Aylaynır Nedir En Güzel Aylaynır (Eyeliner) Tavsiyeleri

0

Eyeliner, kirpiklerin diplerine çizgi şeklinde çizilen bir çeşit kalemdir. Eyeliner diye yazılır, sadece aylanır diye söyleniş edilir. Eyeliner, bayanların makyaj malzemelerinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Gözlerine eyeliner devam eden bayanların gözleri daha iri gözükür ve gözlerine çarpıcı bir tesir verir. Yazımızın devamında, en güzel ve en kaliteli 8 eyeliner (aylaynır) markasında bahsettik.

En Güzel En Kaliteli 8 Eyeliner (Aylaynır) Markaları

Maybelline New York Master Ink Waterproof Eyeliner Black

Maybelline eyeliner, akıllı ucu yardımıyla kirpik diplerine kolayca sürülür. Maybelline eyeliner, yoğun siyah pigmente haizdir. 24 saat kalıcı bir etkiye haiz olan maybelline eyeliner, yoğun mat bir görüntü sağlar. Maybelline New York Master Ink Waterproof Eyeliner Black piyasadaki fiyatı 45,32 TL’dir.

L’Oreal Paris Jel Siyah Eyeliner – Gel Intenza 24H Gel Eyeliner 01 Pure Black

L’Oreal Paris eyeliner, koyu siyah renge haiz olup jel şeklinde sürülür. L’Oreal Paris eyeliner, esnek ucu yardımıyla gözlerin üstüne kolay ve ergonomik bir halde sürülür. L’Oreal Paris Jel Siyah Eyeliner – Gel Intenza 24H Gel Eyeliner 01 Pure Black piyasadaki fiyatı  84,95 TL’dir.

NYX Professional Makeup Siyah Eyeliner – Epic Ink Liner Black 800897085605 NYXPMUEIL

NYX eyeliner, esnek ve yumuşak kıl fırça ucuna haizdir. NYX eyeliner, opak ve siyah renge haiz olup, dağılmadan uzun süre kalır. NYX Professional Makeup Siyah Eyeliner – Epic Ink Liner Black 800897085605 NYXPMUEIL piyasadaki fiyatı 98,95 TL’dir.

Gabrini Liquid Eyeliner Pen Waterproof 2725006

Gabrini eyeliner, su geçirmez özelliğe haizdir. Gabribi eyeliner fırçası ince uçlu fırçası yardımıyla, istenilen incelikte sürülebilir. Gabrini eyeliner akma ve kuruma yapmamakla beraber 12 saat kadar kalıcılık sağlar. Gabrini Liquid Eyeliner Pen Waterproof 2725006 piyasadaki fiyatı 13,30 TL’dir. 

Maybelline New York Hyper Easy Eyeliner – Siyah

Maybelline New York eyeliner, kolay ve ergonomik bir halde sürülür. Esnek ucu yardımıyla, kirpik diplerinde boşluk bırakmaz. Maybelline New York Hyper Easy Eyeliner – Siyah piyasadaki fiyatı 45,91 TL’dir.

L’Oréal Paris Matte Signature Eyeliner 01 Ink – Siyah

L’Oréal Paris eyeliner, suya dayanıklı olup mat bir görüntüye haizdir. İstenilen incelikte ve kalınlıkta sürülebilir. L’Oréal Paris Matte Signature Eyeliner 01 Ink – Siyah piyasadaki fiyatı 66,45 TL’dir.

New Well Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327

New Well eyeliner, suya dayanıklı hususi formülü yardımıyla, akmaz ve uzun süre kalıcılık sağlar. Ultra yoğun siyah renge haiz olup, 24 saat süresince bozulmaz. New Well Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 piyasadaki fiyatı 19,25 TL’dir.

Lancome Grandiose Siyah Eyeliner

Grandiose eyeliner, oldukca ince uçlu bir fırçaya haiz olup, oldukça kolay sürülen bir eyelinerdir. Grandiose eyelinerin ucu 35 dereceye kadar bükülebilir. Lancome grandiose eyeliner, mat bir görünüme haizdir. Lancome Grandiose Siyah Eyeliner piyasadaki fiyatı 369,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.