En Etkili Gözenek Küçültücü Kapatıcı Serum Markaları

0

Eczanede Satılan En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Serum Markaları Ve Tutarları

Doğallığı yakalamak, sıhhatli ve bakımlı bir cilde haiz olmak için kullanılması ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de gözenek sıkılaştırıcı serumlardır. Genişlemiş gözenekleri daraltan ve daha azca görünür olmalarını elde eden bu ürünler, laboratuvar ortamında formüle edilmektedir. Gözenek sıkılaştırıcı serum markaları farklılık göstermekte olup, “hangi gözenek sıkılaştırıcı serum daha iyidir?” sorusuna tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Sadece size destek olması için aşağıda en oldukça kullanılan gözenek sıkılaştırıcı serumlardan bazılarının isimlerini ve fiyatlarını bildireceğiz. Cilt yapınız ve gereksinimleriniz doğrultusunda sabah-akşam kullanabileceğiniz bu ürünler kısa süre içinde yararını gösterecektir. Günde bir kez uygulayacaksanız bu işlemi uyumadan ilkin yapmanızı tavsiye ederiz.

En Etkili Gözenek Küçültücü Kapatıcı Serum Markaları

Clinique Pore Refining Solutions Correcting Serum 50 Ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Gözenekleri minimize eden bu ürün daha muntazam ve sıkı bir cilde kavuşturur. 2 hafta her gün uygulanmaya devam edilirse gözenekler ortalama %58 oranında küçülecektir. Siz de canlı, bakımlı ve pürüzlerden arınmış bir cilt istiyorsanız bu ürünü ne olursa olsun denemelisiniz. Fakat büyük gözeneklerden kurtulmak birazcık süre alacaktır. Sadece kazanmış olduğunuz netice sizi fazlasıyla sevindirecektir. Clinique Pore Refining Solutions Correcting Serum 50 Ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 362,70 TL’dir.

Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Refinisher Serum 30 ml

Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Cilt dokusuna işleyerek gözeneklerin belirginliğini farkedilir şekildde azaltır. Cilde tazelik ve kadifemsi bir yumuşaklık verir. Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Refinisher Serum 30 ml fiyatı 475 TL’dir.

Yves Rocher  Sebo Vegetal – Ultra Matlaştırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Kaside köklerinden elde edilmiş ve birçok gözenek sıkılaştırıcının muhteviyatında yer edinen Baikal Tozu, bu ürünün en mühim içeriklerinden biridir. Uygulandığında derhal ciltteki sebum üretimini düzenler, aşırı yağlanmayı engeller. Gözenekleri küçültür ve tıkanıklıkları giderir. Yağlı ciltleri temizler ve parlamayı denetim altına alır. Naturel formülü cildin yenilenmesini sağlayarak bakımlı ve enerjik bir görünüm sunar. Yves Rocher  Sebo Vegetal – Ultra Matlaştırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Serum fiyatı 69.90 TL’dir.

Bade Natural Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 ml

Muhtevasındaki bitkisel özlerle ciltteki sebum fazlalığını tedavi eder. Daha sıkı gözenekler, rahatlamış ve nemlenmiş bir cilt vaad eder. Temiz cilde kafi oranda uygulanır. Yüz bölgesine nazik bir masaj ile sürüldükten kısa süre sonrasında tesiri görülmeye başlayacaktır. Bade Natural Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 ml fiyatı 149,90 TL’dir.

Dermoday Pore Tech Serum 30 ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Geniş gözenekleri daraltarak akne ve benzeri cilt problemlerinin önlenmesinde rol oynar. Cilt kusurlarının giderilmesinde etkilidir. Günlük kullanıma uygun olan bu üründe paraben yoktur. Tertipli olarak kullanılırsa muhakkak yararlı olacaktır.

Kullanımı: Cilt iyice temizlenir ve serum, parmak uçlarıyla nazik bir masaj yapılarak uygulanır. Aksatmadan buna devam edilmesi önerilir. Dermoday Pore Tech Serum 30 ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum fiyatı 89,00 TL’dir.

Lavieor Pores Care Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 Ml

Formülünde Hyaluronic Acid ve Saccharide Isomerate Epidermist benzer biçimde kuvvetli etken bileşenler yer alır. Geniş gözenekleri küçülten bu serumun öteki bir işlevi de cildin fazla yağını gidermesidir. İçerisinde bulunan Hyaluronic Acid cildi hissedilir derecede yumuşatır ve canlandırır. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Cildin dengesini korur ve geniş gözenek görünümünü hafifletir. Böylece daha genç, sıkı ve muntazam bir cilde kavuşturur. Temiz cilde sabah ve akşam dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Lavieor Pores Care Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 Ml fiyatı 229,00 TL’dir.

Hylamide Pore Delete Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30ml

Sıkı bir cilt dokusu elde etmeyi sağlar. Temizlenmiş cilde uygulanması gerekir. Bu sayede daha iyi tesir edecektir. Hylamide Pore Delete Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30ml fiyatı 460,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.