Arifoğlu Kaç Kirpik Bakım Yağı Nedir Ne İşe Yarar Iyi mi Kullanılır

0

 Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı kirpik bakım ürünlerinin içinde en sık tercih edilen bitkisel bakım yağlarından biridir. Kirpikler ve kaşlar doğuştan seyrek olabilir ya da hormonsal değişimler, çeşitli hastalıklardan yada yaşa bağlı olarak kaş ve kirpiklerde dökülmeler meydana gelebilir. Arifoğlu kaş kirpik yağı içindeki E vitamini ve organik argan yağı içeriğiyle kaş ve kirpiklerin uzamasını teşvik eder, yeni kıl köklerinin oluşmasını destek sunar ve dökülmeyi durdurur.

Arifoğlu Kaç Kirpik Bakım Yağı Serumu Ne işe Yarıyor?

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı tertipli kullanımda kaş ve kirpiğin gereksinim duyan tüm vitamin ve gıda ihtiyacını karşılar.

Kaş ve kirpik köklerinin güçlenmesini sağlar.

Seyrek ve cansız kaşları gürleştirir ve yeni kıl kökü oluşumunu destek sunar.

Hem de kısa kirpikleri uzatır böylece düz kirpikler hem kıvrımlı hem de uzun olacaktır.

Kaş ve kirpiklerin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağını tertipli kullanmak son aşama önemlidir. Kaş ve kirpiklerin ne kadar süre içinde gürleşeceği kişinin metabolizma hızına bakılırsa değişim gösterecektir.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı iyi mi kullanılır?

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı kutusunun içinde iki tane fırça mevcuttur. Bu fırçaların biri kaşa sürmek için öteki ise kirpiğe sürmek içindir. Temiz kaş ve kirpiklerin kök kısımlarına kendi hususi fırçaları yardımıyla sürülür.

Her gün tertipli bir halde sabah ve akşam sürülmelidir. Kaş ve kirpik yağını sürerken, gözün içine temas ettirmemeye itina göstermelidir. Aksi taktirde yanmasına yol açabilir ve derhal yıkanmalıdır.

 Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullananların Pozitif ve Negatif Yorumları

Arifoğlu kaş kirpik yağını 2 haftadır tertipli bir halde kullanıyorum. Hem kaşlarım hem de kirpiklerim uzadı. Hem de seyrekleşen kaşımın araları şimdiden doldu bile. Her insana tavsiye ederim.

Arifoğlu kaş kirpik yağını birkaç kez kullandım. Sadece 4. kullanışımda kirpiklerim dökülmeye başladı. Ne yazık ki ben memnun kalmadı.

Arifoğlu kaş kirpik bakım yağ ile kaşlarımın seyrekleşmesi yüzünden tanıştım. Uzun süreden beri sabah ve akşam tertipli bir halde hem kirpiklerime hem de kaşlarıma kullandım. Kaşlarımın dökülen yerlerinden tekrardan kıl gelmeye ve kaşlarım kalınlaşmaya başladı. Fiyatı da oldukça uygun olan bu yağı her insana tavsiye ederim.

Arifoğlu kaş kirpik yağını bir süredir kullanıyordum sadece asla memnun kalmadım. Aksine olan kaşımı da ve kirpiğimi de resmen döktü.

Bende kaş kirpik yağını uzun süreden beri memnuniyetle kullanıyorum. Hem sıhhatli bir halde uzamasını sağlıyor hem de seyrek yerlerini dolduruyor. İstenilen sonuca ulaşmak için birazcık sabır ve tertipli kullanım koşul hakikaten.

Arifoğlu kaş kirpik yağı bende asla işe yaramadı. Kirpiğime sürdüğümde gözümü yakıyor, kaşıma sürdüğümde elime tel tel kaş geliyor resmen. Umutla aldığım ürünü, hüsranla bırakmak zorunda kaldım.

Arifoğlu kaş kirpik yağı hakikaten mükemmel bir ürün. Tertipli kullanım sonucunda kirpiklerim uzamaya ve boş yerlerinden tekrardan kıl çıkmaya başladı. Hem de alt kirpiklerim bile uzadı, fazlaca mutluyum. Her insana de tavsiye ederim.

Ortalama 2 haftadır Arifoğlu kaş kirpik bakım yağını düzeni bir halde kullanıyorum. Kirpiklerimde ki uzama şimdiden bile fark ediliyor. Normalde alt kirpiklerim uzamaz diye düşünürken, onlar bile uzadı. Bir keresinde gözüme kaçırmıştım yağı, birazcık yakmıştı. Onun haricinde alın, ve kesinlikle aldırın derim.

Arifoğlu kaş kirpik yağını kaş çıkarsın diye aldım, aksine döktü. Şuan 3. Kez kullanıyorum ve gene sürdüğümde döküldü. Ben şahsen memnun kalmadım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.