Azelderm Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Azelderm Krem Ne İşe Yarar?

“Bu makalemizde Azelderm kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.”

Azalderm krem başta siyah nokta, gül (roza) hastalığı ve sivilce tedavisinde kullanılan tesiri kanıtlanmış bir ilaçtır. Bakteri kaynaklı irin ve sivilceleri süratli şekilde iyileştirir. İyileşme esnasında acne vulgaris adlı bakteriler öldüğü için kalıcı bir tesir görülür. Ek olarak cilt lekeleri ile bölgesel koyulaşmalarda cilt tonunu eşitler, cildin sıhhatli şekilde yenilenmesini sağlar.

Azelderm Krem Kullananlar Yorumları 

  1. Cildiye doktorum 8 hafta ilkin yüzümde çıkan sivilceler için Azelderm krem ve Clindoxyl jel reçete etti. Tesiri hakikaten beklediğimin üstünde çıktı. Cildimde herhangi bir kuruma, pul pul dökülme ya da kızarıklık problemi yapmadı. Uyumadan ilkin bigün Clindoxyl, bigün Azelderm sürüp o şekilde yatıyorum. Doğal olarak Azalderm hafifçe bir kaşıntı yapıyor. Cildimde lekeler ve 13 yaşımdan beri azalmayan sivilcelerim vardı. Azalderm kullanmaya başladığımdan beri lekelerim hafifledi, sivilcelerimse yok denecek kadar azaldı.
  2. Sivilcelerim için üç ay devam eden bir tedavi gördüm. Tedaviden sonrasında yüzümde bazı lekeler kaldı. Oldukça itimat duyduğum doktorum Azalderm krem tavsiye etti, 3 aydır tertipli kullanıyorum. Bende asla kaşıntı ya da kızarma şeklinde etkisinde bırakır olmadı. Üstelik sabahları cildim ışıl ışıl uyanıyorum. Uyumadan ilkin yüzümü cilt temizleyici ürünümle temizleyip üstüne kremi sürüyorum. Uyanınca cildimi tekrardan temizliyorum. Yeni oluşan sivilcelerim 1 gün içinde geri kuruyor. Lekelerim de gözle görülür şekilde açıldı.
  3. Tecrübelerime gore, muhteviyatında bulunan asit ilk sürdüğümde kaşıntıya niçin olsa da tertipli kullanınca yeni sivilce oluşmasına engel oluyor. Doktorum Salsil jel ve Azalderm kremi beraber kullanmamı önermişti. Sivilcelerim ciddi bir problem yapmayacak kadar yoğun olmadığı için ilerleyen dönemlerde Salsil jel sürmeyi bıraktım. Azalderm kremi de bitene kadar kullandım. Bir de kaşındırması oldukça başarı göstermiş bir krem. Tek tük çıkan sivilceler için bire bir, kullanmanızı tavsiye ederim.
  4. 1 senedir geçmeyen sivilce problemimi Azalderm’le geride bıraktım. İlk sürdüğümde bayağı yanma yapıyor fakat sonuçtan oldukca memnunum. Cilt doktorum 3 ay ilkin Sivex Eritretin ile beraber kullanmamı söylemiş oldu. Neredeyse asla sivilcem kalmadı diyebilirim…
  5. Etken haldeki sivilcelere ne şeklinde bir tesiri bulunduğunu bilmiyorum açıkçası. Ben kistik sivilce tedavisinden sonrasında oluşan iğrenç, mora yakın renkteki ve bir türlü geçmeyen izlerimden kurtulmak için Azalderm kullandım. Uyumadan ilkin sürüyorum ve her sabah izlerin daha da hafiflediğine tanık oluyorum. Bana gore oldukça etkili ve yararlı bir krem.
  6. Burun ameliyatı olmak için Ankara’dan kalkıp İzmir’e gittikten sonrasında tanıştım bu kremle. Ameliyatın peşinden yanaklarımda ve kulaklarımın ön kısmında minik minik inatçı sivilceler çıktı. Bir türlü geçmeyince dermatolog olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Azalderm kullanmaya başladı. Daha bir tek 5 gün olmasına karşın ufak yağ kütleleri, sivilceler ve renk farklılıkları azaldı. 
  7. Ben Azalderm’e neredeyse 1 yıl ilkin hekim önerisiyle başladım. Sırt üstü uyuyabildiğim için yatmadan derhal ilkin cildimi güzelce temizleyip sürüyorum. Fakat bu şekilde rahat uyuyamıyorsanız yatmadan minimum 30 dakika ilkin uygulamanızı tavsiye ederim. Yoksa kremi cildiniz yerine nevresimleriniz emecektir. İlk sürdüğünüz anda kaşıntı hissedebilirsiniz. Fakat deriniz kreme alıştıkça bu his giderek azalıyor. Etkisine gelecek olursak, alnımda mevcud pürüzler ve yağ butonları için tertipli olarak kullandım. Aldığım sonuçtan oldukça memnunum.
  8. Neredeyse 6 ayı geçkin bir süredir kistik sivilce sorunuyla uğraşıyorum. Altın iğne tedavisi olduktan sonrasında kalan izlerim için doktorum bu kremi önerdi. Şimdiye kadar iki tüp bitti ve cildimdeki iyileşmeden oldukça memnunum. Fakat bence Azalderm krem etken sivilceler üstünde oldukca tesir göstermiyor.
  9. Azalderm’i neredeyse 2 senedir ara ara kullanıyorum. Cilt doktorum sivilcelerden sonrasında kalan lekelerim için tavsiye etmişti. Bir günde olağanüstü tesir göstermese de 2 haftalık tertipli kullanımla kati netice veriyor benim lekelerimde. Bu yüzden dolabımda muhakkak bir tüp bulunduruyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.