iyi yaş almaktır. Peki iyi yaş almak nasıl olur derseniz, cilt tipinize ve yaşınıza uygun cilt bakım kremleri kullanarak yaşlanmayı azaltabilir, ince çizgileri önleyebilirsiniz.

Yaş ilerledikçe gerek genetik faktörlerden gerekse ciltteki kolajen üretimi ve elastikiyeti azalması sonucu cilt kırışmaya başlar. Bu kırışıkları giderebilmek piyasaya sürülen pek çok kırışık kremi mevcuttur. Makalemizin devamında en etkili 11 kırışıklık kremi markasını ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi 11 Kırışıklık Kremi Markaları Ve Fiyatları

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem

Ciltteki kolajen miktarı azaldığında cilt elastikiyetini kaybeder ve ince çizgiler oluşmaya başlar. Loreal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem sayesinde yaşlanma belirtileri azalır. Piyasadaki fiyatı 50,17 TL’dir.

Neutrogena Cellular Boost Kırışıklık Karşıtı Konsantre Bakım 30 ml

Kırışıklıkları giderir, ton eşitsizliklerini ortadan kaldırır ve cildin elastikiyetini arttırır. Yaklaşık k1 ay içinde olumlu sonuç veren bu krem, ciltteki hücreleri yenileyerek yaşlanmanın önüne geçer. Piyasadaki fiyatı 57,51 TL’dir.

Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Yüksek Güneş Korumalı Gündüz Kremi Gkf30 50Ml

Ciltte güneşe bağlı oluşan lekeleri ve yaşlanmakla ortaya çıkan kırışıkları giderir. Cildin nem oranı dengeler ve cildin daha genç görünmesini sağlar.  Piyasadaki fiyatı 79,05 TL’dir.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Bakım Kremi Kolajen Üretimini Destekleyici Kırışıklık Karşıtı 50 ml

İçerisindeki C vitamini ve peptitler içeren formülü sayesinde, cildi yoğun olarak nemlendirir. Ciltteki kırışıklıklarla savaşır ve cildin daha genç görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cildi sıklaştırır, cilt tonun eşitler ve ciltte oluşan lekelerin zamanla azalmasını sağlar.  Piyasadaki fiyatı 331,66 TL’dir.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Bakım Serum 30 ml

İçerisindeki Hyaluronik asitle zenginleştirilen formülü sayesinde, ciltteki kırışıkların üstesinden gelir. Cildi sıklaştırır ve pürüzsüzleştirir böylece cilt dokusunun daha düzgün görünmesine yardımcı olur.  Piyasadaki fiyatı 110,67 TL’dir.

Diadermine Lift+ Protection Kırışıklık Karşıtı Güneş Koruyucu Gündüz Kremi Spf 30 50 ml

İçerisindeki kırışıklıkları gideren formülü sayesinde cildin kolajen yapısını destekler ve cildi sıklaştırır. Cildin daha yumuşak olmasını sağlar ve cilt elastikiyetini arttırır. Piyasadaki fiyatı 35,37’dir.

Nivea Cellular Cilt Dolgunlaştırıcı İnci Taneleri Serum

Cilt yapısını yapılandırır ve kırışıklarla mücadele eder. Aynı zamanda ciltteki ince çizgileri ortadan kaldırır ve daha sıkı bir cilde kavuşmayı sağlar.  Piyasadaki fiyatı 97,18 TL’dir.

Revine Lifting Stick Kırışıklık Karşıtı

İçerisindeki E ve F vitaminleri, kolajen ve bitkisel peptitler sayesinde cildi nemlendirir ve parlak olmasını sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu krem, cildin kan dolaşımını arttırarak daha gergin ve genç görünümlü cilde kavuşmanızı sağlar. Piyasadaki fiyatı 69,00 TL’dir.

La Roche-Posay Redermic C Pnm Yoğun Sıkılaştırıcı Krem C Vitaminli Karma Ciltler 40ml

İçeriğindeki C vitamini, Madecassoside, Hyaluronic Asit ve Nörosensin sayesinde cildi onarır ve yaşlılık belirtilerini azaltır. Aynı zamanda tüm cilt tiplerine uygundur ve cilt yapısını destekler. Piyasadaki fiyatı 302,59 TL’dir.

​Nuxe Merveillance Expert Lift And Firm Riche Cream – Lifting ve Sıkılaştırıcı Etkili Bakım Kremi 50 ml

İçeriğindeki Fındık Yağı ve Konstantinopolis Mimozası sayesinde cildin doğal yapısını korur ve cildi toparlar. Cildin nem oranın dengeler, cildi sıklaştırır ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar. Piyasadaki fiyatı 201,51 TL’dir.

Dr. C. Tuna Age Reversıst Yaşlanma Karşıtı Yüz Yıkama Jeli

Temiz cilde uygulanması gerekir. İçerisindeki yağsız formülü sayesinde cildin elastikiyetini arttırır, cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır. Piyasadaki fiyatı 38,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.