Anasayfa / Aşk / Erkek arkadaşınızı nasıl etkileyebilirsiniz?
Erkek arkadaşınızı nasıl etkileyebilirsiniz?

Erkek arkadaşınızı nasıl etkileyebilirsiniz?

Erkek arkadaşınızdan hoşlandığınız zaman onunla mutlu ve uzun ömürlü olmasını istediğiniz zaman ilişkinize biraz siz yön vermelisiniz. Erkek arkadaşınıza göre davranışlarınıza yön verebilirsiniz. Örneğin, erkek arkadaşınız ile mutlu olabilmek için bir takım fedakarlıklar yapabilirsiniz. Erkeklerin hoşlandığı ve onları etkileyebilmenin bazı ipuçları vardır.

Sizde erkek arkadaşınızı etkileyin!

1) ‘Kaçan kovalanır’ sözünün doğruluğuna inanmalısınız. Erkek arkadaşınızın istediği her şeyi kabul etmemek için sebepleriniz olmalıdır. Erkek arkadaşınızın isteklerini abartmadan bir takım ‘beğenmediğiniz, sevmediğiniz’ isteklerini reddedebilirsiniz.

Kaçan hep kovalanır.

2) Erkekleri çok fazla sıkmadan ve abartmadan onlara ilgi gösterebilirsiniz. Erkeklere ilgi gösterdiğiniz zaman sevinirler ama abartıldığı zaman ‘çok yapmacık’ kelimelerini kullanmaktan çekinmezler. Bu konuda içinizden geldiği gibi davranmaya çalışın.

Çok fazla ilgi zararlı.

3) Erkek arkadaşınızın problemlerine çözüm odaklı ve pozitif yaklaşmaya özen gösterin. Erkekler genellikle pozitif yaklaşan, çözümcül ve esprili kadınlardan hoşlanır.

4) Erkekler her zaman kendisinden bir adım geriden gelen kadınlardan hoşlanması sadece saçmalıktan ibarettir. Eğer sizin erkek arkadaşınız sizin için doğru kişi ise zeki, kendine güvenen ve ayakları yere basan tiplerden hoşlanır.

5) Erkekleri etkilemenin bir diğer yolu gözlerinin içine içine bakmalısınız. Erkek arkadaşınızın başka hiçbir şey ile ilgilenmesini istemiyorsanız onun gözlerinin içine bakabilirsiniz. Bu sayede onun tüm dikkatini kendi üzerinize çekebilirsiniz. O bakışları siz olmadığınız zaman hayal edecektir.

Gözünün içine bakın.

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Aşk Nedir ? Aşkın tanımı

Aşkın Tanımı Aşk, bir başka varlığa ve kişiye duyulan derin sevgi duygusudur. Sevgi kuramının kurusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir