Anasayfa / Moda / Küçük dokunuşlar ile tarz gözükün!
Küçük dokunuşlar ile tarzını yakala!

Küçük dokunuşlar ile tarz gözükün!

Her gün yeni bir tarz ve kıyafet ortaya çıktığı için modaya ayak uydurmak biraz daha zor oluyor. Bunun yerine kendi tarzınız üzerinden modayı takip edebilirsiniz. Modayı sürekli olarak takip edemeyeceğinizi düşünüyorsanız en azından tarz gözükebilirsiniz. Küçük basit dokunuşlar ile modayı takip eden kişilere göre daha tarz olabilirsiniz.

Küçük dokunaşlar ile tarz gözükün!

1) Kış aylarında kullandığınız ceketleri ve kabanları kemerler ile birlikte kullanmalısınız. Kalın kaban ve ceketler için tam belinizde kullanacağınız küçük bir kemer tarz gözükmenize sebep olabilir.

Kemerler

2) Genç, orta yaşlı veya yaşlıların boynuna fular doladığını görebilirsiniz. Bunun aksine siz fularlarınızı çantanızın sapına bağlayabilirsiniz. Çantanız ile uyumlu bir fuları çantanın sapına bağladığınız zaman farklılık yapabilirsiniz.

Fular ile tarz ol!

3) Kış aylarında çok üşüdüğünüz zaman aslında tarz gözükmenin bir yolu var. Balıkçı yaka kazaklarınızın içerisine saçınızı sokabilirsiniz. Saçı çok uzun olmayan bayanlar bu şekilde tarz gözükebilir.

Kazak içerisinde saçlar!

4) Terzi ve ya herhangi bir başka kişiye paçalarınızı kestirdiğiniz zaman dikiş kullanmak yerine biraz daha tarz görüneceksiniz. Kot pantolonların paçalarını kendi kafanıza göre makas ile kesebilirsiniz. Paçaları kesmek için cesaret bulamayan kişiler paçaları kafanıza göre katlama yapabilirsiniz.

Jean katlama sanatı!

5) Gece hayatınız için kullandığınız çantaları günlük kıyafetleriniz ile birlikte deneyin. Gece hayatınızı günlük hayatınıza taşıdığınızı ifade edecektir.

Gece çantalarını günlük hayata taşı.

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Zayıf görünmek için birkaç ipucu!

Kadınlar fazla kilolarından kurtulmak için ve ya gözükmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Özellikle yaz aylarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir