Biolog Beyazlatıcı Krem 2019 2020 2021 Yorumları

0

Tamamımız aydınlık, canlı, pürüzsüz, ipek şeklinde bir cilde haiz olmak isteriz. Bunun için cildimizde asla kir olmaması gerekir. Oysa bu -deyim yerindeyse- bir şanstır, her insana nasip olmaz. Fakat doğal ki ‘lekesiz cilt genetiktir, cildiniz lekeliyse bununla yaşamak zorundasınız’ demek istemiyoruz. Etkili bir cilt ürünü yardımıyla cildinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz. İşte Biolog kir kremi de onlardandır. Muhtemelen daha ilkin duymuşsunuzdur. Pek fazlaca meşhur ismin de kullandığı bu kremin 10 gün içinde tüm lekeleri açmış olduğu iddia edilmektedir. Acaba öyleki midir yoksa abartılıyor mudur? Biolog kir kremi kullananlar ne diyor? Gelin şimdi bu krem hakkında birazcık bilgilenelim ve sonrasında kullanıcı yorumlarını okuyalım.

Biolog Kir Kremi Iyi mi Kullanılır?

Biolog kir kremi kullanmadan evvel cildin suyla temizlenmesi gerekir. Peşinden krem cildin tamamına sürülür. Her gün 2 kez uygulanmalıdır. Belirgin şekilde tesir ettiğini görmek için 6 ay süresince kullanmanız tavsiye edilir. Sabah ve akşam olmak suretiyle günde 2 kez tertipli olarak sürmeniz önemlidir. Kucak dolusu sürmenize gerek kalmamıştır, kremden azıcık alıp nazik bir masaj eşliğinde tüm cildinize yedirmeniz kâfidir. Fakat önemli bir hususu da göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde lekeleri yok etmek isterken daha fena bir durumla karşılaşabilirsiniz. Peki Biolog kir kremi kullanırken nelere dikkat etmelidir? Şöyleki ki; bu kremi gündüz uyguladıktan sonrasında güneşe maruz kalacaksanız muhakkak bir güneş koruyucu sürmelisiniz. Bunun yüksek koruma faktörlü olmasına itina göstermelisiniz. Bu krem ihtiva ettiği kimyasal bileşenler yardımıyla lekeleri iyileştirir. Fakat kremi sürdükten sonrasında cildiniz güneş görürse bu sefer krem aksi yönde tesir ederek lekelerinizi artırabilir.

Gerçi kremin kutusunda böyle bir durum yazmaz. Fakat birçok kir kreminde bu şekilde bir durumun olduğu bilinmektedir ve yüzlerce şahıs de bunu deneyim etmiştir. Onun için tedbiri elden bırakmamalıdır.

Biolog Kir Kremi Kullananların Yorumları Nasıldır

Biolog kir kremi Gerek devletimizde gerek yurt haricinde yaygın olarak kullanılıyor. Doğum, güneş, sivilce ve yaşlılık lekelerine son aşama iyi geldiği söyleniyor. Bununla beraber ciltteki ton farklılıklarını dengelemek, bebek cildi şeklinde pürüzsüzleştirmek ve yumuşatmak da gene bu kremin vaadleri içinde.

 1. Evvelde Biolog kir kremi kullanmıştım. 2 kutuyu bitirdim ve şimdi yine aldım. Eğer aksatmadan kullanırsanız yararını görürsünüz. 1 aylık kullanım ile yüzümdeki lekelerin rengini açtı. Kullanmayı sürdürüyorum, hemen hemen 3. kutunun sonuna gelmedim. Bence zaman içinde daha çok tesir edecek, öneriyorum.
 2. Sivilcelerimin bıraktığı lekelerin üstesinden Biolog kir kremi ile geldim. Averaj 10-15 gün içinde birkaç koyu sivilce lekesini nerede ise yok etti diyebilirim.
 3. Güneş lekelerim vardı. Biolog kir kremini 15 gün kullandım ve renklerinde büyük oranda açılma sağlamış oldu. Tamamen sildiğini söyleyemem fakat şimdi eskisi kadar belirgin değiller. Kullanmaya devam edeceğim, ilerleyen aylarda fazlaca daha iyi bir netice alacağıma inanıyorum.
 4. Bu kremi kısa süredir kullanıyorum. Şimdiden lekelerimin görünümünü azalttı. Fakat bugün dudak kenarlarımda ve çenemde küçük sivilceler fark ettim. Kullanırken bu durum geçmezse muhtemelen bırakırım.
 5. Biolog kir kremini cildimde meydana gelen ton eşitsizlikleri için kullandım ve muhteşem bir sonuçla karşılaştım. Aslına bakarsan kremi sürer sürmez CC krem sürmüşüm şeklinde oluyor, cildime duru, berrak bir görünüm veriyor.
 6. Biolog kir kreminin hamilelik döneminde oluşan izlere de yararı varmış, ümit ederim öyleki olur. 2 yıl ilkin kullandığım bu kreme, şimdi yine başladım. Çatlaklarıma süreceğim, bakalım iyi gelecek mi?
 7. 2 aydan beri kullanıyorum fakat zerre kadar tesirini görmedim. Üstelik sivilce çıkmasına yol açtı. Şimdi sivilce lekeleriyle uğraşıyorum. Bu krem hakkında meydana getirilen övgü dolu yorumlara anlam veremiyorum. Bir de tüm cilt tiplerine uygun olduğu yazıyor. Onu benim külahıma anlatsınlar! Param boşa gitti, cildim daha fena oldu. Kesinlikle önermiyorum, uzak durun!
 8. 1 haftadan bu yana kullandığım Biolog kir kremiyle ilgili pozitif bir şey söyleyemeyeceğim. Yüzümde kızarıklıklar oluştu ve kaşıntı da buna eşlik etmeye başladı. Fazlaca tedirgin oldum; bırakayım mı devam edeyim mi diye kararsız kaldım. Firmanın açıklamasına nazaran ilk haftalarda bu şekilde bir reaksiyona yol açması normalmiş, kullanmayı bırakmamalıymışız. Fakat benim içim rahat değil.
 9. Başlangıçta oldukça memnundum ve tesirini hissediyordum. Sadece bir süredir asla yararını göremiyorum. Niçin bu şekilde oldu acaba?
 10. Kuzenim Biolog kir kremi kullanıyor, cildinde kir falan kalmadı.
 11. 3 ay ilkin Biolog kir kremi kullanmaya başlamıştım. Ne yazık ki her şey reklamlarda görüldüğü şeklinde değil. Ben memnun kalmadım. Cildin alt tabakasında bulunan sivilceleri gideriyormuş sözüm ona; fakat 3 aydır bende tık yok. Çıkardığı bir dünya sivilce de cabası. Keşke içindekileri okusaydım, asla aklıma gelmemişti. Kremin yapısında yer edinen maddelerin kir açma üstünde pek bir tesiri yokmuş. Cildi fazlaca güzel nemlendiriyor, başka da pozitif bir yönü yok. Sabahleyin uygulayın, akşam olana kadar cildinizin nemmi gitmez. Hoş bir kokusu da var fakat hepsi bunlardan ibaret. Gönül isterdi ki nemlendirmede olduğu şeklinde lekeleri yok etme mevzusunda da başarıya ulaşmış netice verseydi. Kir kremi alacaksanız ne olursa olsun içeriğine bakın. Etraflıca araştırmadan almayın ki paranız boşa gitmesin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.