Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı Kullananlar Pozitif yönde ve Negatif Tecrübeleri

0

Piyasada oldukça meşhur olan Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı, kilo vermek ve kilo kontrolü yapmak isteyenler tarafınca oldukça yaygın olarak tercih edilen bir çaydır. İçeriği gereği sıhhatli ve de leziz olan bu çayın içeriğindeki sinameki yaprağı, rezene, huş ağacı yaprağı, barut ağacı kabuğu, ahududu yaprağı, kuşburnu, ısırgan yaprağı, ardıç meyvesi, civanperçemi, aynısafa ve mürver meyvesi benzer biçimde değişik nebat karışımları yardımıyla tam bir şifa deposu olduğu kesindir. Bitkilerin şifasından faydalanmanız için fazlaca iyi bir çaydır. Öteki bir deyişle, bu çay yardımıyla yalnızca kilo kontrolü yapmaz, bununla birlikte sağlığınıza sıhhat katmış olursuuz.

Doğadan Kiraz Sapı Çayı Kullananların Yorumları

  1. Ben Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayın içilmesini kesinlikle öneriyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum ve ek olarak günde 2 bardak kadar Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı içiyorum. Bu yöntem yardımıyla 2 haftada 3 kilo verdim. Bu çay ek olarak uygun fiyatlı olduğundan bence bir denemelisiniz. Fakat içmeye başladığım ilk iki gün karnımın ağrıdığını fakat sonrasında geçtiğini de söylemek isterim. Zaman içinde vücudum da alıştı çaya, sevmiş olarak içiyorum.
  2. Bana Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayını içmemi diyetisyenim söylemiş oldu. Ben yararını hakkaten gördüm. Ek olarak fiyatı da ucuz ve ödem atmaya tesiri fazlaca büyük. Bilhassa rejim yapanlara kesinlikle tavsiye ediyorum, içmelisiniz.
  3. Ben Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı içmenizi önermiyorum. Bunun sebebi ise içmeye başladıktan kısa bir süre sonrasında bağırsaklarınız tembelleşmeye başlıyor. Ek olarak sinameki içeren çayları da içmemelisiniz zira sinameki bağırsağın düzgüsel işlevlerini bozuyor ve tertipli çalışmamasına sebep oluyor. Ben Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı uzun bir süre kullandım ve emin olun ameliyata kadar gitti durumum. Şu sebeple bağırsaklarım çayı içmediğim durumda emek vermeyi tamamen bıraktı. Şimdi de yavaş yavaş düzgüsel çalışmasına dönüyor diyebilirim. Bence bu çay yerinde bağırsakları bozmayacak bitkilerin çaylarını içmelisiniz.
  4. Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı içiyorum ve yüzümde günlerdir geçmek bilmeyen kızarıklıklar oluştu. Şu şekilde söyleyebilirim ki, yüzümün yarısını kaplıyor kızarıklıklar. İlk niçin bulunduğunu anlamadım fakat sonrasında gördüm ki Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı içmediğim süre yüzümdeki kızarıklıklar azalıyor.
  5. Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı içmenizi önermiyorum. Ben kullandım ve hakkaten mennun kalmadım. Şu sebeple bu çay yüzünden bağırsaklarım tembelleşti. Bu yüzden kesinlikle uzun süre kullanmalısınız. Yalnız kabızken fakat fazlaca ender içebilirsiniz. Tertipli ve sık sık içmemelisiniz.
  6. Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayı tertipli şekilde her gün içiyorum. Ek olarak yemeğimi de fazla kaçırmam çoğunlukla. Hatta eğer fazlaca kaçırmışssam o gün Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayını içiyorum. Ben kilo almadım ve çoğunlukla sık sık wcye çıkmam. Fakat bu çay yardımıyla ishal derecesinde wcye çıkıyorum.
  7. Ben Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayını öğle ve akşam yemeklerinden otuz dakika ilkin doğrusu günde 2 kere 2 hafta kadar içiyorum. Sonraki 2 hafta içmiyorum ve bu süre sonrasında tekrardan içmeye başlıyorum. Ben fazlaca memnunum Doğadan Kiraz Saplı Biçim Çayından zira fazlaca iyi ödemimi attırıyor ve yiyecek yedikten sonrasında şişlik yaşamamı engelliyor. Ek olarak kilo vermeme de destek oldu bu çay.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.