En Beğenilen Afrodizyak Etkili Hanım Parfümleri Sıralaması

0

En Beğenilen Afrodizyak Etkili Hanım Parfümleri Sıralaması

Afrodizyak parfüm, koku yöntemiyle hormonları uyarıp, cinsel isteği artıran parfüm anlamına gelir.

Piyasada birbirinden değişik çeşit çeşit parfüm vardır. Fakat afrodizyak parfümler, kışkırtıcı kokusuyla parfüm çeşitleri arasından sıyrılmayı başarmış ve en fazlaca kullanılan parfümler içinde üst sıralara yerleşmiştir.

Afrodizyak kokular cinsel dürtüyü harekete geçiren kokulardır. Mesela tarçın, zencefil, haşhaş tohumu, karanfil tanesi, polen, lavanta tanesi ve rezene bunlardan bazılarıdır. İşte baştan çıkarıcı afrodizyak parfümler de bu kokulardan üretilmektedir. Adeta buram buram aşk kokan afrodizyak parfümler, tek kelimeyle dayanılmazdır.

En Beğenilen Afrodizyak Parfüm Markaları Nedir?

En beğenilen afrodizyak etkili parfüm markalarını Vicente Loopec, Hot Pheromone Parfume,  ManSergio Antonio, Euphoria, Kenzo femme kenzo, Amber Elıxır,Knowıng estee lauder, Hugo Boss, Gucci rush ve Hypnotıc poıson, Diesel, Nına nına rıccı, Angel ve Gucci rush olarak sıralayabiliriz.

Piyasada satışta olan en beğenilen afrodizyak parfümleri makalemizde okuyabilirsiniz.

Afrodizyak Parfümüm Öteki Parfümlerden Farkı Nedir?

Afrodizyak parfümler, %40 daha çok esans içermektedir. Bu yüzden 5 metrelik mesafeye derhal dağılmakta ve daha kalıcı olmaktadır. Oysa standart parfümlerin esans oranı takriben %1’dir. -Deyim yerindeyse- parfüm şişesini üzerimize boca etsek bile afrodizyak parfümler kadar etkili olması mümkün değildir.

Minimum 72 saat tesirini sürdüren afrodizyak parfümler, kimi zaman daha da uzun süre kalıcılığını muhafaza edebilmektedir. Afrodizyak parfümlerin bu özelliği, azca evvel de açıkladığımız benzer biçimde %40 esans oranından meydana gelmektedir.

En Beğenilen Afrodizyak Parfümler Nedir?

Dior Hypnotic Poisen

Afrodizyak etkili parfümler içinde hususi bir yere haiz olan Dior Hypnotic Poisen, hiçbir adamın karşı koyamayacağı kadar güçlüdür. Parfümör Annick Menardo’nun imzasını taşıyan bu koku hakikaten baş döndürücüdür. Kalıcılığı yüksek olan bu parfümü kullanırken üzerinize fazlaca fazla sıkmamalısınız. Aksi takdirde fazlaca dikkat çekeceğiniz için etrafınızdaki insanların bakışları sizi rahatsız edebilir. Azıcık kullanmanız bile, gözlerin sizin üzerinizde olması için yetecektir.

Chanel Coco Mademoiselle

En favori kokuların başlangıcında gelen Coco Mademoiselle sizi son aşama çekici kılacak feminen parfümlerdendir.

Mayıs gülleri, kehribar ve şeftali benzer biçimde hoş kokuların bir araya gelmiş olduğu bu parfüm, erkekleri cezbeder. Kulaklarınızın arkasına ve boynunuza bir damla sıktıktan sonrasında, eşinizin kendinden geçmemesi ve size yine aşık olmaması imkansızdır. Chanel Coco Mademoiselle EDP 50ml fiyatı 232 TL’dir.

Aleron Parfüm

Afrodizyak etkili parfümler, koklayanların libidosunu anında yükseltir. Tüm duyuları harekete geçirir ve cinsel hormonları tavan yaptırır. İşte Aleron Parfümün işlevi de tam olarak budur. Uzmanların tavsiye etmiş olduğu fluoksetin, passiflora quadrangularis, hindistan cevizi, garum, istirdiye, lapis lazuli, moringa oleifera ve meskalin benzer biçimde kokuları ihtiva eden bu ürün, eşinizin sizi deli benzer biçimde arzulamasını elde edecektir! Öyleyse daha heyecanlı ve tutkulu bir beraberlik için Aleron parfümün büyüleyici kokusundan yardım almaya ne dersiniz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.