Bal Köpüğü Lens Satın Alacaklara Altın Tavsiyeler

0

Bal Rengi Lens Markaları Neler Bal Rengi Lens Kime Yakışır?

Naturel bir görünüm verdiği için pek oldukca insan bal rengi kontakt lensleri tercih eder. Bal rengi lensler hem bayanların hem de adamların ilgisini çeker. Gözlerin daha etkisinde bırakan olmasını elde eden bal köpüğü renkli lensler yaygın olarak kullanılmaktadır. Neredeyse tüm göz renklerine uyan ve popüleritesi giderek artan bu lenslerle çarpıcı bakışlar elde etmek mümkündür.

Bal Rengi Lensler Kimlere Yakışır?

Genel anlamda açık koyu kahverengi ve elaya yakın gözlere bal renk tonlarındaki lensler daha oldukca yakışmaktadır. Sadece kahverengi gözlü kişilere de yakışabilir. Buna deneyerek karar verebilirsiniz.

En Oldukça Beğenilen Bal Rengi Lensler Ve Özellikleri

Solotica Ocre Bal Rengi Lens

Natural colors serisi ocre renginin gözde muhteşem duruşu bal ela karışımı bir ton elde etmenizi sağlar. Natural colors serisi ince hareli olarak üretilmektedir. numaralı ve numarasız bir senelik kullanım süresi kullanılan metaryeller ve boyama teknolojisi açısından muadillerinden oldukca ileridedir. Bace curve 8.70 mm, çap 14.20 mm standart üretim.Renkler standart olup göz taban renginize gore değişim izah edebilir.

Air Optix Colors Honey

Bal renginin görkemli güzelliğini Air Optix Colors Honey ile gözlerinize taşıyabilirsiniz. Benzersiz üçü bir arada renk teknolojisine haiz olan bu kontakt lensler tamamen naturel bir görünüm verir. Pürüzsüz yüzeyiyle 1 aya kadar rahatça kullanılabilir. Çağdaş teknoloji ile şık tasarımın buluşmuş olduğu Air Optix Colors Honey kontakt lens, göz renginizle kusursuz bir uyum sergiler. Pürüzsüz lens yüzeyi gözlerinize temas ettiğinde sizi asla rahatsız etmez, tersine gözlerinizin daha güzel görünmesini sağlar.

Labella Cappucino Lens

%40 sudan meydana gelen içinde ne olduğu, gözlerin rutubet oranını destek sunar, kuruluğu önler. Bal köpüğü tonlarında olan La’bella Real Serisi Cappuccino Lens, kehribara yakındır. Hareli olduğundan renk daha naturel ve açık durur.

Labella Coco Rengi Lens

Bal kahve tonundadır ve göz taban renginize bağlı olarak tonda farklılık meydana gelebilir. Labella coco lensin Temel eğri 8.6 Dia 14.2dir. Numaralı-ve numarasız olanları vardır. 3 aylık ve senelik kullanım alternatifleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Elegance Reine Bal Rengi

Elegance Reine renkli lensleri 6 ay süresince ilk günkü konforuyla kullanabilirsiniz. Gerçekçi renklerle bakışlarınıza derinlik katacaktır. Naturel renklerden meydana gelen ve hususi aynasıyla beraber minik şişelerde sunulan bu lenslerle istediğiniz göz rengini kolayca elde edebilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey; mavi, sarı, gri, yeşil ve bal tonlarından herhangi birini seçmektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.