Cold Lipolysis Jel Kullanıcı Yorumları Nasıldır Memnunlar Mı

0

Soğuk lipoliz jel vücutta oluşan bölgesel yağları parçalayarak dışarı atılmasını hedefleyen bir kremdir. Soğuk lipoliz jel istenilmeyen bölgede oluşan yağların erimesini ve naturel yollarla vücuttan atılmasına destek olan bir krem olarak bilinmektedir. Soğuk lipoliz jeli almadan ilkin araştıran kişiler, kremi kullanan kullananların yorumlarını bir fazlaca merak ediyor. Yazımızın devamında soğuk lipoliz jel kullanan kullananların pozitif ve negatif yorumlarını paylaştık.

Soğuk Lipoliz Jel Kullananların Pozitif Ve Negatif Yorumları Nedir

 • Soğuk lipoliz jeli alalı ortalama yedi gün oluyor. Bölgesel yağ problemim için almış olduğum soğuk lipoliz jeli yalnız iki kere kullanabildim. Soğuk lipoliz jeli kullanıp memnun kalan insanların sayısının azca bulunduğunu bile bile aldım. Soğuk lipoliz kullanan kişiler bu jelin oldukça yaktığını dile getirmiş. Sadece şirket soğuk lipoliz jelin yağ yakımı sağladığından dolayı yanma hissi yapacağını söylemiş. Bu jel bende yan tesir olarak öksürük ve hapşırık yapmış oldu eğer birkaç kullanımımda zararı dokunan bir tesirini görmezsem almış olduğum iki kutu soğuk lipoz jelini de kullanmayı düşünüyorum.
 • Soğuk lipoliz jelini gıdı bölgemdeki sarkıklık için aldım ve tertipli kullandım. Ilkin tereddütlerim vardı, işe yarar mı yaramaz mı diye. Sadece ürün mükemmel, memnun kaldım. Gıdı bölgemdeki sarkıklık gitti ve sıkılaştı.
 • Ortalama  bir ay öncesi lipolysis jelin reklamını televizyonda gördüm ve ertesi günü güvenilir olması açısından gidip eczaneden aldım. Bu jeli almadan ilkin internette araştırma yapmış olup, beni doyum eden  bir data okumama karşın bir anlık gaza gelip 7 kutu birden almış bulundum. Eşim ve ben sabırla yağlı bölgemize soğuk lipoliz jel kullanmamıza karşın küçük bir değişim bile olmadı.
 • Soğuk lipoliz jelini kullandım ve hiçte memnum kalmadığımı dile getirmek isterim. Jeli her kullandığımda öksürük ve hapşırma yapması hiçte düzgüsel değil. Ek olarak gözlerimi ve boğazımı da yaktı. Yalnız ben değil, evdekiler yanıma yaklaştığında aynı şekilde hapşırmaya başlıyorlar. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.
 • Soğuk lipoliz yardımıyla 1 ayda 7 kilo verdim.Rejim ve su tüketimine dikkat edersen güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • Soğuk lipoliz jelinin reklamını görerek 3 kutu sipariş verdim ve tertipli olarak sabırla kullandım. Sadece küçücük bir fark bile göremiyorum. Bu yalan ürünlerin acilen denetlenmesi icap ettiğini düşünüyorum.
 • Soğuk lipoliz jelin reklamını devamlı görüyordum. Spor yapmama karşın gitmeyen kilolarıma takmış haldeydim ve o anlık gazla iki kutu birden aldım. Soğuk lipoliz jelini ilk kullandığımda bir sorun olmadı. Sadece bir süre sonrasında acı biber sürmüşüm şeklinde boğazımı bir yakmaya başladı. Her gördüğümüze inanmamak gerek pişman oldum.
 • Soğuk lipolizle güzel kilo verdim, soğuk lipoliz meydana getirilen bölgede 4 santimetre incelme oldu, 1500 TL ödedim
 • Soğuk lipoliz jelini iki yağlı bölgemdeki şikayetlerden dolayı aldım. Gece uyumadan evvel basen ve göbek bölgeme sürdüğüm soğuk lipoliz jel otuz dakika sonrasında yan tesir yapmış oldu. Öksürmeye ve hapşırmaya başladım. Hem de jel sürdüğüm bölgelerim yanmaya başladı. Bu halim birazcık devam edince banyoya girdim bir ihtimal geçer diye. Sadece hiçbir tesir olmadı, yalan vaatler veren bu ürünü aldığım için pişmanım.
 • Hiçbir şeye alerjisi olamayan ben soğuk lipoliz jelini kullandığımdan beri öksürük, hapşırık nöbetlerim bitmiyor. İlk iki kullanımdan sonrasında bıraktım, kullanmadım. Param da zamanım da boşuna gitti. Üstelik bu ürün ile alakalı şikayetlerime karşın hiçbir muhattap yok.
 • Soğuk lipoliz ile 10 kilo verdim ek olarak bölgede zayıflamada oldu değişik cihazlar var piyasada. Rejim ve tertipli su tüketimi hedeflediğim kiloma ulaşmamı sağlamış oldu.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.