Çilleri Yok Eden En Etkili Çil Kremi Markaları Ve Tutarları

0

Eczanede İnternette Satılan En İyi Çil Kremleri Ve Tutarları

Çiller, ciltteki ufak kahverengi lekelere denir. Güneşe maruz kalmak ciltteki çil oranını artırır. Bilhassa kızıl saçlı kişilerde çil ile çoğunlukla karşılaşılır. Çiller, genetik, uzun süre güneşlenme, hamilelik vb. nedenlerden dolayı yüzünüzde, cildinizde çillenme meydana gelebilir. Çillerden kurtulmak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerden en oldukça tercih edilenlerden biri de çil kremi kullanmaktır.

Çilleri Geçiren Çil Kremleri Nedir?

Fazıl Çil Kremi

Ne süre güneşe çıksanız lekeler ve çiller iyice depreşiyor mu? Oldukca rahatsız edici bulunduğunun farkındayız ve sizin için mükemmel bir önerimiz var. Fazıl Çil Kremi, her gece tertipli olarak kullanılırsa cildinizdeki lekeleri açar ve bu inatçı lekelerin çoğalmasını engeller. Bu ürünü her eczanede bulabilirsiniz. Siyah noktalara karşı etkilidir, çilleri ve güneş lekelerini giderir, cildi 5 tona kadar beyazlatır. Hem sabah hem de akşam kullanılabilir. Sadece gündüz uygulanırsa arkasından güneş koruyucu sürmek gerekir. Fazıl Çil Kremi 32 gr fiyatı 49,90 TL’dir.

Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Kir Giderici Krem

İşte çillerin korkulu rüyası bir ürün daha! Mecitefendi Bezelye Özlü Çil Ve Kir Giderici Krem çillerden kurtulmanıza oldukça destek olacaktır. Sadece bu kremi cildinize sürdükten sonrasında güneşe maruz kalmamalısınız. Eğer dışarı çıkmak zorundaysanız kremi kullandıktan sonrasında 15-20 dk bekleyip cildinize güneş kremi sürmelisiniz ve güzelce yedirerek tamamen nüfuz ettirmelisiniz. Bu krem günde 2 kere (sabah-akşam) uygulanır. Buna minimum 28 gün devam edilirse lekeleri belirgin şekilde hafifletecektir. Eğer ciltte bulunan lekeler ağırsa, kullanım süresi 3-6 ay içinde değişebilir. Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Kir Giderici Krem fiyatı 75,00 TL’dir.

Erica Kir ve Çil kremi 50 ml

Cilt rengi, pigment denilen bir maddeden doğar. Eğer bu madde işlevini doğru şekilde yerine getiremezse lekeler ve çiller oluşur. Gebelik, yaşlanma, sivilce ve güneşe maruz kalma benzer biçimde faktörler de bu sorunlara yol açabilir. İşte bu krem, cildin renginden görevli pigment maddesinin tertipli çalışmasını sağlar. Böylelikle çilleri ve lekeleri gerçekleştiren hücrelerde onarıcı tesir göstererek bu problemlere çözüm olur. Cildin kendi naturel rengini kazanmasında büyük rol oynar. Uygulanmış olduğu bölgeye rutubet vererek cildi gerginleştirir. Sadece üstüne başka bir ürün sürmek etkisiz kalmasına sebep olur. Yoğunlaştırılmış nemlendiricilerle bu krem, başka bir nemlendiriciye gerekseme bırakmaz. Lekeleri ve çilleri tamamen yok edebilir. Kullanımın arkasından güneşe çıkmamalıdır. Tüm cilt tiplerinde rahatça kullanılabilecek olan Erica Kir ve Çil kremi 50 ml fiyatı 25,19 TL’dir.

Dermosin gold Kir Giderici ve Cilt Beyazlatıcı Çil Kremi

Nemlendirici ve pigment düzenleyici maddeler barındırır. Kahverengi cilt lekelerini geçirir ve çillerin azaltılmasında başarıya ulaşmış netice verir. Özetlemek gerekirse bu krem ile cildinizi pürüzsüzleştirmeniz ve doğallığı yakalamanız mümkündür. Cilt dokusunu yenileyen bu krem, sizi ışıl ışıl bir cilde haiz olmanın keyfiyle tanıştırır. Her gün sabah saatlerinde çil ve lekelerin bulunmuş olduğu bölgelere uygulanmalıdır. Yaz mevsiminde kullanıyorsanız güneşe çıkmadan 15 dk ilkin kullanmalı ve 6 saat arayla bu şekilde yeniden etmelisiniz. Tertipli kullanıldığı takdirde faydası 6. haftadan itibaren görülmeye adım atar. Terden ve sudan etkilenmeyen Dermosin bitkisel kir giderici ve çil giderici bitkisel gündüz kremi 69 TL fiyat etiketine haizdir.

Lacinia Çil Kremi (Anti Freckles) 45 ml

Vitamin ve nebat özleri bakımından zengindir. Çil ve lekeleri en aza indirir. Günlük nemlendirici görevi üstlenir. Yüz bölgesine de vücudun lekeli başka bir yerine de uygulanabilir. İyice yedirilerek ciltle bütünleştirilmelidir. Gündüz uygulanıyorsa 30 ya da 50 unsur güneş kremi kullanılmalı, uyumadan ilkin sürüldüğü süre lacınıa çil ve kir kremi uygulama edilmelidir. Bu şekilde kullanan kişiler de oldukça yarar gördüklerini bildirmişlerdir. Lacinia Çil Kremi (Anti Freckles) 45 ml fiyatı 105,00 TL’dir.

Salkom Çil (Kir) Kremi – Anti Freckles

B3 vitamini, kına aslı ve meyan kökü ihtiva eder. Melanin pigmentini denetim altına alır. Bu sayede lekelerin ve çillerin rengini açar. İçinde yer edinen Barbados kirazı, tam bir C vitamini hazinesidir. Melanin pigmentini baskılayan ve lekeleri azaltan temel bileşen de bu vitamindir. Vücudun ve yüzün lekeli kısımlarına sürülür ve yedirilir. Salkom Çil (Kir) Kremi – Anti Freckles fiyatı 99,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.