C Vitamini Serumu Kullananların Yorumları Ciltlerindeki Değişimler

0

Son zamanlarda yüz serumları içinde adını en sıkça duyduğumuz bakım ürünü C vitamini serumudur. Hanımefendilerin cilt sağlığı ve güzelliği için bakım ürünlerinin içinde popülerlik kazanan C vitamini serumu, cilt lekelerini gidermeyi vaat etmektedir. Bununla beraber cilde ışıltı ve aydınlık katmış olduğu benzer biçimde, cilt sorunlarıyla son aşama savaşım etmektedir. Yazımızın devamında cildine C vitamini serumu kullananların pozitif ve negatif görüşlerini bildirdik.

Cilt Ve Yüz İçin C Vitamini Serum Kullananların Yorumları

C vitamini serumunu cildimdeki sivilce ve lekeleri için kullanıyorum. Ortalama 4 günden beri kullanmama karşın sivilce lekelerimin açıldığını fark ettim. Sevmiş olarak kullanıyorum ve her insana tavsiye ediyorum. Size bir tek bir önerim var dostlar. C vitamini serumu kullanırken kesinlikle güneş kremi kullanmalısınız. Şu demek oluyor ki dışarı çıkarken yüzünüze güneş kremi sürmeyi dikkatsizlik etmemelisiniz. Aksi taktirde cildinizde C vitamini serumu olduğundan güneşte kararma yapabiliyor.

Dostlar bende sivilce lekelerimi gidermek için C vitamini serumu kullanmaktayım. Kullanmaya başlayalı ortalama yedi gün oldu ve tesirini gördükçe daha da heyecanlanıyorum. Cildimde renk eşitsizliğine yol açan sivilce lekelerimde inanılmaz bir açılma var tertipli kullandığım taktirde sivilce lekelerimden yaratı kalmayacağını düşünüyorum.

Ortalama bir haftadır cildim için C vitamini serumu kullanıyorum. Sadece ben pek memnun kalmadım. Normalde cildimdeki lekeler için kullanmaya başlamıştım. Alnımda ve yüzümün bazı bölgelerinde sivilceler çıkmaya başladı. Bende bırakmak zorunda kaldım. Şimdi bir de sivilcelerim için uğraşıyorum.

C vitamini serumunu cilt sorunlarım için kullanıyordum. Lakin pek bir tesirini göremedim. Yalnız cildime parlaklık şu demek oluyor ki beyazlık verdi. Ben sivilce lekelerimin geçmesini istediğimden pek mutmain olamadım. Aslına bakarsan serumu kullanmayı bıraktığımda cildimdeki parlaklık da gitti.

Cildimdeki akne lekeleri için C vitamini serumu kullanmaya başladım. Dudağımın üstünde sivilce lekeleri vardı bununla birlikte cildim birazcık solgun gözüküyordu.  C vitamini serumunu kullandığımdan beri cildimdeki değişimin farkındayım ve oldukça mutluyum. Oldukca fazla tertipli olarak kullanmama karşın sivilce lekelerim açıldı ve cilt tonum eşitlendi. Cildimin daha aydınlık ve pürüzsüz göründüğünü fark edenler oluyor. Sevmiş olarak kullanıyorum ve her insana de tavsiye ediyorum.

C vitamini serumunu bir hevesle aldım sadece hevesim kursağımda kaldı. Sanırım benim cildim hassasmış bunu da bu şekilde öğrenmiş oldum. Yüzümde kızarıklar ve sivilceler oluşmaya başladı. Bununla beraber kızarıkla birlikte kaşıntı da oluştu. Aslına bakarsan cildime sürdüğümde bıraktığı tesirini de pek sevememiştim sanki yapış yapış kalıyordu. Benim önerim duyarlı ciltler C vitamini serumunu kullanmadan ilkin belli bir bölgede denemeler gerekir.

C vitamini serumu cildime en iyi gelen ürünlerden biri diyebilirim. Cildimi resmen bebek benzer biçimde yapmış oldu, kızarıkları ve cilt kuruluğunu giderdi. Çevremdekiler cildime ne kullandığımı sorar oldu ve her insana de tavsiye ediyorum. Yalnız kokusu birazcık rahatsız ediyor fakat tesiri bu kadar büyük olduktan sonrasında kokusuna da göz yumuyorum.

C vitamini serumunu cildime sevmiş olarak kullanıyorum. C vitamini serumunu almadan ilkin birazcık araştırma yapmış olup o şekilde aldım. Hakikaten ilk kullanımda bile cildimdeki farkı anladım. Cildime parlaklık kazandırdı ve cilt tonumu eşitledi. Kesinlikle her insana tavsiye ediyorum.

C vitamini serumunu bir süredir cildimdeki problemler için kullanıyordum. Lakin artık kullanmıyorum bu sebeple bende pek bir pozitif tesir göstermedi. Aksine cildimde sivilceler oluşmaya ve cildim kurumaya başladı. Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Ortalama 3 günden beri cildim için C vitamini serumu kullanıyorum. Yüzümde oluşan hissi oldukça beğendim, rahatsız etmiyor. Bununla beraber cilde ışıltı veriyor. Birazcık solgun bir cildim vardı serumu kullandığımdan beri cildimdeki canlılık arttı. Sevmiş olarak ve tertipli kullanmaya devam edeceğim.

Benim cildime her ürün yarar etmiyor. Sadece C vitamini serumunu kullanmaya başladığımdan beri cildimdeki büyük değişimin farkındayım. Ben bir tek gece bakımı için kullanıyorum. Ürünü oldukça başarıya ulaşmış buldum. Cildinin daha sıhhatli ve ışıl ışıl olmasını isteyen her insana tavsiye ederim.

C vitamini serumunu bende yüzümdeki lekeleri gidermek için kullanmaya başladım. Tertipli kullanımda ilk yedi gün içinde pozitif etkilerle karşılaştım. Cildimdeki güneş lekesi ve sivilce lekesi vardı. Şuan lekelerim oldukça belirgin değil ve renkleri açıldı. Cildim daya aydınlık ve de pürüzsüz gözüküyor diyebilirim. Sevmiş olarak kullanıyorum ve her insana de tavsiye ediyorum.

Ortalama bir haftadır C vitamini serumu kullanıyorum. Tertipli kullandım ve o kadar da hoşuma gitmişti açıkçası. Sadece asla sivilce çıkarmayan ben C vitamini serumun kullandıktan sonrasında sivilce çıkarmaya başladım. Şuan yüzümde birkaç tane sivilce var bu yüzden bırakmak zorunda kaldım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.