Biyolog Krem Fiyatı Ne Kadar Iyi mi Kullanılır Ne İşe Yarar?

0

Hepimiz pürüzsüz ve lekesiz bir cilde haiz olmak ister. Zira kusursuz cilt lekesiz ve ışıl ışıldır. Sadece buluğluk sivilcelerden kalan lekeler, doğumdan sonrasında ciltte kalan koyuluklar, güneş lekeleri şeklinde bazı cilt sorunları cildin kusursuz görünmesini engeller. Kusursuz bir cildin temelinde lekesizlik yatmaktadır. Sadece bunu sağlamanın {hiç de} kolay olmadığını bilmek gerekir. En basitinden güneşe çıkmak ya da doğum yapmak, vücutta kalıcı lekelenmelere yol açmaktadır. Piyasada bu cilt lekelerinin tedavisi için üretilen pek fazlaca krem mevcuttur. Bu kremlerden biri de Biolog kir kremi adı ile karşımıza çıkıyor.

Biolog Kir Kremi Iyi mi Kullanılır?

Bu kremi 6 ay kadar kullanmak, cildinizdeki derin değişikliği fark etmenizi elde edecektir. Ilk olarak kremi kullanmak isteyenlerin ciltlerini temizlemesi ve arkasından da Biolog kremi uygulaması gerekir. Günde 2 kez uygulamak kafi olacaktır.

Kremi kullanırken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim unsur güneş ışığına maruz kalmamaktır. Zira eğer güneş ışığı ile temas edilir ise kremin içinde bulunan kimyasallar ışık ile tepkimeye geçecek ve tersi sonuçlar doğurabilecektir. Bu yüzden güneş ışığına çıkılacağı süre kremin üstüne, kaliteli ve yüksek faktörlü bir güneş koruyucusu uygulanmalıdır.

Biolog Kir Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

Piyasada pek fazlaca kir giderici ürün ile karşılaşmak mümkün. Son zamanlarda Biolog kremi de adından sıkça söz ettiriyor. Biolog kreminin içinde siyah üzüm, meyan kökü ve avokado bulunmaktadır. Ek olarak melanin üretimini baskılayan mühim bir rol üstlenmektedir. Bu özelliği yardımıyla ilerleyen yaşlarda ortaya çıkabilecek yaşlılık lekelerini ortadan kaldırmada etkilidir. Ek olarak,

 1. İçerdiği vitamin ve mineraller tamamen doğaldır.
 2. Hücrelerin hızla yenilenmesini sağlar.
 3. Lekeleri tedavi eder.
 4. Toksin ve mikropları, aktioksidan özelliği yardımıyla ciltte uzaklaştırır, cildi tekrardan onarır.
 5. Cildi besleyici ve koruyucu bir yapıya haizdir.
 6. Güneş lekeleri üstünde etkilidir. Bununla beraber güneşe çıkmadan evvel uygulanır ise, güneşin zararı olan ışınlarının da cildi etkilemesini önler.
 7. Hormonsal sorunlara bağlı meydana gelen cilt lekelerini yok eder.
 8. Gebelikte meydana gelen cilt lekelerini giderir.
 9. Doğum denetim ilaçlarına bağlı ciltte gelişen kir komplikasyonları üstünde etkilidir.
 10. Cildin gereksinim duyan nemi sağlar, organik bir aydınlık görünüm kazandırır.
 11. Haftada 2 ya da 3 kez peeling şeklinde kullanılmaya da uygundur.
 12. Cildin yenilenme sürecini hızlandırmada etkilidir. Ek olarak bu sırada cildi yıpratmaz ya da tahriş etmez.
 13. Tüm vücutta kullanılabilir şekilde geliştirilmiştir. Uygulama esnasında masaj yapmak yeterlidir.
 14. Biolog krem 6 ay şeklinde bir sürede etkilerini gözle görülür şekilde göstermeye başlayacaktır. Sadece elbet tertipli olarak kullanılması şarttır.

Biolog Kir Kremi Fiyatı

Biolog kir kremi yalnızca seçkin eczanelerde satışa sunulmuştur. Üstelik 126 TL şeklinde cüzi bir sayı ile satılmaktadır.

Biolog Krem Yorumların Yorumları

Biolog kir kremi pek fazlaca hanım ve adam tarafınca kullanılmaktadır. İşte kullanıcı yorumlarından yalnızca birkaçı.

 1. Cildimdeki kırmızı sivilce izleri ve hala çıkmakta olan sivilceler mevcut. Üstelik 1 senedir bunlar için çözü arayışındaydım. Sadece Biolog kir kremini kullandıktan 15 gün sonrasında etkilerini görmeye başladım. Tertipli olarak kullandım ve ilerleyen zamanlardaki etkilerini merakla umuyorum.
 2. Sabırlı olduğunuz ve tertipli kullandığınız zaman lekeleriniz üstünde müthiş tesir göstereceğinden güvenli olmalısınız. İyi bir kir kremi arayışında olanlar için Biolog krem tavsiyemdir.
 3. Biolog kremi tertipli kullanmamama karşın, sivilcelerim üstünde tesirini gösterdi. Eğer sivilce lekeleri ile mücadeleniz var ise Biolog krem denenebilir özelliktedir.
 4. Ne yazık ki 1 kutu kullanmış olmama karşın netice alamadım. Üstelik sivilce lekeleri üstünde en etkili krem olduğundan satın almıştım.
 5. Biolog kir kremi kullanıcı yorumları çoğu zaman meşhur kişiler tarafınca yapılmış görünüyor. Açıkçası bu durum düşündüren bir detay.
 6. Biolog kir kremi hakkında meydana getirilen yorum, şikâyet ve soruları araştırdım. Sanırım kullanacağım.
 7. Biolog kir kremini 3 ay süresince kullandım ve sivilce lekelerim üstünde oldukça başarı göstermiş bulunduğunu fark ettim. Sadece ne yazık ki aynı başarıyı sivilceler üstünde göstermiyor. Dolayısıyla sivilceleriniz için değil de, sivilce lekeleriniz için kullanabilirsiniz.
 8. Biolog kir kremi hakkında düşünce verebilecek kadar kullandım. Acele netice alamadığımı söylemeliyim fakat kahverengi lekelerde açılmalar başladı. Kullanmaya devam edeceğim.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.