Eczanede Kozmetikçilerde Satılan Sıkılaştırıcı Gözenek Küçültücü Tonikler

0

En İyi En Etkili Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Markaları Ve Tutarları

Genişlemiş gözenekler, oldukça rahatsız edici bir cilt sorunudur. Bu şekilde bir durumdan şikayetçi olanlar, günlük bakım rutinine gözenek sıkılaştırıcı toniği de eklemelidir. Bu toniklerin faydası, isminden de anlaşıldığı suretiyle gözenekleri daraltmasıdır. Her gün uygulanmış olduğu takdirde gözeneklerin belirgin şekilde küçülmesini sağlar ve geniş gözeneklerden sizi kurtarmış olur. Peki gözenekler iyi mi sıkılaştırılır? Makalemizde bu probleminin detaylı yanıtını bulacaksınız.

Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik İsimleri

Garnier Saf&Temiz Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Tonik

Siyah noktalarla ve öteki cilt kusurlarıyla savaşım eder. Cildin matlaşmasını sağlar. Gözenekleri sıkılaştırır. Yapısında bulunan Salisilik Asit yardımıyla cildi temizler. İçeriğinde yer edinen Çinko türevi yardımıyla gözenekleri arındırır ve cildin yağ oranını dengeler.

La Roche-Posay Effaclar Tonik – Sıkılaştırıcı ve Mikro-Soyucu Tonik 200 ml

La Roche-Posay üreticileri tarafınca geniş gözenekli ciltlere hususi formüle edilmiştir. Bu tonik, mikro soyucu ve gözenek daraltıcıdır. İçerdiği sıkılaştırıcı LHA™ ve temizleyici maddelerle gözenekleri yağdan ve kirden arındırır. Her tonik benzer biçimde, temiz ve kuru cilde bir pamuk yardımıyla uygulanır. Termal su içerdiğinden, kırılgan ciltlerde kullanılabilir. Öte taraftan bu üründe paraben yoktur.

ROC Perfecting Toner 200 ml Canlandırıcı Tonik

Cildi arındırır ve rahatlatır. Gözeneklerin tıkanmasına neden olan keratin pullarını ve kirleri giderir. Sabah ve akşam kullanılabilir. Geniş gözeneklere karşı oldukça etkilidir. Cildi kalıntılardan ve yabancı maddelerden kurtararak ferahlatır. Gözeneklerin makyaj malzemeleri ve öteki faktörler sebebiyle tıkanmasını önler. Roc canlandırıcı tonik, gözeneklerde kir nâmına hiçbir şey bırakmaz! Bu sayede gözenekleriniz sıkılaşır ve cildiniz daha sıhhatli bir görünüm kazanır. Ürünün içindeki özler, cildinizi yağ ve kirden tamamen arındırır, son aşama bakımlı görünmenizi sağlar.

Farmasi Dr.C.Tuna Etken Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik

Bu ürün size tertemiz bir cilt ve sıkı gözenekler vaad eder. Gözeneklerinizi sıkılaştırıp küçülterek cildinizin devamlı canlı ve pürüzsüz görünmesine destek sunar. Her gün 2 kere (sabah ve akşam) kullanılması tavsiye edilir. Pamuklu bir beze dökülür, yüz ve boyun bölgesi bununla yavaşça silinir.

Bioderma Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml

Kırılgan ve yağlı ciltler için geliştirilen Bioderma Sebium losyon, cildi pürüzsüzleştirir ve gözenekleri daraltır. Bu arındırıcı tonik, 3 temel etkisiyle 8 saate varan nemlilik sağlamakta, cildin PH ve sebum oranını dengelemektedir. Bir taraftan cildi temizlerken, öteki taraftan da kusurları iyileştirerek pürüzsüz bir görünüm sunmaktadır. patentli içeriğiyle cildin fazla yağlanmasını engellemekte ve böylece gözeneklerin tıkanmasına engel olmaktadır.

Rosense Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml

Hususi formülü alkol içermez. Kuvvetli içeriğiyle  gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildin diri ve parlak görünmesini elde eden bu ürün, daha sıkı bir cilde kavuşturur. Aminoasitler ve E vitamini açısından iyi bir kaynaktır. Yağlı ve karma ciltlerin geniş gözenek problemine umar olur. Naturel gül özleri bulunduran Rosense Sıkılaştırıcı Tonik, bununla birlikte cilt için mükemmel bir antioksidandır. Cildi besleyen ve yenileyen Rosense Sıkılaştırıcı Tonik, cildin fazla yağını emer ve cilt kuruluğunun önüne geçer.

Fito Derman Fitoderman Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 225 ml

Cildin PH seviyesini dengede meblağ. Gözenekleri sıkılaştırarak belirginliğini azaltır. Cilde esneklik verir. Cilt tarafınca hızla emilir ve bu yüzden makyaj bazı olarak vazife yapabilir. Cilt nemliyken yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygulanır. 3-5 dakika masaj şeklinde uygulanmasının peşinden ılık suyla durulanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.