En Etkili Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici 11 Krem

0

Biz hanımefendiler yaşlanmaktan, ince çizgilerden korkar ve devamlı genç görünmek isteriz. Yaşlandıkça fark ederiz ki ömrümüzden geçen seneler cildimizde iz bırakmış.  Aslen mühim olan yaşlanmak değil, iyi yaş almaktır. Peki iyi yaş almak iyi mi olur derseniz, cilt tipinize ve yaşınıza uygun cilt bakım kremleri kullanarak yaşlanmayı azaltabilir, ince çizgileri önleyebilirsiniz.

Yaş ilerledikçe gerek genetik faktörlerden gerekse ciltteki kolajen üretimi ve elastikiyeti azalması sonucu cilt kırışmaya adım atar. Bu kırışıkları giderebilmek piyasaya sürülen pek oldukca kırışık kremi mevcuttur. Makalemizin devamında en etkili 11 kırışıklık kremi markasını ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi 11 Kırışıklık Kremi Markaları Ve Tutarları

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem

Ciltteki kolajen miktarı azaldığında cilt elastikiyetini kaybeder ve ince çizgiler oluşmaya adım atar. Loreal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem yardımıyla yaşlanma emareleri azalır. Piyasadaki fiyatı 50,17 TL’dir.

Neutrogena Cellular Boost Kırışıklık Karşıtı Konsantre Bakım 30 ml

Kırışıklıkları giderir, ton eşitsizliklerini ortadan kaldırır ve cildin elastikiyetini arttırır. Ortalama k1 ay içinde pozitif netice veren bu krem, ciltteki hücreleri yenileyerek yaşlanmanın önüne geçer. Piyasadaki fiyatı 57,51 TL’dir.

Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Yüksek Güneş Korumalı Gündüz Kremi Gkf30 50Ml

Ciltte güneşe bağlı oluşan lekeleri ve yaşlanmakla ortaya çıkan kırışıkları giderir. Cildin rutubet oranı dengeler ve cildin daha genç görünmesini sağlar.  Piyasadaki fiyatı 79,05 TL’dir.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Bakım Kremi Kolajen Üretimini Destekleyici Kırışıklık Karşıtı 50 ml

İçerisindeki C vitamini ve peptitler içeren formülü yardımıyla, cildi yoğun olarak nemlendirir. Ciltteki kırışıklıklarla savaşır ve cildin daha genç görünmesine destek sunar. Hem de cildi sıklaştırır, cilt tonun eşitler ve ciltte oluşan lekelerin zaman içinde azalmasını sağlar.  Piyasadaki fiyatı 331,66 TL’dir.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Bakım Serum 30 ml

İçerisindeki Hyaluronik asitle zenginleştirilen formülü yardımıyla, ciltteki kırışıkların üstesinden gelir. Cildi sıklaştırır ve pürüzsüzleştirir böylece cilt dokusunun daha muntazam görünmesine destek sunar.  Piyasadaki fiyatı 110,67 TL’dir.

Diadermine Lift+ Protection Kırışıklık Karşıtı Güneş Koruyucu Gündüz Kremi Spf 30 50 ml

İçerisindeki kırışıklıkları gideren formülü yardımıyla cildin kolajen yapısını destek sunar ve cildi sıklaştırır. Cildin daha yumuşak olmasını sağlar ve cilt elastikiyetini arttırır. Piyasadaki fiyatı 35,37’dir.

Nivea Cellular Cilt Dolgunlaştırıcı İnci Taneleri Serum

Cilt yapısını yapılandırır ve kırışıklarla savaşım eder. Hem de ciltteki ince çizgileri ortadan kaldırır ve daha sıkı bir cilde kavuşmayı sağlar.  Piyasadaki fiyatı 97,18 TL’dir.

Revine Lifting Stick Kırışıklık Karşıtı

İçerisindeki E ve F vitaminleri, kolajen ve bitkisel peptitler yardımıyla cildi nemlendirir ve parlak olmasını sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu krem, cildin kan dolaşımını arttırarak daha gerilmiş ve genç görünümlü cilde kavuşmanızı sağlar. Piyasadaki fiyatı 69,00 TL’dir.

La Roche-Posay Redermic C Pnm Yoğun Sıkılaştırıcı Krem C Vitaminli Karma Ciltler 40ml

İçeriğindeki C vitamini, Madecassoside, Hyaluronic Asit ve Nörosensin yardımıyla cildi onarır ve yaşlılık emarelerini azaltır. Hem de tüm cilt tiplerine uygundur ve cilt yapısını destek sunar. Piyasadaki fiyatı 302,59 TL’dir.

​Nuxe Merveillance Expert Lift And Firm Riche Cream – Lifting ve Sıkılaştırıcı Etkili Bakım Kremi 50 ml

İçeriğindeki Fındık Yağı ve Konstantinopolis Mimozası yardımıyla cildin naturel yapısını korur ve cildi toparlar. Cildin rutubet oranın dengeler, cildi sıklaştırır ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar. Piyasadaki fiyatı 201,51 TL’dir.

Dr. C. Tuna Age Reversıst Yaşlanma Karşıtı Yüz Yıkama Jeli

Temiz cilde uygulanması gerekir. İçerisindeki yağsız formülü yardımıyla cildin elastikiyetini arttırır, cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır. Piyasadaki fiyatı 38,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.