En Fazlaca Beğenilen Saç Açıcı Boya Saç Açıcı Toz Markaları Ve Tutarları

0

Saçı Yakmayan Zarar Vermeyen En İyi Saç Açıcı Markaları Ve Tutarları

Saç rengini açan kimyasallara saç açıcı denir. Saç açıcılar saç boyası ve toz saç açıcı şeklinde kozmetikçilerde satılır. Veya web üstünde satın alınabilir. Bazı saç açılar hususi formülleri yardımıyla saça zarar vermeden, saçı yakmadan açılmalarını sağlarlar. İşte bu formüldeki saçlara zarar vermeyen saç açıcı markaları;

Palette Deluxe Uıl Ultra Yoğun Renk Açıcı

Saçlarda ve saç derisinde yanmaya sebep olmaz. Saçları koparmaz ve fazlaca yıpratmaz. palette deluxe ultra yoğun renk açıcı saçları 7 tona kadar açabilir. Adından da belli olduğu suretiyle saçları yoğun ve parlak bir sarı renge kavuşturur. Tesiri uzun süre devam eder. Ambalajında bulunan renk açıcı krem, oksidan ve ultra sarı renk aktifleştirici losyonlu uygulama şişesine alınır. İyice çalkalanarak tamamen karışması sağlanır. Şişedeki tüm karışım, kuru saçların her yerine sürülür. Saçlarda 45 dk bekletilir. Süre dolunca saçlar ılık su ile yıkanır. Su berrak bir hal alıncaya kadar durulanır. Ondan sonra kutudan çıkan varlıklı saç bakım maskesi uygulanır. Palette Deluxe Uıl Ultra Yoğun Renk Açıcı fiyatı 27,95 TL’dir.

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

İçerisinde amonyak bulunmaz. Sarıdan kahverengiye tüm saç renklerinde naturel ışıltı meydana getirir. Saç renginizi yavaş yavaş açar. Bakım etmeni ve kamelya yağı ihtiva eder. Güneş ışığı etkisiyle naturel bir renk verir, saçlarınızı yumuşatır ve parlatır. Hem de mis benzer biçimde kokar! L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel fiyatı 39,95 TL’dir.

L’Oréal Professionnel Blond Studio Amonyaksız Krem Saç Açıcı

Boyasız saçları 5 tona, boyalı saçları ise 3 tona kadar açabilir. İçinde amonyak yoktur, hoş kokulu varlıklı formülüyle beklentilerinizi karşılar. Açıcı kirli ve kuru saçlara uygulanır. İstenilen renk elde edilene kadar saçlarda bekletilir. (35 dakikayı geçmemelidir.) 5’er dakika arayla saçların durumu denetim edilir. Yeteri kadar açılınca saçlar yıkanır ve güzelce durulanır. L’Oréal Professionnel Blond Studio Amonyaksız Krem Saç Açıcı fiyatı 165,00 TL’dir.

Koleston Set Yoğun Renk Açıcı

Bilinmiş olduğu benzer biçimde saç renginin daha açık renge dönmesi için kullanılan saç bakım setlerine, saç açıcı denir. İşte Koleston Set Yoğun Renk Açıcı da onlardan biridir. Hem youn hem de uzun süre kalıcı sarı renkler vaad eden bu ürün, naturel saç rengini 4-5 tona kadar açma özelliğine haizdir. Saçlarınız koyu olsa dahi gene tesirini gösterecektir. Koleston Set Yoğun Renk Açıcı fiyatı 20,90 TL’dir.

Agiss Love Colors Yoğun Saç Açıcı

Saç rengini 3-5 tona kadar açar. İpeksi yumuşaklık, yoğun parlaklık ve ve kalıcı tesir bırakır. Kullanımı fazlaca kolaydır. Agiss Love Colors Yoğun Saç Açıcı fiyatı 7,90 TL’dir.

Organic Naturlite Kuvvetli Toz Saç Açıcı 500Gr

Saçların rengini 7 tona kadar açma kabiliyetiyle ön plana çıkan ürün, formülünde bulunan viyole pigmentler ile bunu kusursuz bir halde gerçekleştirir. Saç liflerini içinde yer edinen buğday proteiniyle besleyip sağlamlaştırır. Pantenol katkılarıyla saçları nemlendirir, kurumasını önler. Organic Naturlite Kuvvetli Toz Saç Açıcı 500Gr fiyatı 75,00 TL’dir.

Olaplex Saçı Yakmayan Açıcı

Saç rengini açarken saçların dökülmesini, kırılmasını ve yanmasını engellemek için geliştirilmiş mükemmel bir çözümdür. Şu bir gerçektir ki saç açıcı tozlar, krem ve oryal benzer biçimde maddelerin saçlarımıza ziyanı vardır. Fakat bunun aksine Olaplex saçları yakmaz, yıpranan saçları onarır, canlandırır ve parlatır. Doğrusu saç rengini açarken extra bonuslar verir! Olaplex 1, Olaplex 2 ve Olaplex 3 olmak suretiyle 3 ayrı seçeneğiyle karşımıza çıkan ürün, 3. numarasıyla kendi saçını evde kendi açmak isteyen tüm bayanlar için saç açma üstüne formüle edilmiştir. 1. ve 2. numaralarıyla ise kuaförlere hitap eder, ustalaşmış kullanımda tercih edilir. Olaplex eczanelerde bulunabilir yada web üstünden sipariş verilebilir. Fiyatı 130-160 TL civarındadır. Iyi mi uygulanması gerektiği kutusunda yazar. Saçları yıpratmayan naturel bir açıcı olup, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Herboria Max Amonyaksız Toz Saç Açıcı 500ml

Saçlarda 7 tona kadar renk açımı elde eden Herboria Max, bunu yaparken saçları yıpratmaz. Saçlara rutubet ve ışıltı katar. Bu ürünü saç diplerinize yakın uygulamanızın sakıncası yoktur. Amonyak bulundurmadığından kokusuyla sizi rahatsız etmez ve rahat nefes almanızı engellemez. Herboria Max Amonyaksız Toz Saç Açıcı 500ml fiyatı 182,00 TL’dir.

Tierra Amonyaksiz Toz Açıcı 500gr

Saçların yapısını bozmaz, amonyak barındırmaz ve 7 tona kadar açılma sağlayabilir. Bir ölçek toz açıcı, iki ölçek oksidan ilavesiyle kullanılır. Tierra Amonyaksiz Toz Açıcı 500gr fiyatı 27,90 TL’dir.

BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı 500gr

Saç rengini açarken zarar vermez, hususi formülüyle saç dokusunu muhafaza eder. 8 tona kadar açıcıdır. BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı 500gr fiyatı 84,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.