Deve Gözü (Açlık Otu) İle Zayıflayanların Yorumları Önerileri Nasıldır

0

Deve gözü hem de açlık otu olarak da bilinir. Açlık otu organik müshil özelliği yardımıyla, kişinin zayıflamasını sağlar. Zayıflatma tesiri yardımıyla, kilo vermek isteyen birçok şahıs açlık otuna başvurur. Açık otu kişiye tokluk hissi vererek kişinin uzun süre tok kalmasını sağlar. Metabolizmayı hızlandıran açlık otu, kişinin süratli bir halde zayıflamasına destek sağlar. Bununla beraber deve gözü bilhassa hazımsızlık ve gaz sancı çeken kişilere çaresiz olmakla beraber, kişideki şişkinliği gidermektedir. Yazımızın devamında açlık otu ile zayıflayanların pozitif yönde ve negatif yorumlarından bahsettik.

Deve Gözü (Açlık Otu) İle Zayıflayanların Pozitif ve Negatif Yorumları

  • Tanıdığım biri vardı, fazla kilolarından kurtulmak için spora gidiyordu. Hatta spor salonuna beraber gidiyorduk. Sadece ondan sonra sporu bıraktı. Geçenlerde kız kardeşim tanıdığımızı gördüğünü ve oldukça zayıf bulunduğunu söylemiş oldu. Ikimiz de iyi mi zayıfladığını merak edip sorduk. O da açlık otu kullanarak zayıfladığını söylemiş oldu. Eve geldiğimde açlık otunu araştırdım ve açlık otunun zayıflatma mevzusunda etkili bulunduğunu okudum. Bu tanıdığımız da tertipli olarak açlık otu kullanıp, fazla kilolarından kurtulmuş.
  • Dostlar kesinlikle bu otu tüketmeyin. Ben de zayıflamak için açlık otuna başladım. 2 günde 1 açlık otu çayı içiyordum. Sadece bir an da kabız oldu. Hayatımda asla bu şekilde olmamıştım, ne yediysem, hangi hapı kullandıysam da kabızlık sorunumu gidermedi. Her neyse daha sonrasında Ben açlık otundan asla fakat asla memnun kalmadım.
  • Ben daha ilkin açlık otunu asla duymamıştım. Ondan sonra dostum açlık otunun zayıflatma üstünde etkili bulunduğunu söylemiş oldu. Ben de aktara gittim ve açlık otu aldım. Akşam olduğunda sıcak su demledim ve açlık otunu içine attım. Açlık otu çayını gece yatmadan evvel 1 fincan içtim. Sabah uyanır uyanmaz da wcye çıktım. Açlık otu çayını bir süre tertipli olarak kullandım ve birkaç kilo verdim. Açlık otu metabolizmayı hızlandırıp kilo vermeyi sağlıyor. Açlık otunun zayıflatma mevzusunda oldukça etkili bulunduğunu düşünüyorum.
  • Açlık otu çayını annem kullanmaya başladı. Annem açlık otu çayını kullanmadan ilkin tartılmamıştı fakat açlık otu çayını bir süre kullandıktan sonrasında gözle görülür bir halde inceldiğini fark ettik. Açlık otu çayı yan tesir olarak annem de yalnız ishal yapmış oldu, bunun haricinde hiçbir yan tesiri olmadı. Annem açlık otu çayını şu şekilde hazırlıyor; cezvenin içine 1 su bardağı sıcak su koyup kaynatıyor. Kaynayan suyun altını kapatıp içine 4-5 yaprak açlık otu atıp ılık olana kadar bekletiyor. Peşinden günde 1 fincan tüketiyor.
  • Dostlar ben de zayıflamak için açlık otu kullanmaya başladım. Açlık otuna başladığım hafta dışarıya adımımı atamadım. Bu sebeple bağırsaklarım ciddi anlamda bozuldu, devamlı karın ağrısı ve ishal yaşadım. Açlık otunun yan tesiri olarak ishal bulunduğunu duymuştum fakat bu kadar karın ağrısı yapacağını bilmiyordum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.