En Etkili Renk Açıcı Yüz, Ten Beyazlatan 10 Krem Önerisi

0

Işıldayan bir cilt için lüzumlu bakım ürünlerinden biri yüz beyazlatıcılardır. Bazı etkenlerden dolayı cilt renginde kararmalar ve oluşur. Bu tarz şeyleri ortadan kaldırmak için etkili ten beyazlatan kremlerle gereksinim duyulur. Yazımızın devamında en iyi cilt ve yüz beyazlatan kremleri ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi Cilt Ve Yüz Beyazlatıcı 10 Krem Markası Nedir?

DermaDerm Bitkisel Kir Giderici & cilt Beyazlatıcı Krem Spf50 Gündüz Kremi 100G

Cildin daha parlak ve ışıl ışıl görünmesi için etkili yüz beyazlatıcı kremlerden biridir. Cildin naturel rutubet oranın dengeler ve cildi güneşin zararı olan etkenlerine karşı korur. Piyasadaki fiyatı 23,78 TL’dir.

Salkom Cilt Beyazlatıcı & Kir Kremi, Beyazlatma Kremi 100 ml

İçeriğindeki Meyan Kökü, Alfa-Arbutin ve öteki bitkisel aktifler yardımıyla ciltteki kararmaları giderir. Cildin daha beyaz olmasını ve parlak olmasını sağlar. Bununla birlikte koltuk altı, diz ve dirsek benzer biçimde bölgelerdeki kararmaların açılmasına destek sunar. Piyasadaki fiyatı 45,71 TL’dir.

Herbaderm 60ml Vücut Beyazlatıcı Krem

İçeriğindeki kuvvetli cilt beyazlatıcı nebat özleri yardımıyla cilt tonunun beyazlamasına destek sunar. Ciltte koyulaşma ve kararma meydana gelen yerlerin; koltuk altı, dirsek, diz ve ayak bilekleri, bikini bölgesi, güneş lekeleri, doğum lekeleri, çiller, sivilce izleri, benzer biçimde lekelerin giderilmesi için savaşım eder. Bununla birlikte yaşlılık lekelerini, ciltteki karartıları ve kahverengi lekelerini azaltır ce cildi beyazlaştırır. Piyasadaki fiyatı 44,65 TL’dir.

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem 50 ml

İçerisindeki B3 vitamin C vitamini, meyan kökü ve pentavitin yardımıyla cildin renk tonunu açmaya destek sunar.  Cilt tonunu gözle görülür bir halde eşitlenmesini sağlar. Cilt görünümünü beyazlatır ve daha pürüzsüz eşit tonlu bir cilde kavuşturur. Bununla birlikte 72 saat süresince cildin nemli kalmasını sağlar.  Piyasadaki fiyatı 71,92 TL’dir.

Dermokil 75 ml Krem Cilt Beyazlatıcı

Cilt tonunu düzenlemeye destek sunar ve ciltte kir oluşumunu önler. Tertipli kullanımda pigment kusurlarını azaltır. Daha aydınlık ve ışıltılı bir cilde haiz olmanızı sağlar. Ciltteki koyu lekelerin görünümü azaltır ve tertipli kullanımda ciltteki koyu lekelerin azalmasına destek sunar. Piyasadaki fiyatı 34,50 TL’dir.

Licape Kir Kremi Ve Cilt Beyazlatıcı 40ml

İçerisinde karakafes bitkisinin özünden elde edilmiş bileşenler bulunur. Bu sayede ciltteki renk eşitsizliğini ortadan kaldırır ve cildin beyazlamasını sağlar. Ciltteki melanin pigmentini dengeler ve ciltteki renk düzensizliklerini giderir. Cilde parlaklık ve aydınlık verir. Piyasadaki fiyat  99,83 TL’dir.

Moringa White Cream Cilt Beyazlatıcı Krem – Formulated By Korea

İçerisindeki moringa bitkisi aslı ve niacinamide yardımıyla cilt tonunu eşitler ve cildi beyazlatır. Cil

W-Lab Kozmetik Beyazlatıcı Krem 100 ml Ve Madeleb Krem 40 ml

Arbutin, ayı üzümü, kış sümbülü, armut ve dut ağacı benzer biçimde bitkilerin olgun yapraklarından elde edilmiş formülüyle ciltteki lekeleri giderir, cildi beyazlatır. Cildin sebum oranını dengeler ve cilt tonunu eşitler. Bununla birlikte bitkisel kökenli gliserin içeriğiyle cildin nemlendirir ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırır. Piyasadaki fiyatı 100,70 TL’dir.

Achroactive Max Kir Giderici Krem 45 Ml

İçerisindeki Malaclear, betakaroten etken bileşenleri yardımıyla ciltteki lekeleri, hamilelik sonrası lekeleri, güneş yanığı lekeleri, çilleri yada sivilce lekelerini giderir, cildin beyazlamasını sağlar. Ciltteki melanin pigmentinin aşırı üretimi azaltır, süratli ve etkili bir şekilde giderilmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 21 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.