Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullananların Yorumları Önerileri

0

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı; kaş ve kirpik köklerini besleyerek kuvvetlendirir. Kaş ve kirpiklerin güçlenerek uzamasını ve hatta yeni kıl köklerinin oluşmasını sağlar. Çeşitli sebeplerden dolayı dökülen, seyrekleşen kaş ve kirpikler için hususi olarak tasarlanmıştır. Arifoğlu kaş ve kirpik bakım serumu içinde E vitamini ve Organik Argan yağı bulunur. Varlıklı içeriğe haiz olan Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı, ambalajının içinde bulunan hususi fırçası ilse kaş ve kirpiklere uygulanır. Kaş ve kirpikler üstünde pozitif tesir görebilmek için Arifoğlu kaş ve kirpik bakım serumunun tertipli olarak birkaç ay kullanılması şarttır.

Arifoğul Kaş ve Kirpik Serumu Kullananların Görüşleri Nedir?

Dostlar ben sarı saçlı biriyim. Kaşlarım ve kirpiklerim de sarıya dönük renkteler. Hem de kirpiklerim oldukça azdı. Arifoğlu kaş-kirpik bakım yağını kullandıktan sonrasında kirpiklerim müthiş derecede uzadı. Sarı saçlı olmama karşın uzaktan bile kirpiklerimin uzadığı belli oluyor. Kirpiklerim uzamakla kalmadı, eskisine nazaran daha da gürleşti.

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı, kaş ve kirpik için tasarlanmış bir ürün olmasına karşın kirpiklerime sürdüğümde gözlerimin yanmasına yol açtı. Hatta gözlerimi öyleki bir yaktı ki dakikalarca gözümü açamadım.

Kaşlarımın belli bölgeleri döküldü ve tekrardan çıkmıyordu. Kaşlarım için ortalama 40 gündür Arifoğlu kaş-kirpik serumu kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan iki üç hafta sonrasında tesirini göremeye başladım. Kaşlarım çıkmaya başladı, ufak ufak kıl kökleri görünmeye başladı. Arifoğlu kirpik serumu ise, kirpiklerimin uzamasına ve çoğalmasına vesile oldu. Arifoğlu kaş-kirpik bakım yağını her insana tavsiye ederim.

Kirpiklerim düzgüsel uzunlukta olmasına karşın daha da uzamasını istiyordum. Bundan dolayı Arifoğlu kirpik serumunu kullandım. Kirpiklerim oldukça daha çok uzamasını sağlamış oldu, sadece gürleştirme mevzusunda bir tesir sağladığını söyleyemem. Kirpiklerim için ortalama 2 ay kullandım ve netice hakkaten beni oldukça mutlu etti. Artık oldukça daha uzun kirpiklere sahibim, Arifoğlu kirpik yağını her insana tavsiye ederim.

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağını kullandım. Kullanmaya başladıktan sonrasında ortalama iki hafta peşinden tesirini görmeye başladım. Kaşlarımda olan boşlukların kapanmasını sağlamış olduğu şeklinde kaş dökülmesi probleminin de önüne geçti. Zaman içinde kaşlarım uzamaya başladı, fakat doğal sabır gerektiren bir ürün. Öyleki derhal ilk günden kaş ve kirpiğin uzamasını sağlamıyor. Birazcık sabredin, aslına bakarsanız ikinci haftadan sonrasında pozitif etkilerini görmeye başlıyorsunuz.

Arifoğlu kirpik yağını kullandıktan sonrasında pişman oldum. Daha doğrusu hemen hemen ilk kullanımda kirpik diplerinde kırmızı şişlikler oluşmasına yol açtı.

Arifoğlu kaş- kirpik serumunu kullandım. Kullandığım dönemde, kirpiklerimde hafifçe kaşıntıya yol açtı. Arifoğlu kaş-kirpik serumu bitkisel içerikli bir ürün olduğundan, hafifçe yanma yapması oldukça organik aslına bakarsanız. Ben kirpiklerimin diplerinden ziyade uçlarına sürmeyi tercih ettim. Ve ortalama bir aydan sonrasında pozitif tesir görmeye başladım, kirpiklerimin uzayıp gürleşmesini sağlamış oldu. Üründen oldukça memnun kaldım, kullanmak isteyen her insana de tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.