Collagen Forte Jel Nedir Ne İşe Yarar Günde Kaç Kez Kullanılır?

0

Collagen forte jel; ihtiva ettiği kolajen içinde ne olduğu yardımıyla ölü cilt hücresini yok eder, cilt hücrelerinin yenileyerek daha taze ve canlı bir görünüme kavuşturur. Collagen forte jel cildi derinlemesine temizleyerek akne ve sivilcelerin geçmesini sağlar.

Collagen Forte Jel Nedir Ne İşe Yarar?

Collagen forte jel içinde ihtiva etmiş olduğu kolajen yardımıyla, cildi ölü hücrelerden arındırır, cildin daha taze ve genç gözükmesini sağlar. Collagen forte jel cildin gereksinim duyan kolajen emilimini sağlar. Bununla birlikte ciltteki lekelerin, akne ve sivilcelerin geçmesini sağlar. Collagen forte jeli watsons, gratis benzer biçimde yerlerde bulabileceğiniz benzer biçimde güvenilir web sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Collagen Forte Jel Günde Kaç Kez Iyi mi Kullanılır?

Collagen Forte Jel sabah ve akşam olmak suretiyle günde 2 kez kullanılır. Collagen Forte Jel ürününün kullanımı oldukça basittir. Şahıs vücudunda kullanmak istediği bölgeye bir miktar sıkar, ve parmağıyla masaj yaparak jeli bölgeye yedirir. Ortalama 4-5 dakika süresince jel ile bölgeye masaj yapılır. Peşinden Collagen Forte Jel’in sürüldüğü bölge su ile iyice durulanır.

Collagen Forte Jel Kullananların Yorumları Nedir?

Collagen forte jeli daha birkaç gündür kullanıyorum. Hemen hemen yeni kullanmaya başlamama karşın, jelin cildimdeki ölü deriyi temizlediğini ve cildimin parlamaya başladığı fark ettim. Collagen forte jeli birkaç gündür kullandığım için cilt lekelerim üstündeki tesirini daha fark edemedim. Ek olarak ürün, cildimi yumuşacık yapmış oldu.

Collagen forte jeli ortalama olarak bir haftadır kullanıyorum. Ürünün cildimde hiçbir pozitif tesirinin bulunduğunu düşünmüyorum. Collagen forte jeli kullanan kişiler jeli ciltlerine sürdüklerinde ciltlerinden beyaz pütürtüler çıktığını söylüyorlar. Sadece aslen ürünün kendi yapısı bu şekilde, doğrusu o beyaz pütürtüler cilt temizlendiği için değil, ürünün kendi yapısının pütürtülü olduğundan kaynaklanıyor.

Collagen forte jelin kesinlikle tertipli kullanılmasının koşul bulunduğunu düşünüyorum. Ben bu ürünü tertipli olarak kullandım ve yararını da gördüm. Ben ürünü temiz cildimin üstüne uyguluyorum. Doğrusu ilkin banyoda yıkanıyorum, arkasından vücudumun neredeyse her bölgesine; yüz, dirsek, el, göğüs dekoltesi, kalça, alt-üst bacak ve dizlerimin üstüne bir miktar sürüyorum. Jeli sürdüğüm bölgelere 5 dakika süresince masaj yapıyorum. Sonrasında tekrardan banyoya giriyorum ve jeli sürdüğüm bölgeleri su ile temizliyorum. Collagen forte jel oldukça güzel peeling yapıyor, cildimin ölü hücrelerden arındığını hissediyorum.

Collagen forte jeli kullandığımdan beri yüzümün yumuşacık, temiz ve nemli bulunduğunu hissediyorum. Benim cildim oldukça kırılgan olmasına karşın, collagen forte jel alerji yapmadı. Ek olarak ürün oldukça güzel kokuyor, vücutta da kokusu kalıyor ben collagen forte jelden oldukça memnun kaldım.

Dostlar collagen forte jeli satın aldığım neredeyse bir ay oldu. Maalesef cildimde hiçbir pozitif tesirini göremedim.

Collagen forte jel, oldukça uzun süre kullanılabilcek bir ürün. Jeli sürmek istediğiniz yere jelden yalnızca bir pompa sıkmanız kafi oluyor. Hatta ürünü yüz bölgesine sürerken, jeli avucumun içine fındık büyüklüğünde sıkıyorum ve yüzümün tamamına masaj yaparak yediriyorum. Collagen forte jel, cildimi yumuşacık yapmış oldu, gözeneklerimi tertemiz yapmış oldu ve bununla beraber gözeneklerim sıkılaştı.

Collagen forte jel, 15 gün ilkin aldım ve kullanmaya başladım. İlk başlangıçta jeli yüzüme sürüp ovaladığımda cildimden beyaz pütürtüler çıktığını gördüm. Açıkçası cildimden bu kadar ölü hücre çıktığına inanamadım. Fakat hemen sonra kullanmaya devam ettikçe her seferinde cildimden beyaz pütürtüler çıktığını gördüm. Ondan sonra fark ettim ki bu beyaz pütürtüler cildimden çıkmıyormuş, jelin yapısı pütürtülüymüş. Özetle belirtmem gerekirse 15 gündür tertipli kullanmama karşın cildimde pozitif bir tesirini göremedim.

Collagen forte jeli kullanma emirinde yazıldığı şekilde kullanıyorum. Jeli sürmek istediğim bölgeye, jeli sürüyorum ve 5 dakika süresince masaj yaparak jeli cildime iyice yediriyorum. Aslına bakarsanız sonrasında jeli sürdüğüm bölgeden beyaz pütürtüler çıkıyor, arkasından derhal su ile yıkıyorum. Collagen forte jel cildimi derinlemesine temizliyor bu yüzden üründen oldukça memnunum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.