Dişleri bembeyaz icra eden en iyi 12 diş macunu markası ve tutarları

0

Sıhhatli ve ışıl ışıl parlayan dişlere hepimiz haiz olmak ister. Bembeyaz dişlere haiz olmak isteyen birçok şahıs çeşitli yöntemler denerler. Bu yöntemlerin başlangıcında bitkisel çözümler, kalıcı diş yüzeyi beyazlatma işlemi veya dişleri beyazlatıcı özelliğe haiz olan diş macunları gelir. Beyazlatıcı özelliğe haiz olan diş macunları, dişleri beyazlatmanın en rahat yollarındandır. Yazımızın devamında, dişleri kısa sürede beyazlatan ve en oldukca tercih edilen diş macunu markalarından bahsettik.

Dişleri Anında Bembeyaz Icra eden 12 Diş Macunu Nedir?

Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml

Sensodyne macun bilhassa kırılgan dişler için koruyucu özelliğe haizdir. Diş ve diş eti sağlığını korumuş olan sensodyne, dişlerin eski beyazlığına kavuşmasına destek sağlar. Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml piyasadaki fiyatı 13,30 TL’dir.

Signal White Now CC Diş Macunu 75 ml

Signal White Now diş macunu, dişleri aşındırmayan blue light teknolojisine haizdir. Dişlerin anında beyazlamasını ve ışıl ışıl parlamasını sağlar. Signal White Now klinik olarak kontrol edilmiş ve dişleri beyazlattığı tespit edilmiştir. Signal White Now CC Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 28,45 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Organik Etken Bambu Karbonlu Diş Macunu 75 ml

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, organik bambu etken karbonu içermektedir. Organik bambu etken karbonu yardımıyla, dişlerde plak oluşumunu engeller ve ağız kokusunu giderir. Bununla birlikte diş minesine zarar vermeden diş yüzeyindeki lekeleri giderir. Eyüp Sabri Tuncer Organik Etken Bambu Karbonlu Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 17,60 TL’dir.

İpana Pro-Expert Diş Macunu Hepsi Bir Arada Extra Ferahlık 50 ml

İpana Pro-Expert diş macunu, diş ve diş eti sağlığını korur. Dişlerde duyarlılık oluşmasının önüne geçer ve tartar oluşumunu engeller. Ağız kokusunu önlemesiyle beraber, kişinin daha ferah nefes almasını sağlar. İpana Pro-Expert Diş Macunu Hepsi Bir Arada Extra Ferahlık 50 ml piyasadaki fiyatı 66,49 TL’dir.

Opalescence Whitening Toothpaste 133 Ml – Beyazlatıcı Diş Macunu

Opalescence diş macunu, diş yüzeyine bulunan lekeleri giderir. Dişlerde oluşan sararmayı gidererek sararma probleminin önüne geçer. Diş beyazlatıcı formülü yardımıyla, tertipli kullanım sonucunda dişlerin bembeyaz olmasını sağlamaktadır. 30 gün içinde diş rengini 2 tona kadar açar. Opalescence Whitening Toothpaste 133 Ml – Beyazlatıcı Diş Macunu piyasadaki fiyatı 75,90 TL’dir.

Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Pro Onarım Original 50 ml

Oral-B diş macunu, 15 gün içinde diş minelerini onarır. Hususi ActivRepair teknolojisine haiz olan Oral-B diş macunu, dişlerde tahriş oluşmasını önler. Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Pro Onarım Original 50 ml piyasadaki fiyatı 14,99 TL’dir.

İpana Diş Macunu Lüxe Göz Kamaştırıcı Beyazlık 75 ml

İpana diş macunu, Dual Zinc ve Pro Arginine teknolojisi ile geliştirilmiş bir diş macunudur. Dual Zinc ve Pro Arginine teknolojisi ile geliştirilen ipana diş macunu, ağız içi sağlığını korur. Topyekün ağız içi hijyenini sağlayarak, ağız içi hastalıklarının önüne geçer. Bununla birlikte ağız içinde muhteşem bir tat ve ferahlık sağlayarak ağız kokusunu problemininin önüne geçmektedir. İpana Diş Macunu Lüxe Göz Kamaştırıcı Beyazlık 75 ml piyasadaki fiyatı 20,80 TL’dir.

Signal White Now Anında Beyazlık Diş Macunu 75 ml

Signal Wihte Now diş macunu dişleri anında beyazlatma özelliğine haizdir. Fazlaca kısa bir zamanda diş renginin 1 ton açılmasını sağlar. Dişleri aşındırmadan ve diş minelerine zarar vermeden diş lekelerini gidermektedir. Signal White Now Anında Beyazlık Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 18,50 TL’dir.

Signal White Now Glossy Shine Diş Macunu 75 ml + Beyaz Güç Orta Diş Fırçası

Signal White Now Glossy Shine diş macunu, diş minesini aşındırmadan dişlerin bembeyaz görünmesini sağlar. Diş lekelerinin giderilmesi için günde iki kez kullanılması gerekir. Tertipli kullanıldığı taktirde, ışıl ışıl parlayan dişlerle daha güzel gülümseme sağlamaktadır. Signal White Now Glossy Shine Diş Macunu 75 ml + Beyaz Güç Orta Diş Fırçası piyasadaki fiyatı 19,90 TL’dir.

Farmasi Çocuk Ve Kırılgan Dişler İçin Diş Macunu +3 Yaş Ve Üstü (50 Gr)

Farmasi diş macunu, SLS ve florür içermeyen formüle haizdir. İçerisinde SLS ve florür barındırmayan Farmasi diş macunu çocuklar için hususi üretilmiş olup, hususi çilek aromasına haizdir. Çilek aroması yardımıyla, evlatların diş fırçalama alışkanlığı edinmesini sağlamaktadır. Farmasi Çocuk Ve Kırılgan Dişler İçin Diş Macunu +3 Yaş Ve Üstü (50 Gr) piyasadaki fiyatı 18,05 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Organik Misvak Özlü Diş Macun 75 ml

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, organik içinde ne olduğu yardımıyla diş ve diş eti sağlığını korumaktadır. Diş minelerine zarar vermeden dişlerin temizlenmesini sağlar. Bununla birlikte içinde barındırdığı nane yağı ve mentol yardımıyla, ağız içinde gün boyu ferahlık sağlamaktadır. Eyüp Sabri Tuncer Organik Misvak Özlü Diş Macun 75 ml piyasadaki fiyatı 17,10 TL’dir.

Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G

Farmasi Eurofresh diş macunu, içinde misvak aslı bulundurur. Misvak aslı yardımıyla dişlere beyazlık ve organik parlaklık verir. Çay kahve benzer biçimde çeşitli nedenlerden dişlerde oluşan lekeleri ve sararmaları giderir. İçerisinde triklosan, glüten, aşındırıcı, florür ve paraben bulunmaz. Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G piyasadaki fiyatı 17,58 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.