Babanızın kalbini fethedecek en güzel 22 doğum günü mesajı

0

Babalarımız başımızın tacıdır. Onun verdiği şefkat, sevgi ve itimat bizim için oldukca kıymetlidir. Eğer bugün babanızın doğum günü ise, ona anlamlı güzel bir bildiri hazırlayabilirsiniz. İçinizden gelen mesajı hazırlarken aşağıda bildirdiğimiz anlamlı mesajlardan esin alabilirsiniz. Yazımızın devamında paylaştığımız iyi ki doğdun mesajlarından, hislerinize en yakın olanı babanıza göndererek yüzünü gülümsetebilirsiniz.

Babanızı Mutlu Edecek En İçten Doğum Günü Mesajları

Kollarından daha rahat, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş baba. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Saçlarımın içinde gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını daima hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Doğum günün mübarek olsun canım babam…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Ben büyüdüğümde bir tek senin benzer biçimde olmak isterim… Mükemmel bir baba, mükemmel bir koca, mükemmel bir dost ve mükemmel bir insan. Mutlu seneler baba.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep destek oldun. İyi ki doğdun can babam.

Bizim bugünlere gelmemizi elde eden ve hakkını hiçbir vakit ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü mübarek olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha oldukca seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. İyi ki doğdun babacığım.

Sana en oldukca ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı vakit bile orada olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün mübarek olsun…

Senin benzer biçimde bir babaya haiz olduğum için ne kadar talihli olduğumu daima bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Üstüne sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni oldukca fakat oldukca seviyorum. Doğum günün mübarek olsun babam.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tanım et desen bana herhalde bir tek “baba” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanoğlu vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

Düşünüyorum da beni en güzel sen sevmiştin Seni oldukca seviyorum babam… Doğum günün mübarek olsun.

Işıklarını daima en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni oldukca seviyorum baba. İyi ki varsın, iyi ki doğdun canım babam.

Sen kuvvetli bir çınar şeklindesin. Arkamı ne vakit sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Bundan dolayı bana hep güç verirsin. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni oldukca seviyorum. Yaşamın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Kimse senin kadar şefkatli, şefkatli ve çalışkan biri olması imkansız! Tüm dünyayı dolaşsam da senin benzer biçimde birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babam doğum günün mübarek olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi dostum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Hayalim idolum herşeyimsin sensin canım babam… Mükemmel bir baba, mükemmel bir koca, mükemmel bir dost ve mükemmel bir insansın sen. Mutlu seneler babacım.

İlk aşkım, kızın olarak seninle gurur duyuyorum beni sevip o güvenli kollarından bir dakika bile ayırmadığın için doğum günün mübarek olsun seni oldukca seven kızın…

En güzel sabahlar seninle başlıyor babacığım. Senin sesini duymadığım hiçbir gün güzel değil benim için. Doğum günün mübarek olsun, seni oldukca fakat oldukca seviyorum babacım. İyi ki benimlesin ve iyi ki benim babamsın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.