En Beğenilen Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri Listesi

0

En Beğenilen Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri Listesi

Afrodizyak parfüm, koku yoluyla hormonları uyarıp, cinsel isteği artıran parfüm demektir.

Piyasada birbirinden farklı çeşit çeşit parfüm vardır. Fakat afrodizyak parfümler, kışkırtıcı kokusuyla parfüm çeşitleri arasından sıyrılmayı başarmış ve en çok kullanılan parfümler içerisinde üst sıralara yerleşmiştir.

Afrodizyak kokular cinsel dürtüyü harekete geçiren kokulardır. Örneğin tarçın, zencefil, haşhaş tohumu, karanfil tanesi, polen, lavanta tanesi ve rezene bunlardan bazılarıdır. İşte baştan çıkarıcı afrodizyak parfümler de bu kokulardan üretilmektedir. Adeta buram buram aşk kokan afrodizyak parfümler, tek kelimeyle dayanılmazdır.

En Beğenilen Afrodizyak Parfüm Markaları Nelerdir?

En beğenilen afrodizyak etkili parfüm markalarını Vicente Loopec, Hot Pheromone Parfume,  ManSergio Antonio, Euphoria, Kenzo femme kenzo, Amber Elıxır,Knowıng estee lauder, Hugo Boss, Gucci rush ve Hypnotıc poıson, Diesel, Nına nına rıccı, Angel ve Gucci rush olarak sıralayabiliriz.

Piyasada satışta olan en beğenilen afrodizyak parfümleri makalemizde okuyabilirsiniz.

Afrodizyak Parfümüm Diğer Parfümlerden Farkı Nedir?

Afrodizyak parfümler, %40 daha fazla esans içermektedir. Bu nedenle 5 metrelik mesafeye hemen dağılmakta ve daha kalıcı olmaktadır. Halbuki standart parfümlerin esans oranı takriben %1’dir. -Deyim yerindeyse- parfüm şişesini üzerimize boca etsek bile afrodizyak parfümler kadar etkili olması mümkün değildir.

En az 72 saat etkisini sürdüren afrodizyak parfümler, bazen daha da uzun süre kalıcılığını muhafaza edebilmektedir. Afrodizyak parfümlerin bu özelliği, az evvel de açıkladığımız gibi %40 esans oranından kaynaklanmaktadır.

En Beğenilen Afrodizyak Parfümler Nelerdir?

Dior Hypnotic Poisen

Afrodizyak etkili parfümler içerisinde özel bir yere sahip olan Dior Hypnotic Poisen, hiçbir erkeğin karşı koyamayacağı kadar güçlüdür. Parfümör Annick Menardo’nun imzasını taşıyan bu koku gerçekten baş döndürücüdür. Kalıcılığı yüksek olan bu parfümü kullanırken üzerinize çok fazla sıkmamalısınız. Aksi takdirde çok dikkat çekeceğiniz için etrafınızdaki insanların bakışları sizi rahatsız edebilir. Azıcık kullanmanız bile, gözlerin sizin üzerinizde olması için yetecektir.

Chanel Coco Mademoiselle

En favori kokuların başında gelen Coco Mademoiselle sizi son derece çekici kılacak feminen parfümlerdendir.

Mayıs gülleri, kehribar ve şeftali gibi hoş kokuların bir araya geldiği bu parfüm, erkekleri cezbeder. Kulaklarınızın arkasına ve boynunuza bir damla sıktıktan sonra, eşinizin kendinden geçmemesi ve size tekrar aşık olmaması imkansızdır. Chanel Coco Mademoiselle EDP 50ml fiyatı 232 TL’dir.

Aleron Parfüm

Afrodizyak etkili parfümler, koklayanların libidosunu anında yükseltir. Tüm duyuları harekete geçirir ve cinsel hormonları tavan yaptırır. İşte Aleron Parfümün işlevi de tam olarak budur. Uzmanların tavsiye ettiği fluoksetin, passiflora quadrangularis, hindistan cevizi, garum, istirdiye, lapis lazuli, moringa oleifera ve meskalin gibi kokuları ihtiva eden bu ürün, eşinizin sizi deli gibi arzulamasını sağlayacaktır! Öyleyse daha heyecanlı ve tutkulu bir birliktelik için Aleron parfümün büyüleyici kokusundan yardım almaya ne dersiniz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.