En Beğenilen Tavsiye edilen Epilasyon Aletleri Ve Tutarları

0

En İyi En Oldukça Satan Yorumlanan Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Epilasyon aleti satın almak istiyorsanız bu yazımızı okumadan almayın! Hangi epilasyon aleti daha iyidir sorusuna yanıt bulacağınız bu yazımızda en oldukca satan, deneyenlerin memnun kalmış olduğu en kaliteli epilatörlere yer verdik.

Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Braun Silk Epil 3 Epilatör 3170 Soft Perfection

Braun Silk Epil 3 Epilatör en oldukca satan ve en beğenilen epilasyon aletlerindendir. Fiyatı 215 TL’dir. Başka epilatörlerin alamadığı tüyleri smartlight teknolojisi yardımıyla kökünden alır. Cımbızlı sisteme haizdir, tüylerinizi dibinden almış olduğu için uzun soluklu pürüzsüzlük verir. Cildi tahriş etmez ve masaj silindirleriyle cildinize yumuşak dokunuşlar yaparak istenmeyen tüylerden zahmetsizce kurtarmış olur. Koltuk altlarında, bikini bölgesinde ve vücudun öteki kırılgan bölgelerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Derinlemesine tüy temizliği sağlar ve pürüzsüzlük tesiri 4 hafta süresince devam eder. Ağdadan daha başarı göstermiş olan Braun Silk-épil epilatörler, 0,5 mm uzunluğundaki kısacık tüyleri bile yakalar ve anında cildinizden uzaklaştırır. Braun epilatörü tüm vücut için kullanabilirsiniz. Yüz, koltuk altları, kollar ve bikini bölgesinde oldukça etkilidir.

Philips Satinelle Serisi HP6420/00 Epilatör

Kırılgan cımbız diskleri yardımıyla tüylerinizi alırken derinizi çekmez. 20 cımbızıyla 0,5 mm uzunluğundaki tüyleri dahi köklerinden almayı başarır. Epilasyon başlığı yıkanabilir olduğundan fazladan temizlik ve hijyen sağlanabilir. Kullanımı oldukça pratiktir.Fiyatı 225 TLdir

Braun Silk-épil 5-511 Başlangıç Ekibi Islak Ve Kuru Kablosuz Epilatör/ Epilasyon + Yeni Başlayanlar İçin Başlık

Tüyleri nazikçe alır. Epilatör kullanmaya yeni başladıysanız sizin için uygun bir tercihtir. Duş esnasında kullanılması önerilir. Epilatörün yüksek frekanslı masaj sistemiyle ılık su bir araya ulaşınca daha rahat bir epilasyon deneyimi yaşanır. Böylelikle cildiniz asla tahriş olmaz. Fiyatı:397,79 TL’dir

Arzum AR5029 Rosy Epilatör

Gelişmiş cımbız sistemine haiz olduğundan en minik tüyler bile kendisinden kaçamaz! Cildinizin haftalar süresince pürüzsüz kalmasını istiyorsanız zum AR5029 Rosy Epilatör tam size göredir. Kabloludur ve ergonomik gövdesiyle kolayca epilasyon yapmayı mümkün hale getirir. Epilasyon başlığı 18 cımbızlıdır ve tüy alma işlemi esnasında deriyi incitmez. Süratli uygulama ve kırılgan epilasyon için iki değişik hız ayarı mevcuttur.Fiyatı: 135 TL’dir

Rowenta EP2810 Flower Love Pink Epilatör Face Attachement

Epilatörün başlığı 24 kırılgan cımbıza haizdir ve patentli teknolojisiyle oldukça fonksiyonel ve kullanışlıdır. Tüyleriniz ne kadar kısa olursa olsun hepsini kökünden almak bu epilatörün işidir. Vücudunuzun kıvrımlarına uyum sağlayarak tüy temizliğini etkin bir halde gerçekleştirir. Size de haftalar süresince yumuşacık, pürüzsüz bir cilde haiz olmanın keyfini yaşamak kalır. Mikro masaj başlığı teknolojisiyle cildi yatıştırır ve hassasiyeti minimize eder. Kolay temizlik ve maximum hijyen için çıkarılabilir ve yıkanabilir başlıkla tasarlanmıştır. Yüzdeki tüyleri almak için değişik, vücudun öteki bölgelerindeki tüyleri almak için değişik hız ayarı vardır. Fiyatı:199,00 TL’dir.

Braun Silk-épil 5 Power 5185 Epilatör (3 fazladan ile)

Duş alırken rahatça kullanabilirsiniz. Tüylerinizin oldukca kısa olması problem oluşturmaz şundan dolayı bu epilatör hepsini kökünden alabilecek kadar yeteneklidir. Üstelik bunu yaparken cilde kesinlikle zarar vermez. Dakikalar içinde pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Soğutucu eldiveniyle ve masaj silindirleriyle tam konfor ve nazik epilasyon imkanı tanır. Cilde yumuşak bir his verir. Başlığında ortalama 40 tane kavramalı cımbız bulunur. Kısacık tüyleri bile giderir ve sağlamış olduğu pürüzsüzlük 4 hafta süresince devam eder. Kullandıkça alışacak ve fazla acı duymayacaksınızdır. Fiyatı:368,00 TL’dir.

Braun Silk-épil 7 7895 SensoSmart Teknoloji Kablosuz Islak ve Kuru Kullanım Beyaz 6 Ek Ataçmanlı Epilatör / Epilasyon

Tek seferde daha çok tüy alabilmek için tasarlanan akıllı sensörü, cilde gerektiği kadar tazyik uygular ve bu sayede epilasyon işlemi süratli ve etkili bir halde gerçekleşir. 40 hususi cımbızı 0,5 mm boyutundaki kısa tüyleri bile alabilecek güçtedir. Su geçirmeyen Braun Silk-épil 7 epilatör sıcak suyun altında kullanılabilir ve tüyleri kökünden nazikçe alarak cildi rahatlatır. Fiyatı:749 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.