Anasayfa / Aşk / Erkek arkadaşınız sizin için doğru kişi mi?
Erkek arkadaşınız doğru kişi mi?

Erkek arkadaşınız sizin için doğru kişi mi?

Erkek arkadaşınız ile sürekli olarak anlaşmazlıklar yaşadığınız zaman onun doğru kişi olmadığını düşünürsünüz. Flört ettiğiniz çocuğun doğru kişi olmadığını anlamanın birkaç püf noktası vardır. İlişki uzmanları bu konuya açıklık getirmiştir.

Erkek arkadaşınız sizin için doğru kişi mi?

1) Erkek arkadaşınız ile aynı istekleriniz bulunmuyorsa hemen alarm düğmesine basmalısınız. Örneğin, siz dünyanın dört bir tarafını keşfetmeyi düşünüyorsanız, o arkadaşları ile kafede vakit geçirmeyi tercih ediyorsa ilişkinizde problemler olabilir.

2) İlişkilerin ilk ayları sürekli olarak görüşme, vakit geçirme ve birbirinizi tanışma safhalarından geçer. İlişkilerinizin ilerleyen dönemlerinde sürekli olarak vakit geçirmeyi teklif ediyorsa bu sizi zamanla sıkacaktır. Erkek arkadaşınız ile bu durum hakkında önceden konuşmalısınız.

3) Erkek arkadaşınız ile tanıştığınız zaman tembellik, sürekli sıkılma ve rahatsız edici konuşmaları varsa bu huyunun zamanla değişeceğini durumunu kesinlikle düşünmeyin. Genellikle ilişkiler sonradan düzelteceği yönünde gelişmesine rağmen ilerleyen zamanlarda daha fazla problem oluşturmaktadır. Bu tarz problemleriniz var ise konuşmalı veya uygun bir dil ile yürümeyeceğini ifade etmelisiniz.

Tembellik!

4) Bütün yönleriyle size hitap etmesi gerekir. Erkek arkadaşınızın iyi yönleri olmasına rağmen kötü yönleri onu kötü biri haline getirebilir. Örneğin; iş hayatında ve eğitim hayatında iyi olmasına rağmen size ayak uyduramayacağını düşünüyorsanız uzaklaşın.

5) Sürekli boş vaatler vermekten keyif alıyorsa erkek arkadaşınızla konuşmalısınız. Örneğin; herhangi bir yere gideceğinizi söylemesine rağmen uğraşmaması tekrar sizi yüz üstü bırakabileceğini gösterir.

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Aşk Nedir ? Aşkın tanımı

Aşkın Tanımı Aşk, bir başka varlığa ve kişiye duyulan derin sevgi duygusudur. Sevgi kuramının kurusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir