En Beğenilen En Oldukça Satan 6 Lazer Epilasyon Aleti Hangisidir

0

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde haiz olmak birçok kadının hayalidir. Bayanlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için, ağda, tıraş ya da tüy dökücü kremler benzer biçimde birçok yönteme başvururlar. Sadece bu yöntemler tüyler için geçici bir çözüm olup, tüylerin kısa sürede yine çıkmasını elde eden yöntemlerdir. İstenmeyen tüylerle mücadelede etkili olan tek çözüm lazer epilasyondur. Lazer epilasyon aleti, istenmeyen tüylerin azalmasını ve tüylerin uzun bir süre çıkmamasını sağlar. Gelişen teknolojiyle beraber günümüzde birçok lazer epilasyon aleti bulunmaktadır. Yazımızın devamında piyasada en fazlaca satılan ve beğenilen lazer epilasyon cihazlarından bahsettik.

En Oldukça Satılan Ve En Oldukça Tercih Edilen Lazer Epilasyon Aletleri Nedir?

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Aleti + Vücut ve Yüz Başlığı

Philips  Lumea Prestige; gelişen son teknolojisi ile günümüzde en fazlaca tercih edilen IPL cihazdır. Philips lumea prestige lazer aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Yoğun ışık atımına haiz olan lumea prestige,  tüylerin uzun bir süre çıkmasını engeller. IPL şu demek oluyor ki yoğun ışık atımı yardımıyla, ışık, tüy köklerine nüfuz eder. Böylece tüyler azalır ve zaman içinde tüyler yok olur. Hususi kıvrımlı yapısı yardımıyla vücudun her bölgesinde kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Philips lumea prestige lazer aleti, 3 uygulamadan sonrasında aylarca tüysüz pürüzsüz bir cilt vadeder. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Aleti + Vücut ve Yüz Başlığı piyasadaki fiyatı 3.424,90 TL’dir.

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti – Satin Compact Kalem Düzeltici Hediyeli

Philips Lumea Advenced; tüylerin tekrardan uzamasını önleyerek, IPL özelliği yardımıyla tüylerin uzun bir süre çıkmamasını sağlar. Philips Lumea Advenced lazer aleti evde kullanıma uygun bir üründür. IPL teknolojisi yardımıyla, tüy köklerine ışık atımı yapar ve birkaç uygulama sonrasında tüylerin çıkmasını engeller. Vücuttaki istenmeyen tüyleri yok ederek minimum 3 ay süresince tüylerden arınmış pürüzsüz bir cilt vadeder. Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti – Satin Compact Kalem Düzeltici Hediyeli piyasadaki fiyatı 2.649,90 TL’dir.

Braun Silk·Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon Duyarlı Bölge Ataçmanı 400.000 Atıminface ipl epilasyon aleti

Braun lazer epilasyon aleti; duyarlı başlığı yardımıyla bikini, koltuk altı ve yüz bölgesi benzer biçimde ufak bölgeler üstünde atış yapmayı kolaylaştırır. Braun lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Braun lazer epilasyonu ile 4 haftanın sonunda tüylerde fark edilir bir azalma olduğu gözlemlenmiştir. Braun lazer epilasyon aleti, bacak, bikini, koltuk altı ve yüz bölgesine uygun olarak tasarlanmıştır. Braun Silk·Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon Duyarlı Bölge Ataçmanı 400.000 Atıminface ipl epilasyon aleti piyasadaki fiyatı 3.349,90 TL’dir.

Rowenta EP9870 IPL Derma Perfect Precision Epilasyon Aleti

Rowenta lazer epilasyon aleti, 3 ayın sonunda vücuttaki tüm tüylerde %80 üstünde azalma sağlar. Rowenta lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Rowenta lazer epilasyon aleti, cilt rengini korumuş olan duyarlı sensörü yardımıyla, cilt üstünde güvenli bir atış sağlar. Rowenta epilasyon aleti vücutta yüz bölgesi hariç tüm bölgelerde kullanılabilir. Bayanlar yüz bölgesinde yalnızca yanak kemiğinin altındaki bölgeye lazer atış yapabilirler. Rowenta EP9870 IPL Derma Perfect Precision Epilasyon Aleti piyasadaki fiyatı 1.682,68 TL’dir.

Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma Sistemi

Remington lazer epilasyon aleti, klinik olarak kontrol edilip kanıtlanmıştır. Remington lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Remington lazer epilasyon aleti gelişmiş propulse teknolojisi yardımıyla, vücuttaki kılların büyümesini engellemektedir. Güçlü atış yardımıyla, tüylerin çıkmasını engeller ve pürüzsüz ipek benzer biçimde bir cilde kavuşturur. Remington lazer aleti, 5 değişik enerji ve hız ayarına haizdir. Değişik hız ve enerji özelliği yardımıyla, vücudun her bölgesinde istenilen ayarda atış yapılabilir. Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma Sistemi piyasadaki fiyatı 2.819,06 TL’dir.

Arzum AR5020 Sateen Touch IPL Tüy Alma Sistemi Beyaz

Arzum lazer epilasyon aleti; birçok klinik ve güzellik merkezinde dermatologlar tarafınca kullanılmaktadır. IPL teknolojisi yardımıyla, tüy köklerine duyarlı ışığı gönderip, tüylerin tekrardan uzamasının önüne geçer. Arzum lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun olup tertipli kullanıldığında tüylerde %70 azalma gösterir. Arzum AR5020 Sateen Touch IPL Tüy Alma Sistemi Beyaz piyasadaki fiyatı 2.207,08 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.