Organik Yollarla Göğüs Büyütme Ameliyatsız Göğüs Büyütücü Nebat Yağları

0

Dünyada büyük, dolgun ve şekilli göğüslere haiz olmak neredeyse her kadının hayalidir. Dünyadaki bir çok kültürde büyük ve dolgun göğüslere haiz olmak güzelliğin bir sembolüdür. Bazı bayanlar bu mevzuda doğuştan talihli olurken bazıları minik göğüslere haiz olmak mevzusundan yakınmaktadır.

Göğüs gelişiminden görevli iki hormon vardır: östrojen ve progesteron. Kişinin göğüs boyutunu genetik ve beslenme de etkilemektedir.

Rezene Tohumu

Rezene tohumu içinde bulunan flavonoidler östrojen üretimini canlandırır. Östrojen; vücutta göğüs dâhil hanım üreme sistemi organlarının gelişiminden görevli olan ana hanım cinsiyet hormonudur.

Malzemeler

  1. 1 tatlı kaşığı rezene tohumu
  2. 1 bardak su
  3. Bal

1 bardak su içine rezene tohumlarını ekleyip bir cezvede kaynattıktan sonrasında 5 dakika demleyin. Arkasından bu rezene çayını soğumadan tüketin. İçine ağız keyfinize bakılırsa bal da ekleyebilirsiniz. Günde 2 kez bunu tüketin.

Buğday Tohumu Yağı

Buğday tohumu göğüs gelişimi ve göğüs sıkılaşması mevzusunda oldukca etkilidir. Ek olarak buğday tohumu doğru oksijen ve beslenme akışı sebebiyle uygun metabolizmayı sağlarken, memenin etrafındaki tüm lokal dokulara kan dolaşımını hızlandırır. Dahası; buğday tohumu yağı içeriğindeki vitamini yardımıyla göğüslerin daha uzun seneler sıkı kalmasını sağlar.

  1. Birkaç damla buğday tohumu yağını avuçlarınıza damlatın ve göğsünüze dairesel hareketlerle 10 dakika masaj yapın. Bu yöntemi 4 hafta süresince günde 3 kez tekrarlayın.  

Çemenotu Yağı

Çemenotu östrojenik bitkidir ve ağızdan yada harici kullanıldığında göğüs büyütme hormonlarını uyarır, böylece organik olarak göğüsleri büyütür.

Malzemeler

  1. 2 tatlı kaşığı çemenotu yağı

Çemenotu yağını avuç içinize alın ve göğüslerinize sürün ve 5 dakika masaj yapın. Bu uygulamayı günlük olarak tekrarlayın.

Soğan Suyu

Soğan suyu göğüs büyütmede oldukca rahat sadece bir o denli etkili bir yöntemdir. Soğan suyu göğüsleri büyütüp sıkılaşmasına destek sağlar. Soğan suyunu bal ve zerdeçal ile karıştırıp göğsünüze uyumadan ilkin sürün. Bir gece beklemeye alın ve ertesi sabah ılık su ile durulayın. Etkili sonuçlar alıncaya dek günlük olarak bu yöntemi uygulayın.

Zeytinyağı

Zeytinyağında bulunan gıda maddelerinin kan dolaşımını geliştirdiği bilinmektedir. Ek olarak vücutta östrojenik aktiviteyi öykünmek eden fitoöstrojenler ihtiva eder ve böylece göğüsleri büyütmek için kullanılabilir.

Malzemeler

  1. 2 tatlı kaşığı zeytinyağı

Avuç içinize birazcık zeytinyağı alın ve göğüslerinize nazik hareketlerle 5 ila 10 dakika masaj yapın. Bu yöntemi günde 1-2 kez tekrarlayın.

Soya Fasülyesi Yağı

Soya fasulyesi yağı vücuttaki östrojen seviyesinin yükselmesine destek olarak göğüsleri büyütür.

Malzemeler

  1. 2 tatlı kaşığı soya fasülyesi yağı

Soya fasülyesi yağı ile göğsünüze dairesel hareketlerle 10 ila 15 dakika masaj yapın. Bu masajı günlük olarak uygulayın.

Kırmızı Mercimek

Kırmızı mercimek; sıhhat alanında kullanıldığı şeklinde güzellik alanında da kullanılmaktadır. Göğüs büyütmek için etkili ve kullanılması ihtiyaç duyulan bir organik besindir. Bunun için 1 bardak su içine bir avuç kırmızı mercimek atın ve 2 saat beklemeye alın. Arkasından karıştırın ve göğüslerinize sürün. Otuz dakika beklettikten sonrasında ılık su ile göğüslerinizi sudan geçirin.

Cüce Palmiye

Cüce palmiye Cenup ABD ve Karayiplerin kıyı bölgelerinde yaygın olarak bulunan yerli bir bitkidir. Cüce palmiye takviyeleri hanımlarda göğüs büyütmek için uzun zamandan beri kullanılmaktadır. Cüce palmiye; göğüsleri büyütmeye destek olabilecek filokütinler ihtiva eder. Bu nebat piyasadaki bitkisel mağazalardan kolayca elde edilebilir.

Malzemeler

  1. 500 mg cüce palmiye kapsülü

500 mg cüce palmiye kapsülünü günlük olarak kullanın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.